PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Švedska 90-94 (SanMarco)

Engleska-Njemačka 2:2 (Mariner 20', Lineker 30' / Moller 45', Klinsmann 75')
Francuska-Švedska 2:1 (Platini 3', Lacombe 16' / Dahlin 87')
Njemačka-Francuska 0:0
Švedska-Engleska 1:1 (Larsson 23' / Lineker 38')

Danska 84-92 (Trequartista)

Škotska-Nizozemska 0:4 (Bergkamp 9',52',Gullit 18',Vanenburg 82')
ZND-Danska 1:0 (Blokhin)
Nizozemska-ZND 0:4 (Protasov x2,Mikhailichenko,Rijkaard OG)
Danska-Škotska 3:1
(Vilfort 6', Elkjaer Larsen 70', 90' / Dalglish 47')
Nizozemska-Danska 2:2 (B. Laudrup 45'+ Simonsen 57' / Van Basten 60' Bergkamp 64')
ZND-Škotska 1:2 (Belanov 45' / Jordan 28', Law 75')

Tablica:
1. ZND            3 2 0 1 6:2 4
2. Danska      3 1 1 1 5:4 3

3
. Nizozemska 3 1 1 1 6:6 3
4. Škotska     3 1 0 2 3:8 2

----------------------------------------------------------------------------------
POLUFINALE:

Engleska-Danska 3:0 (Lineker 45', 77', 81')

2. Bergkamp (NIZ) 3
3. Protasov (ZND), Moller (NJE), Dahlin (ŠVE), Elkjaer Larsen (DAN), Francis (ENG)

Zadnja promjena: SanMarco; pet stu 21, 2014 10:13 am; ukupno mijenjano 15 put/a.

ENGLESKA

Povratnik bhoys nakon kratkog izbivanja pojačava Euro i stavlja Englesku u ulogu prvog favorita natjecanja. Odlična engleska generacija sa Gascoigneom, Linekerom, Plattom, Inceom i sa sjajnim trenerom. Sve ispod finala bi bilo veliko razočaranje.
NJEMAČKA

Najjača Njemačka generacija, prepuna top klasa u svakoj liniji (Brehme,Kohler,Matthaus,Efenberg,Voller,Klinsmann,Hassler,Moller...) u rukama sjajnog zizua, finalista posljenjeg SP-a sa Italijom ima za cilj naslov prvaka na ovom natjecanju. Zizou ce ostati vjeran svojoj 4-1-3-2 formaciji sa rombom u sredini koja je kao stvorena za ovu ekipu. Ipak, zizou se zna cesto muciti i podbaciti kada u rukama ima ovako jaku ekipu, ali sve ispod finala bi bila prava katastrofa.
FRANCUSKA

Hawksu uvijek malo nedostaje do zapazenijeg rezultata. Ovaj put sa sjajnom francuskom generacijom u kojoj su najistaknutiji pojedinci Platini, Tigana i Papin, zvijezde svjetskog nogometa 80tih godina. Upitno je kako ce se snaci u hawksowih standardnih 3-5-2 gdje je mjesto poluspice rezervirano za Platinija. Sigurno je u stanju pomrsiti račune Engleskoj i Njemačkoj.
ŠVEDSKA

Domaćin prvenstva u rukama pobjednika posljednjeg SP-a, ali jedno je Nizozemska a drugo Švedska. Ipak, ovo je osim one iz pedesetih godina proslog stoljeća, najjača Švedska generacija sa sjajnim napadačkim potencijalom u vidu Dahlina, Brolina, Larssona i Kennetha Anderssona a tu je i sjajni Klaas Ingesson u sredini. Ekipa bez pritiska, teško je očekivati prolazak ovako jake skupine, ali ne treba ih nikako unaprijed otpisivati.

GRUPA B
ŠKOTSKA

Najjača Škotska generacija svih vremena, sa Kennyjem Dalglishem i Steveom Archibaldom u napadu te sjajnim vratarom Jimom Leightonom. U rukama Isse koji se nije do sada bas pokazao, ali u novoj formaciji 3-5-2 gdje ce uporno centarsutevima traziti svoje napadače, ova Škotska bi mogla savršeno odgovarati Issinom načinu igre. Ipak, prolazak ovako jake skupine bi bio svojevrsno iznenađenje.
ZND

Zajednica Nezavisnih Država, odnosno posljednje natjecanje na kojem zemlje bivšeg Sovjetskog Saveza igraju skupa, u rukama uvijek opasnog Phantoma sigurno mogu daleko. Phantomov standardni 4-3-3 raspored i atraktivan stil igre koji zahtjeva tehnički potkovane igrače bi trebao savršeno odgovarati ekipi koja u svojim redovima ima igrače poput Blokhina, Dobrovolskog, Protasova ili Aleinikova. Dark horse prvenstva.
NIZOZEMSKA

