PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Admin
Pred nama je prva sezona Classic lige, sezona 1990/91.
World Cup 1990 nam je donekle pokazao što možemo očekivati u klupskoj sezoni.
Momčadi su jake, nakrcane zvijezdama iz raznih vremenskih razdoblja odabranih klubova, tako da nas očekuju atraktivne i efikasne utakmice.

Chelsea (Grobar88)
Novi igrač, koji se još uvijek prilagođava na igru bez cut-a. Nije u krugu favorita za prvo mjesto, ali sigurno može svakoga iznenaditi. Veće šanse su mu svakako u kupu.
Zvijezde momčadi: Zola, Gullit, Vialli, Wise, Di Matteo, Stanić
Očekivana formacija: 4-4-2

Manchester United (Bhoys)
Sigurno jedan od glavnih favorita za naslov prvaka. Poznat po ultraofenzivnom pristupu i igri na gol više.
Zvijezde: Beckham, Giggs, Cantona, Keane, Schmeichel, Cole, Yorke, Stam
Formacija: 3-2-5

Juventus (PESKING)
Peskingova forma i izvedbe variraju od perfektnih do katastrofalnih. U stanju je pobjediti svakoga, ali isto tako i izgubiti od svakoga. Vidjet ćemo kako će se snaći sa talijanskim gigantom Juventusom.
Zvijezde: Moller, Kohler, Vialli, Ravanelli, R.Baggio, Casiraghi, Peruzzi
Formacija: 4-2-4

Napoli (Kacar)
Još jedan novi igrač kojem treba vremena za prilagodbu. Pokazao je kvalitetu na SP '90, ali ipak nije uspio proći skupinu. Borba za naslov bi bila iznenađenje, ali sigurno može bolje nego na prethodnom turniru.
Zvijezde: Maradona, Careca, Ferrara, Alemao
Formacija: 4-3-1-2

Crvena Zvezda (Trequartista)
Jedan od glavnih kandidata za naslov prvaka. Dali će uspjeti ponoviti povijest i sezonu 1990/91 završiti sa pokalom prvaka Europe, poput ekipe koju vodi, ostaje nam za vidjeti.
Zvijezde: Stojković, Savičević, Prosinečki, Pančev, Mihajlović, Belodedici, Jugović

Real Madrid (cepi1)
Najveće razočaranje SP-a u Italiji. Ispadanje već u skupini, sa močnom Zapadnom Njemačkom u rukama....sigurno će pokušati popraviti dojam u ovoj sezoni, sa sjajnom ekipom Real Madrida.
Zvijezde: Raul, Mijatović, Seedorf, Hierro, Šuker, Redondo, Karembeu, Zamorano

Formacija: 4-1-3-2

Deportivo (du_zizou)
Nakon sjajnog nastupa na SP '90 sa domaćinom Italijom, spada u krug glavnih kandidata za naslov. Najbolja generacija Deportiva ima dovoljno kvalitete za suprotstaviti se klubovima 'zvučnijih' imena.
Zvijezde: Rivaldo, Bebeto, Makaay, Djalminha, Mauro Silva, Emerson

Barcelona (celtic4ever)
Od novih igrača ostavio je najdublji trag u svom prvom nastupu. Malo mu je nedostajalo za prolazak teške skupine. U prvoj klupskoj sezoni može samo bolje. Teško da će se umješati u borbu za prvo mjesto, ali s obzirom na to sa kakvom ekipom raspolaže, možda nas sve iznenadi.
Zvijezde: Romario, Ronaldo, Stoichkov, Laudrup, R.Koeman, Guardiola, Hagi, Rivaldo, Figo

Formacija: 4-3-3

Milan (SanMarco)
Sjajan nastup na SP '90 i najjači Milan, odnosno jedna od najjačih momčadi u povijesti nogometa koju ima na raspolaganju, stavljaju ga u krug ekipa koje će se boriti za prvu poziciju.
Zvijezde: Van Basten, Gullit, Rijkaard, Savičević, Boban, Weah, Baresi, Maldini,

Formacija: 3-4-3

Zadnja promjena: SanMarco; pon lis 13, 2014 5:59 am; ukupno mijenjano 6 put/a.

