PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

You are not connected. Please login or register

Sezona 1993/94 (Champions League, UEFA Cup, Cup Winner's Cup)

KPK

Bayer Leverkusen - Benfica 2:0 (Neuville 64`, 77` / )
Prilično tvrdo i bez pretjerano šansi, pogotovo prvo poluvrijeme. Imajući na umu kako "dobro" prolazim sa ovim utakmicama i golovima u gostima, krenuo sam defenzivnije, drugo poluvrijeme sam krenuo nešto ofenzivnije i to mi je donijelo pobjedu ali lako je moglo završiti i potpuno suprotno.

Benfica - Bayer Leverkusen 0:3 ( / Ze Roberto 24`, Neuville 47`, Emerson 68`)
Ušao sam pomalo rasterećen jer nisam primio gol u prvoj utakmici, a kad je Ze Roberto zabio za 1:0 imao sam osjećaj da je dvoboj riješen. Do kraja sam zabio još 2 gola, Tsubasa je imao lijepih prilika ali očito sa realizacijom nije na "ti". Sve u svemu nerealan ukupni rezultat od 5:0, Tsubasi sretno dalje

The Phantom

The Phantom

Parma - Real Madrid 2:0 (Crespo,Ortega)

Real Madrid - Parma 1:2 (Raul-Brolin x2)

Iako se ne bi reklo po konačnom rezultatu,ali bilo je čupavo za prolaz. Prvu sam zasluženo slavio,Crespo iz prvog napada glavom nakon što je golman zaspao,a drugi Ortega iz slobodnog iskosa. Također sam imao 3 stative.
Drugu je bolji bio moj protivnik. Prvo poluvrijeme nisam imao nijednu priliku niti udarca za razliku od rija. Raul glavom nakon ubačaja u 63. donosi vodstvo i veliki nemir kod Talijana. Igranje Brolina na lažnom napadaču se isplatilo u 88. min kada iz zicera prebacuje golmana i u 90+ kada iz daljine zabija eurogol od stative. Real više i bolje prilike je imao.

bhoys

bhoys

Parma - PSG 1:0
1:0 Amoroso 9.

Zanimljiva ratna utakmica gdje je phantom odnio pobjedu. Ne mogu reci nezasluzenu jer je imao dobre sanse, ali i ja sam imao isto sjajne prilike pa na kraju talijani nose gol prednosti u Pariz.

PSG - Parma 4:1
1:0 Leroy 6.
2:0 Simone 22.
3:0 Leroy 24.
3:1 Ortega 39.
4:1 Simone 71.

Utakmica slika prve, što se tiče ratnog stanja, samo na drugom frontu u Parizu. Ono što sam promašio u 1. utakmici, ovdje mi se vratilo te sam mogo čak i još nešto zabit, a ni Phantom nije bio bezopasan te može žalit za nekim. Ovdje mi je pobjedu donijela i promjena taktike, u 4-4-2 gdje sam uspio smanjiti protok lopte prema krilu. Sretno phantomu u drugim natjecanjima, s njim je uvijek taktička borba te ne znam jesmo li odigrali utakmicu, a da je bila nezanimljiva.

3:1 Ballack 61.

Kako smo obojica igrali, treba se reć da smo odigrali finale prije finala. Utakmica punih prilika, preokreta te gdje je bilo napeto do zadnjeg sučevog zvižduka. Teška utakmica koja je i klasika kad se igra protiv zizoua. Sretno dalje

The Phantom

The Phantom

Manchester United - Dynamo Kiev 2:3 (Beckham,Scholes-Mikhailichenko,Belanov,Onischenko)
Dynamo Kiev - Manchester United 0:1 (Cantona)

Prva utakmica je bila prava udaračina sa obe strane. U 3. min već 1-1. Prvo Becks sa 20 m,minutu kasnije Mikhail također iz daljine. Belanov se naklonio glavom,a opet preostala 2 gola padaju iz većih udaljnosti.
Drugu utakmicu nikako zabit,Cantona to osvećuje nekim kumpirom sa 18 metara,jedva ušlo u gol.

