PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

You are not connected. Please login or register

Sezona 1992/93 (Champions League, UEFA Cup, Cup Winner's Cup)

Admin

Feyenoord-Steaua 1:1 (Kalou 3' / Lacatus 40')

Prvi od dva epska dvoboja. Rano vodstvo nizozemaca preko Kaloua nakon oštrog centaršuta. Pred kraj poluvremena Lacatus donosi izjednačenje rumunjima i dobar rezultat pred uzvrat. Izjednačena utakmica koju je obilježio fair play potez nizozemaca koji promašuju izmišljeni konami penal. Ne vjerujem da bi ja isto postupio.

Steaua-Feyenoord 1:1 PK(3:4) (Lacatus 45'+ /Elmander 42')

Druga utakmica sjajna kao i prva, dosta šansi i lijepih poteza. Opet su nizozemci poveli nakon centaršuta Elmander iz voleja donosi vodstvo Feyenoordu no već 3 minute kasije nakon kornera lopta dolazi do Lacatusa koji vraća stvari na početak. Bilo je još šansi ali otišlo se u produžetke. U produžecima se također nije štedilo, obe ekipe su išle na gol ali završilo je bez golova i lutrija penala je presudila pobjednika.
Ukupno Steaua za nijansu opasnija sa malo više šansi, ali s obzirom na namjerno promašeni penal u prvoj utakmici i da je kod penala golman feyenoorda dva puta čitao i obranio udarce rumunje, a kod feyenoordovog promašaja je rumunjski golman otišao u suprotnu stranu, pravda je zadovoljena i Feyenoord prolazi u finale.

du_zizou

du_zizou

KPK

Monaco – Werder 1:0 (Fofana 42` / )
Dobra utakmica. Monaco u vodstvo dolazi preko Fofane par minuta prije kraja poluvremena. Drugo poluvrijeme je bilo dosta šansi na obje strane, mene je dobrim dijelom vadio golman, a s druge strane ja nikako nisam bio u stanju uputiti udarac u gol iako je bilo par lijepih šansi za postizanje gola u gostima

Werder – Monaco 1:1 (Allofs 6` / Rui Barros 84`)
Poveo sam na samom startu utkakmice i mislim da sam držao utakmicu pod kontrolom dobar dio utakmice, iako je Monaco imao prilika za izjednačenje. 7-8 minuta prije kraja utakmice nakon greške Monacove obrane imao sam odličnu šansu za povećanje vodtsva no spetljao sam se i od gola nije bilo ništa, na moju žalost odmah u protunapadu Monaco zabija za 1:1 i dvoboj je bio riješen jer je do kraja ostalo premalo vremena za postizanje 2 gola.

----------------------------------------------------------------------------------------------
LP

Leeds – PSV 0:2 ( / Kežman 47`, 82`)
Utakmica dosta izjednačena u prvom poluvremenu. Drugo sam odigrao dosta bolje, poveo na samom startu poluvremena i imao dominaciju.

PSV – Leeds 2:1 (Ronaldo 6`, Van Nistelrooy 54` / Smith 31`)
Tvrda utakmica. Poveo sam čudnim golom nakon kornera, oko sokolovo kaže da lopta nije prešla crtu ali sudac je sudac Very Happy. Leeds je do kraja poluvremena izjednačio i počeo igrati dosta bolje, ali u jeku njihovih napada Ruud zabija za vodstvo i ispostavit će se pobjedu PSV-a. Do kraja utakmice bilo je još prilika ali bez promjene rezultata

hawks91

hawks91

Liga prvaka

Barcelona 3:0 Porto (Romario 45', Ronaldo 66', Romario 82')

Porto 0:2 Barcelona (Koeman pen 9', Ronaldo 87')

nazalost radi prevelike razlike u kvaliteti izmedu porta i barce obje utakmice su protekle u vise manje revijalnom tonu, ja samo dam u for ronaldu i igraci porta ga ne mogu stici dok na drugoj strani kad se nadu u sansi ne uspjevaju pogoditi okvir... veselim se buducima susretima sa izjednacnijim ekipama, a Bhoysu sretno u finalu KPK

The Phantom

The Phantom

Leeds - Rangers 0:2 (Gascoigne,McCoist)

Rangers - Leeds 0:2 (Smith,Keane)

Nevažne utakmice,na kraju izjednačeno, svaki gost je po 2:0 pobjedio.

chule

chule
Admin

Milan-PSV 0:0

PSV kreće furiozno, a Milan uplašeno pod pritiskom velike ekipe u rukama, u prvom poluvremenu upučuje samo jedan udarac prema golu nizozemaca i to u sudačkoj nadoknadi, dok su nizozemci promašili nekoliko izglednih šansi. U drugom poluvremenu se Milan malo probudio, ali mreže su ostale netakmute.

PSV-Milan 0:2 (Gullit 18', Van Basten 87')

U uzvrat Milan ulazi rasterečenije i prikazuje puno bolji igru. Jedan bijeg Gullita u 18' donosi veliku prednost crveno crnima koji su od tog trenutka mirno kontrolirali utakmicu i nisu dozvolili PSV-u neke izgledne prilike za izjednačenje. Pred sam kraj Gullit ulazi u 16m gdje biva pokošen s leđa za 11m koje realizira Marco Van Basten i donosi Milanu finale sa velikom Barcelonom.

Trequartista

Zaragoza - Man United 3-2 (Milosevic 63, 90+, Esnaider 77'; Giggs 70', Cole 90+)

Man United - Zaragoza 1-1 (Giggs 78'; Cafu 37')

Feyenoord - Monaco 0-1 Rui Barros 60'

Dosta izjednacena utakmica sa malo šansi, ja san iskoristia jedan prekid i to je to. Na kraju je bhoys ima priliku za ić 1 na 1, ali ga Thuram ruši iskosa za crveni.

chule

chule
Admin

Milan-Barcelona 2:1 (Lentini 11', Savičević 63' / Rivaldo 45'+)

Odlično finale, sa dosta šansi sa obe strane. Prvo poluvrijeme prolazi u znaku Milana koji rano dolazi u vodstvo koje mirno održava sve do posljednje minute poluvremena kad Ronaldo bježi, puca, Rossi odbija u sredinu gdje natrčava Rivaldo i donosi izjednačenje Barceloni. Odma u sljedećem napadu Barcelona ima stopostotnu šansu te nakon toga opasan korner. Gol kao da je presjedkao Milanove igrače koji su u drugom poluvremenu nestali s terena ali jedan bijeg Van Bastena i precizan centaršut sa druge stative u mrežu posprema Dejan Savičević. Do kraj gledamo reviju promašaja Barceloninih zvijezda, a povremeno je i Milan znao zaprijetiti. Na kraju sretna pobjeda Milana. Realnije bi bilo da se otišlo u produžetke, ali sreća je ovaj put bila na strani crveno-crnih.
Inače, Milan je nakon šokantnog početka sezone i poraza od Stuttgarta sa 4-4-2 formacije prešao na plagijat taktike Barceloninog trenera, 3-5-2 koja mu je donijela čvrstinu i stabilnost u obrani i na kraju naslov prvaka, tako da zahvale idu protivničkom treneru Very Happy