Fantastična Nizozemska generacija koja je osvojila posljenje SP, ovaj put u rukama drugog gružanina. Kada u ekipi imate Van Bastena,Gullita,Rijkaarda,Bergkampa,R.Koemana...onda vam je obaveza boriti se za najvisa postolja. Rio kao jos jedan ljubitelj Barcelone i malo neobicnog 4-3-3 rasporeda kojim ubija svoje protivnike po krilima je do sada pokazao promjenjive rezultate ali svakako jedan od pritajenih favorita prvenstva. Ako prođe skupinu, može i do kraja.
DANSKA

Trequartista je na kraju ipak dobio svoje omiljene Dance. Braća Laudrup, Kim Vilfort i Peter Schmeichel u njegovom neobicnom 2-4-4 rasporedu, uz Njemačku i Englesku prvi favoriti prvenstva. Trequartista se već dokazao i sa slabijim ekipama a ova Danska nikako ne spada u tu kategoriju.

3 Re: UEFA Euro 1992 on pet stu 07, 2014 8:34 pm

chule

avatar
Admin

Odlična utakmica na otvaranju Eura. Francuska je krenula sa centra i prije nego su šveđani uspjeli doći do lopte već je Platini lijepo sa 12-13m očistio paučinu iz gornjeg lijevog kuta švedskog gola. Već u 16' jedno poigravanje u zadnjoj liniji domačina i već je 2:0. U nastavku uglavnom Švedska stvara šanse, pogađa i stativu u jednom napadu, ali neće lopta u gol, dok Francuska prijeti iz kontri. U 87' minuti konačno Dahlin obilazi golmana i postiže počasni pogodak. Francuska je iskusno čuvala loptu do kraja utakmice i zasluženo odnijela prva dva boda u grupi.

Nizozemska-Škotska 4-0
(Bergkamp 9',52',Gullit 18',Vanenburg 82')

7 Re: UEFA Euro 1992 on sub stu 08, 2014 3:23 pm

USSR - Nizozemska 4:0 (Protasov x2,Mikhailichenko,Rijkaard OG)

Eto šta ti je PES. Sve šta mi nije ulazilo prošlu sa Škotima, to mi je išlo u ovoj. Repriza finala iz 1988. godine je otišlo skroz na drugu stranu. Definitvno previsoka pobjeda, uopće nisam bio toliko bolji. Blitzkriegom sam poveo 3:0, od 25. do 37. minute, 2 akcije gdje lopta dolazi do napadača koji poentira,a 3. je iz kornera glavom. Imala je Nizozemska jako dobre šanse,pogotovo u drugom poluvremenu gdje je više dominirala, ali lopta nije ulazila. Napokon u 90+ iz kornera Rijkaard zabija autogol.

2:2 Klinsmann 75.

Sjajna utakmica gdje svakom bod na kraju najrealnije. Poveo sam engleskim stilom, probijena strana, te centaršut po podu na drugoj gdje Mariner posprema lakoćom u praznu mrežu. u 30. minuti sam iznudio 11m kada Linekera ruši njemački golman, koji kao zadnji igrač dobiva samo žuti karton te je zizou bio u milosti suca ovu utakmicu. Sigurno je poentirao Lineker za 2:0, a Moller se pobrinuo sjajnim pogotkom s jedno 18 m kada je pogodio suprotno kut gdje mi se čini da je i od stative ušlo. Drugo poluvrijeme bilo je nešto prilika s jedne i s druge strane, a za izjednačenje se pobrinuo Klinsmann koji prima loptu na jedno 15 m te šalje loptu u lijevu stranu Shiltona koji nažalost po meni nije uspio pokriti. Čestitke zizou i sretno dalje

9 Re: UEFA Euro 1992 on sub stu 08, 2014 11:44 pm

Danska - Nizozemska 2-2 B. Laudrup 45+' Simonsen 57; Van Basten 60' Rijkaard (?) 64'

Dosta izjednačena i zanimljiva utakmica di san ja povea 2-0, malo se opustia i skoro mi se obilo o glavu jer je Rio nakon toga bia dosta opasniji protivnik i u nadoknadi je ima 2 odlicne sanse koje je na moju sricu propustija.

10 Re: UEFA Euro 1992 on ned stu 09, 2014 9:35 pm

Francuska - Njemačka 0:0

11 Re: UEFA Euro 1992 on ned stu 09, 2014 10:09 pm

chule

avatar
Admin
Švedska-Njemačka 1:1 (Dahlin 20' / Moller 45'+)

Odlična utakmica švedskih drvosječa, propušteno mnoštvo šansi, a gol primljen prvim udarcem Njemačke u sučevoj nadoknadi prvog dijela. Domaćini nisu razočarali u prve dvije utakmice prvenstva, ali sad ih samo čudo i pobjeda protiv izrazitog favorita Engleske vodi u drugi krug.