Valencia - PSV 0:0
PSV - Valencia 1:0 (J. de Jong)

Uff kakve utakmice,za poludit od živaca. Ovi Holanđani mi nikako ne leže, gađam stative,unutarnje,vanjske,golman brani,samo čekam da mi Valecija zabije iz kontre. Potez utakmice je zamjena J. de Jong Van Nistelrooy,a ovaj mi zabija u 90+ za prolaz. Malo je reć da je protivnički trener poludio.

chule

chule
Admin

Ajax-Hajduk 1:3 (Seedorf 40'/Žungul 26', 90'+, Jerković 54')

Fantastična utakmica bijelih i zaslužena iako iznenađujuća pobjeda protiv velikog Ajaxa. Na kraju je Žungul u sudačkoj nadoknadi postavio visoku prednost pred uzvrat na uzavrelom Poljudu.

Hajduk-Ajax 0:2 (Overmars 14', Bergkamp 87')

Prvi napad i odma stopostotna šansa Jurice Jerkovića, ali brani van der Sar i nakon toga Hajduk nestaje sa terena. Do 14' ni Ajax nije imao neke šanse, ali nakon što iz prvog udarca daje gol, niže šansu za šansom, ali što Katalinić, što obrana a što promašaji Ajaxovih napadača drže Hajduk na životu. Ipak u 87' jedno poigravanje Peruzovića u zadnjoj liniji i Bergkamp lagano poentira za 2-0. Bijeli do kraja drže loptu na Ajaxovoj polovici i ne dozvoljavaju nizozemcima da dođu do trećeg pogotka koji bi ih odveo u polufinale.

chule

chule
Admin

Hajduk-Panathinaikos 2:0 (Nadoveza 3', Jerković 50')

Sjajan početak bijelih, grci još nisu ni dotaknuli loptu a već je nakon lijepe akcije sa puno dodavanja bilo 1:0. U nastavku gledamo izjednačenu utakmicu bez nekih izrazitih šansi do penala na Jerkoviću, koji ga sam realizira u 50'. Do kraja inicijativa gostiju ali najbolju šansu u sudačkoj nadoknadi propušta Šurjak na prazan gol.

Panathinaikos-Hajduk 0:0

U uzvrat Hajduk kao i protiv Ajaxa ulazi sa namjerom da sačuva svoj gol. Jalova inicijativa gostiju, dok bijeli pokušavaju zaprijetiti iz kontri. Uglavnom se sve odvija ispred gola bijelih, ali Mešković i bijela obrana su zaključali svoja vrata a u sudačkoj nadoknadi opet Šurjak ima stopostotnu šansu ali tuče ravno u golmana. Hajduk ide u finale na megdan jakom PSG-u.

Trequartista

ManU - Galatasaray 2-3 (Scholes 28', Mondragon 45+ AG; Sas 45+, 88; Okan 14')
Galatasaray - ManU 3-2 (Emre 4', 9', Sas 48; Cantona 22, Scholes 45+')

bvb - depor 2-2
paulo sousa 24 makaay 66, 87
dede 45+

Deportivo - BVB 1-4 (Makaay 28'; Koller 12, Amoroso 79' 88' 90'+)

Feyenoord - Galatasaray 2-1 (Tomasson x2, Tugay)

Galatasaray - Feyenoord 2-0 (Tugay, Sas)

chule

chule
Admin

Maraton je napokon gotov:
KPK:
Lazio-Juventus 1:2 (Gascoigne 6'/Casiraghi 44', 90'+)

Juventus-Lazio 1:2 PK(4:3) (Conte 82'/Salas 14', Mancini 84')

Dvije vrhunske utakmice pune naboja i preokreta, spašavanja u posljednjim trenucima. Na kraju je lutrija jedanesteraca odvela staru damu u finale, a rimljani će čekati neku drugu prigodu za europski trofej.

