PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

FINALE

Zadnja promjena: chule; pet oľu 02, 2018 12:17 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.

2 Re: EURO 1988. on ned vel 25, 2018 3:59 pm

chule

avatar
Admin
Spain - Italy 0:4 (Giannini 45'+, Mancini 61', 85', 88')

udarci: 5(1)-13(13)
posjed: 42-58
žk: 3-1 (Camacho 11',Renones 35',Andrinua 61'/De Agostini 62')

Makljaža na Olimpijskom stadionu u Munchenu otišla je na stranu Italije koja je bila opasnija i konkretnija cijelu utakmicu, međutim i Španjolci su znali povremeno zaprijetiti, te su pogodili jednu prečku.

3 Re: EURO 1988. on pon vel 26, 2018 6:18 pm

CCCP - Danska 3:2 (Zavarov 1', Aleinikov 22', Mikhailichenko 28' / Berggreen 64', 84')

U: 6(4) - 8(6)
P: 49% - 51%
ŽK: Lars Olsen (Danska)

Sovjetski savez pobjedom je otvorio Euro. Prvi gol daju već u prvom napadu, nakon prodora po boku, loptu glavom u mrežu posprema Zavarov. U 22. Aleinikov povisuje na 2:0, da bi ogromnih 3:0 na poluvremenu u 28. minuti zabio Mihkailichenko. Danci su u prvom dijelu promašili tri čiste šanse, pa su u drugom morali bacit sve u napad. Donijelo im je to puno šansi , ali i puno prostora za kontru SSSR-a koje ipak nisu realizirali. Uspjeli su Danci smanjiti u 64. minuti preko Berggreena, a isti igrač u 84. minuti donosi dramatičnu završnicu. SSSR je ipak mirno priveo utakmicu kraju i upisao vrijedna 2 boda na otvaranju

Korisnički profil

4 Re: EURO 1988. on pon vel 26, 2018 9:33 pm

Italija - Nizozemska 3:4 (Rizzitelli 10., 13., Fusi 24./ Van Basten 30., 53., Rijkaard 43., Vant Schip 45+)

8(5) - 11(5)
47% - 53%
bk

Prava ljepotica i uživancija za sve neutralne, noćna mora za trenere i simpatizere. Ogromnih 3:0 je bilo na semaforu u 24. minuti, blitzkrieg Talijana preko Rizzija i Fusija koji su dobro iskoristili zbunjenost obrane Hajd... ovaj Nizozemaca. Odbijanac Van Bastena u 30. se činio kao počasni pogodak,ali ubrzo Rijkaard i Schip vraćaju stvari na početak. Doslovno smo vidjeli dupli blitzkrieg u prvih 45 min. Marco glavom zabija za potpuni preokret u 53. i očekivao se još pokoji gol na obe strane, ali ovaj put su obrane nešto i odigrale za promjenu. Ljepotica prvenstva koja će teško biti nadmašena.

5 Re: EURO 1988. on sri vel 28, 2018 8:15 am

Engleska - Danska 6:2 ( Lineker 2'71'87' Hateley 25'66' Dorigo 45' // Povksen 73' Berggreen 90' )