9 Napoli7016718-111

Zadnja promjena: SanMarco; pon lis 13, 2014 5:56 am; ukupno mijenjano 22 put/a.

3 Re: RIP Pokušaj lige on pon ruj 29, 2014 8:12 pm

chule

avatar
Admin
Prvenstvo je otvoreno utakmicom:

Barcelona-Milan 0:1 (B.Laudrup 24')

Teško izborena pobjeda golom glavom nakon kornera. Uglavnom dominacija Milana kroz čitavu utakmicu i dosta propuštenih prilika i poluprilika, ali imala je Barca osim ove prilike iz sažetka utakmice, još jedan zicer 1 na 1 gdje je Romario zakomplicirao umjesto da puca. I to je bilo desetak minuta prije kraja utakmice. Da je ušlo teško da bi okrenuo. Na kraju, teškom mukom izborena, ali zaslužena prva dva boda u sezoni.

Zadnja promjena: SanMarco; uto ruj 30, 2014 7:24 am; ukupno mijenjano 1 put.

4 Re: RIP Pokušaj lige on pon ruj 29, 2014 10:36 pm

chule

avatar
Admin
Milan-Real Madrid 3:0 (Van Basten 13',63'  Weah 35')

Nakon Barcelone, pao je i drugi španjolski velikan, Real Madrid, u uvjerljivoj predstavi u kojoj pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

5 Re: RIP Pokušaj lige on uto ruj 30, 2014 10:25 am

Manchester United - Real Madrid 7:2 (3:2)

Admin
Juventus-Milan 3:4 (Moller 1', Vialli 31', Schillaci 41'/ Van Basten 10', 25', B.Laudrup 38', Weah 66')

Teška utakmica, pod teškim lagom u prvom poluvremenu, prvi gol nisam ni vidio. U Nastavak ulazim sa nerješenim rezultatom promašujem svašta, ali ipak nekako uspjevam efektnim pogotkom najboljeg afričkog igrača svih vremena povesti, i održati vodstvo do kraja utakmice. Nažalost u sažetak nisu stali svi golovi, pošto je ograničen na 5 situacija. Morat ću i ja početi snimati golove pojedinačno, ko bhoys.

8 Re: RIP Pokušaj lige on uto ruj 30, 2014 10:38 pm

Real Madrid – Deportivo 1:3 (Mijatović 17` / Rivaldo 61`, 74`, 76`)

Prvo poluvrijeme dominacija Reala i prava je sreća za mene što je ostalo samo 1:0. U drugom poluvremenu krećem sa ofenzivnijom taktikom, te nakon 15-ak minuta Rivaldo poravnava na 1:1. Rivaldo je nakon toga sa dva gola u dvije minute riješio utakmicu u moju korist. Imao je cepi i u drugom poluvremenu prilika ali ponavljam, sva sreća da je na poluvremenu bilo 1:0, u protivnom teško bih se izvukao sa povoljnim rezultatom.

9 Real Madrid4004617-110
Ovo nam je trenutna tablica. Do sada je odigrano 6 utakmica u prvenstvu. Ostalo je jos 30 u prvom dijelu sezone. Valjda cemo se krajem tjedna malo vise aktivirat i koristit privatne poruke za dogovaranje utakmica.
Podsjecam i da je veceras rok za pretkolo kupa (juventus-chelsea) pa probajte nac neki termin

11 Re: RIP Pokušaj lige on sri lis 01, 2014 12:23 pm

Manchester United - Juventus 1:0 (0:0)
1:0 A. Cole 60.