LP:

Rangers-Croatia 2:0 (McCoist 28',32')

Croatia-Rangers 1:2 (Mikić 28'/Mols 57', Laudrup 66')

Dvije utakmice u kojima je presudila kvaliteta škotskih igrača. Croatia nije bila bez šansi ali i ono što su stvorili, neprezcizni hrvatski napadači bi promašili.

KUP UEFA:

PSG-Hajduk 0:1 (Zlatko Vujović 89')

Povijesni uspjeh Hajduka nakon fantastične sezone iznad svih očekivanja. Na putu do prvog europskog trofeja splitskih 'bilih' padali su velikani Arsenal, Ajax, Panathinaikos i na kraju sjajni francuski PSG. Ovo je možda bila i najbolja utakmica Hajduka u ovom natjecanju, gdje su uspjeli zaustaviti velikog Weaha i Ronaldinha te stvoriti dosta šansi za gol. Na kraju je presudila nesmotrenost Lame koji dodaje loptu svom stoperu ali Nadoveza je uzima i upošljava neometanog Zlatka Vujovića koji smireno pogađa mrežu PSG-a minutu prije kraja za veliku pobjedu.

Mario.

Liga prvaka

Werder - Dynamo K. 3-1 (Klose 8' 90'+, Ailton 55' / Belanov 77')

Dynamo K. - Werder 3-1 (Onischenko 23' 32', Yevtuschenko 89' / Pizarro 63')

Dynamo K. - Werder 0-1 (produžeci) (Klaus Allofs 82')

Fenomalne 3 utakmice uz prepuno preokreta s obje strane. Prvu utakmicu sam bio bolji, kontrolirao nakon 2-0 kada primam gol za 2-1. Dynamo je poslije jako pritisnuo što mu se osvetilo u zadnjoj sekundi kada Klose zabija jedan odbijanac.

Druga utakmica slična kao prva samo što je Dynamo bio bolji i imao 2-0 nakon poluvremena uz lijep prvi gol gdje je lobao golmana. Pizzaro vraća na 2-1 da bi Dynamo opet stisnuo i izborio produžetke u 89'min.

Produžeci također podjednaki gdje sam ja imao više sreće i zabio pobjedonosni gol za finale u 82'min. Dobre tekme.

chule

chule
Admin

LP

Werder-Rangers 0:0 PK(5:6)

Dobra utakmica, sa puno šansi. Puno izglednije one nijemaca, dva puta je Ailton išao sam na vratara, ali nije zabio, i na kraju im se to osvetilo na lutriji penala.

The Phantom

The Phantom

PSV - BVB  3:0  (van Bommel,Robben,Ronaldo)

BVB - PSV  4:1  (Riedle,Klos,Moller,Rosicky - Nilis)

Jebate led koje 2 utakmice i koja završnica!
Prvu vec na poluvremenu vodim 3:0 i mislim kako je prolaz riješen. Meni je išlo,a Cavaniju nije.
Druga utakmica suprotnost. BVB ima 4 udarca u okvir na poluvremenu i vodi 4:0! Poludija sam totalno. Plus u 38. minuti BVB ima penal,a moj stoper dobija crveni.
Iako sa igračem manje,imao sam prilika,ali moji se nikako namistit. u 90+ puca Cocu i golman brani. Definitivno sam se oprostio. Za par sekundi izborim korner i Zenden gađa glavu Nilisa koji vodi Nizozemce dalje i u ekstazu gura svog trenera!

Ovo je bilo za obolit na živce

bhoys

bhoys

Juventus - PSV 3:2 (0:0)
Ravanelli x2, Rui Barros / Ronaldo, Robben
Rapsodija nogometa i golova u 2. poluvremenu. Odlična utakmica s puno golova, na kraju je presudio Ravanelli u 85. kada zaobilazi nizozemskog golmana za trofej milfari. Čestitke phantome na ulasku u finalu i dobroj borbi!