12 Re: UEFA Euro 1992 on pon stu 10, 2014 12:51 pm

Škotska - Danska 1-3 (Dalglish 47'; Vilfort 6', Elkjaer Larsen 70', 90')

Zadnja promjena: Trequartista; pon stu 10, 2014 12:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.

13 Re: UEFA Euro 1992 on pon stu 10, 2014 12:53 pm

Dalglish je zabio kod mene

14 Re: UEFA Euro 1992 on pon stu 10, 2014 10:58 pm

chule

avatar
Admin

Još jedna odlična utakmica Švedske ali ponovo bez rezultata. U 23' nakon nekoliko dodavanja Larsson ostaje sam i lako matira Shiltona za vodstvo. U tom trenutku Švedska i Njemačka idu u drugi krug. Pred kraj poluvremena jedna brza akcija Engleza, jak šut Ravelli brani ali Lineker spremno posprema odbijanac za 1:1. U drugom poluvremenu Englezi nekako sa pola gasa, opušteni jer sada ih samo dva gola Švedske izbacuju, a Švedima treba jedan za prolaz i stvaraju šanse ali realizacija nije na visini. Zadnjih 10min umjesto da stisnu, nekako se gube, ne mogu spojiti dva dodavanja i samo čudo i Ravelli spašavaju domaćine od poraza. Prilika za prolazak skupine je propuštena u prvoj utakmici. Izrazito zanimljiva grupa, do posljednjeg trenutka posljednje utakmice se nije znalo tko ide u polufinale.

15 Re: UEFA Euro 1992 on uto stu 11, 2014 8:28 pm

USSR - Danska 1:0 (Blokhin)

Šta su ovi moji ispromašili,jeba ih Lenjin blesave. Taman san mislija da ću garant popušit gol,napokon Blokhin probija Šmajhela za ipak zasluženu pobjedu.

USSR - Njemačka  1:0  (Dobrovolsky)

50-50 utakmica koja je mogla na obe strane završit. Zabijem sretno iz jednog odbijanca kada ovaj lijepo plasira, zizu je imao okvir gola i u nadoknadi prazna vrata,doduše iz mrtvog kuta,ali ja uklizujem i osiguravam prolazak.

19 Re: UEFA Euro 1992 on uto stu 11, 2014 11:50 pm

Engleska - Danska 3:0 (1:0)
1:0 Lineker 45.
---------------
2:0 Lineker 77.
3:0 Lineker 81.(challenge - cavani)

Zanimljiva utakmica gdje su nišanske sprave Danaca ostale u hotelu, ali to ipak ne umanjuje moju pobjedu koja je visoka, ali ne i nezaslužena, dok su danci morali postići bar 1 pogodak od 3 izgledne šanse koju su stvorili!
Gol za 3:0 je bio upitan, ja volim snimiti takve situacije pa da znamo ubuduće znati ukoliko bude sličnih situacija.

Čisti gol. Ni ne sliči na cut

Dakle veliko finale Engleska-ZND. Ako se odigra danas, možemo lagano krenut i sa igranjem sezone 1992-93.
Čestitke finalistima, posebno phantomu koji se sa slabašnim sovjetima nakon iznenađujućeg poraza na otvaranju protiv tsubase digao i suvereno došao do finala. Od bhoysa se finale i očekivalo, mada ni Englezi nisu top 3 ekipe po snazi, ali bhoys je znao i sa slabijim ekipama do finala, tako da ništa novo.

22 Re: UEFA Euro 1992 on sri stu 12, 2014 11:07 pm

Engleska - ZND 2:0
1:0 Francis 16.
----------------
2:0 Francis 73.

Englezi osvajaju euro 92. nakon odlične utakmice protiv ZND-a. Sjajno otvaranje je bilo s ZND kada gubim loptu kao zadnji, ali napadač nije bio priseban. Kazna je uslijedila u 16. minuti kada dugačka parabola pada na jedno 7 m, Francis nadskače obrambenog za vodstvo od 1:0. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:0. 2. poluvrijeme što se tiče posjeda pripalo je ZND, ali bez neke prave šanse. 1 šansa se izdvaja na početku 2. poluvremena kada lopta ubačena po podu, napadač ZND-a ne uspijeva plasirat u mrežu. Kako je tekao kraj utakmice, gosti su otvarali više te Francis postiže drugi gol nakon solo akcije te s lijeve strane lijevom nogom zabija za 2:0 i naslov prvaka. Čestitke Phantome na uspjehu ulaska u finale i dobroj utakmici!