12 Re: RIP Pokušaj lige on sri lis 01, 2014 9:11 pm

Real - Chelsea 0:1 (Flo 56')

izjednačena utakmica bez velikih šansi, izuzev jedne koju je grobar iskoristio... ja i dalje sa istim problemom, stalno bih htio skroz izigrat obranu i ušetat se u gol umjesto da koji put puknem izvana

Deportivo - Man Utd 1:0 (Bebeto 58`)

Kao što sam mu rekao nakon utakmice, mrzim igrati protiv njega, nikako ne zato što nije fair igrač već zato što protiv njega u 90% utakmica nemam riješenja. I u ovoj utakmici je dominirao, posebno prvo poluvrijeme no uspio sam se obraniti. Drugo poluvrijeme sam krenuo bolje te sam u vodstvo došao preko Bebeta, do kraja utakmice bilo je prilika na obje strane no rezultat se nije mijenjao. Bhoys je sigurno zaslužio više u ovoj utakmici no do boljeg rezultata na moju sreću nije došao.
Sretno dalje

17 Re: RIP Pokušaj lige on sri lis 01, 2014 10:49 pm

chule

avatar
Admin
Milan-Deportivo 0:0

Odlična utakmica sa dosta šansi, pravo je čudo da je završila nerješeno. Imao je zizou u prvim minutama situaciju gdje lopta prolazi paralalno sa mojom gol linijom, samo je neko trebao dotaknut da uđe u gol. Ja sam imao nekoliko sjajnih šansi, stativu, situaciju 1 na 1 gdje me zizou zaustavlja profesionalnim faulom s leđa i dobiva crveni karton. Sve u svemu, prava je šteta da nismo vidjeli koji gol, ali nerješeno je najpravedniji ishod.

Milan-Chelsea 3:0 (Laudrup 16', Van Basten 35', 89')

Prilično jednosmjerna utakmica u kojoj sam rano poveo, kasnije i povećao vodstvo, promašio još nekoliko sjajnih šansi, pogodio stativu i prečku, te pred sam kraj potvrdio pobjedu. Imao je i grobar svoje šanse, ali ipak na kraju zaslužena pobjeda Milana.

9 Real Madrid5005618-120
Evo rezultata i tablice nakon jučerašnjeg malo življeg dana. Čekamo još da se Napoli i Zvezda aktiviraju, a i Barcelona je zapela.

19 Re: RIP Pokušaj lige on čet lis 02, 2014 1:45 pm

Chelsea-Napoli 3-1 (Vialli 14', Gullit 55', Zola (pen) 89' - Maradona 2')

21 Re: RIP Pokušaj lige on čet lis 02, 2014 9:41 pm

Deportivo - Barcelona 3:3 (Pauleta 45+`, 57`, Bebeto 67` / Stoichkov 6`, Rivaldo 32`, Romario 89`)

Barcelona je brzo povela te je dominirala prvih 20-ak minuta, kruna dominacije je bio gol Rivalda za 2:0. Tada ja počinjem igrati bolje i stvarati šanse te u sudačkoj nadoknadi Pauleta smanjuje na 1:2. U drugo poluvrijeme ulazim ofenzivnije te stvaram veliki broj prilika i to rezultira totalnim preokretom. Do kraja utakmice imao sam još lijepih prilika za povećanje vodstva no nisam ih iskoristio, i u pretposljednoj minuti Romario zabija za remi. Vjerujem da sam imao dosta prilika i vjerojatno mi se vratilo za promašaje, no može se reći i da je Barcelona zaslužila bod jer je ipak vodila sa 2:0.

22 Re: RIP Pokušaj lige on čet lis 02, 2014 10:30 pm

Zvezda - Juventus 2-0 (udarci 11:8 ) Pančev 72.; Savičević 90+

Odlicna otvorena utakmica i sukob dviju ekipa koje žele igrat nogomet, pravi gušt za mene od prethodnih di protivnik samo čeka moju grešku, naporno za igrat. Utakmica je mogla ić na obe strane, moj i peskingov golman su imali dobrih obrana ali je utakmica prilomljena u 72. minuti kad Pančev sa 18 metara pogađa suprotni kut. Drugi gol pada iz penala u nadoknadi koji je čist, da neki ne bi o konamiju opet.

Notiramo, da unatoč tome što bijeh proglašen antinogometašem od strane nekih, na utakmici su napravljena samo 2 prekršaja, oba od strane Peskinga. Sritno Juventinima dalje.

Zvezda - Milan 0-3 (strijelci???)

Milan je realizira svoje prilike, nakon čega nije bilo problema sa antinogometom.

Zadnja promjena: Trequartista; čet lis 02, 2014 10:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.

23 Re: RIP Pokušaj lige on čet lis 02, 2014 10:34 pm