PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Admin
Tema za prijavljivanje utakmica Superkupa svake sezone.
Superkup je utakmica između pobjednika Lige prvaka i Kupa Pobjednika Kupova, a nakon ukidanja KPK-a na njegovo mjesto dolazi pobjednik Kupa UEFA.
U slučaju da je isti forumaš osvojio oba natjecanja, on bira koju će ekipu voditi u Superkupu, dok drugu ekipu preuzima drugi najuspješniji forumaš u toj sezoni. Do drugog najuspješnijeg forumaša jednostavno dođemo zbrojem osvojenih mjesta u sva tri natjecanja, a u slučaju jednakog zbroja bodova, prednost ima boljeplasirani u Ligi Prvaka.

SezonaChampions LeagueCup Winner's Cup
1990/91Bayern(pesqueen)Kaiserslautern (trequartista)
1998/99

Zadnja promjena: SanMarco; uto pro 09, 2014 10:08 pm; ukupno mijenjano 9 put/a.

2 Re: UEFA Supercup 1990-? on pon lis 27, 2014 10:58 pm

chule

avatar
Admin
bhoys je napisao/la:Atletico Madrid - Sampdoria 2:2 (4:2 11m)

Admin
Milan-Monaco 4:0 (Savičević 45'+,90'+, Weah 45'+, Van Basten 51')

Uvjerljiva pobjeda prejakog Milana. Monaco je dugo držao nulu ali u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena prvo Savičević, a zatim i Weah odma u sljedećem napadu donose ogromnu prednost Milanu, koju na otvaranju drugog poluvremena podebljava Van Basten, te u sudačkoj nadoknadi utakmice Savičević još jednim pogotkom zaključuje priču.

4 Re: UEFA Supercup 1990-? on uto pro 09, 2014 10:08 pm

chule

avatar
Admin
Rangers-Hajduk 4:2 kopiro sam neki tekst prije neko sam pejstnuo skrinšot pa nek bhoys napiše strijelce ako je zapisao

5 Re: UEFA Supercup 1990-? on sri tra 29, 2015 8:43 pm

chule

avatar
Admin
Ajax-Parma 3:2 ET (Kluivert 45'+, 83', Bergkamp 102' / Asprilla 7', Crespo 21')

Sjajna utakmica, veliki preokret Ajaxa, i dosta sreće kopljanika u završnici. Zanimljivo, prvo poluvrijeme bolji Ajax ali Parma vodi 2-0 iz praktički jedinih poluprilika, a u nastavku obrnuta situacija.