PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

1.krug, odnosno natjecanje po skupinama traje do četvrtka 12.3. u 23.59
U slučaju neodigranih utakmica uz 'transkripte' poruka kojima možete potvrditi da ste pokušali ostvariti kontakt s protivnikom a on se nije javljao ili je odbijao igrati, piše vam se pobjeda bez borbe 3-0 a vaš protivnik je diskvalificiran.
U slučaju da se ni jedan natjecatelj ne javi a utakmica je ostala neodigrana, njihove ekipe su automatski diskvalificirane.
Utakmice ne morate igrati po kolima, već kako ulovite kojeg protivnika. Ako želite možete odigrati sve tri isti dan.

Rokovi za nokaut fazu

Rok za četvrtfinale je 15.3. u 23:59
Rok za polufinale je 18.3. u 23:59
Rok za utakmicu za treće mjesto i finale je 20.3. u 23:59

Utakmicu prijavljuje 'domaćin' osim ako se ekipe drugačije ne dogovore.
Domaćin je ekipa koja je prva u rasporedu. Ako je par Rusija-Ukrajina, Rusija je domaćin i host u toj utakmici.
Proučite pravila još jednom. Ako imate pitanje, pitajte. Sve sporne golove možete snimiti.

Igrači sa sportneta posebno trebaju obratiti pozornost na dodavanja unutar 16m koja na sportnetu nisu zabranjena, kao i na napucavanje golmana sa 3xkrugom, odbijance nakon napucavanja golmana iz mrtvog kuta i dodavanje do stopera prilikom izvođenja lopte s centra,

dok igrači sa SPML-a moraju posebno obratit pozornost na CUT gdje je svaka CUT animacija = poništen gol, makar bila odbijanac pospremljen sa gol crte u gol. Kao i na činjenicu da nije zabranjeno rušiti protivničkog igrača u gol šansi za crveni karton.

KONAČNI POREDAK:
1.NIZOZEMSKA (sanmarco)
2.KAMERUN (pistol)
3.ČILE (bhoys)

Zadnja promjena: SanMarco; pet oľu 20, 2015 11:44 pm; ukupno mijenjano 33 put/a.

2FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 čet oľu 05, 2015 9:00 pm

chule

chule
Admin

Prijenos ždrijeba skupina World Cup-a 1998. možete pratiti na ovom linku [You must be registered and logged in to see this link.] u režiji i produkciji TVBhoys-a od 22:30

U ždrijebu će sudjelovati 16 ekipa koje će biti podjeljene u 4 skipine po 4 ekipe.

Popis natjecatelja:

Zadnja promjena: SanMarco; pet oľu 06, 2015 8:58 am; ukupno mijenjano 1 put.

3FIFA World Cup 1998 Empty VODIĆ KROZ WORLD CUP 1998. čet oľu 05, 2015 11:23 pm

chule

chule
Admin

Skupina A

FIFA World Cup 1998 7FIFA World Cup 1998 11FIFA World Cup 1998 17FIFA World Cup 1998 9

Njemačka (Ice) Po imenima vrlo močna Njemačka ali sa glavnim zvijezdama na zalasku karijere. Matthaus, Klinsmann, Kohler i Hassler uz mlade Klosea i Ballacka čine okosnicu ove Njemačke. U rukama mladog Ice-a, favorit skupine.

Rumunjska (Moljac) Sjajna, najbolja rumunjska generacija svih vremena, sa Maradonom sa Karpata u naslovnoj ulozi. Sve se u ovoj momčadi vrti oko Georga Hagija, no tu su još i vrhunski igrači poput Popescua, Moldovana, Raducioua i Belodedicia. Moljac je svima nepoznanica, ali sudeći po prijateljskim utakmicama, radi se o igraču koji će imat što za reći u ovoj skupini

Španjolska (Tsubasa) Sjajna španjolska generacija sa Hierrom, Guardiolom, Luisom Enriqueom, Salinasom i mladim Raulom u rukama osebujnog Tsubase može napravit pomutnju u ovoj skupini. Teško ga je svrstati u krug favorita, ali u ovako maloj skupini gdje jedan kiks znači puno, tsubasa može do drugog kruga.

Engleska (Aircanada) Aircanada igra sve bolje i bolje, te s obzirom na snagu momčadi u kojoj su mladi Beckham, Owwen, McManaman, a tu je i sjajni Paul Gascoigne, slovi za ozbiljnog kandidata za prolazak u drugi krug natjecanja

Skupina B

Francuska (Allen) Francuz u duši, allen sa najboljom generacijom Tricolora u kojoj sve konce vuče Zinedine Zidane, okružen sjajnim igračima poput Thurama, Deschampsa, Dugarryja, Henryja i Trezegueta, može, odnosno morao bi se moći nositi sa svima u ovoj skupini. Ukoliko zadrži prisebnost u utakmicama svih 90min i ne krene srljati sa preofenzivnim formacijama rano u utakmici, mogao bi do drugog kruga

Brazil (Daudic) Prvi put u Classic Ligi, još jedan izdanak SPML škole PES-a sa močnim Brazilom u rukama. Dovoljno je nabrojati nekoliko imena: Rivaldo, Ronaldo, Ronaldinho, Cafu, Roberto Carlos, Bebeto da se protivnik smrzne od strahopoštovanja. Sa ovakvom ekipom Daudina obaveza je proći skupinu.

SR Jugoslavija (Medicinar) Raznovrsni Medicinar, sa sjajnom generacijom države nastale raspadom SFRJ, u kojoj su glavne zvijezde fantastični 'Il genio' Dejan Savičević, zatim Dragan 'Piksi' Stojković i Predrag Mijatović, uz odlične Jugovića, Mihajlovića i Miloševića predstavljaju ozbiljnu prijetnju svima u ovoj skupini. Ekipa kvalitetom zaostaje za močnim Brazilom i Francuskom, ali Medicinar ima lijek i za to.

Kamerun (Pistolero) Najtrofejniji izdanak Sportnet škole PES-a sa slabašnim Kamerunom ali sa svojim omiljenim Eto'om u naponu snage. Tu su još i M'Boma te vječni mladić Roger Milla. Pitanje je kako će se pistol snaći sa novim pravilima, ali kvalitetu za drugi krug unatoč igrački limitiranog momčadi ima i na osnovu svog renomea važi za prvog favorita skupine B

Skupina C

Nizozemska (SanMarco) chule se nakon World Cupa 1990. kojeg je osvojio, napokon ponovo dokopao svojih omiljenih tulipana. Nema tu više Gullita i Van Bastena, ali ovo je možda i jača generacija narančastih, koja je ostala bez trofeja. Tu su Kluivert, Bergkamp, Overmars, Seedorf, Davids, braća de Boer, kao i ocvale zvijezde Ronald Koeman i Rijkaard. Fantastična nizozemska generacija, koja savršeno odgovara chuletovom načinu igre. Ukoliko prođe u drugi krug iz ove teške skupine, skupine smrti, može i do kraja.

Čile (Bhoys) Sjajni bhoys sa najboljom generacijom Čilea svih vremena. Ubojit napad sa Salasom i Zamoranom neće nikome biti lako zaustaviti. Neće mu biti lako u izrazito teškoj skupini protiv kvalitetom jačih ekipa, ali bhoys je već na prethodnom Euru po tko zna koji put dokazao da ne igraju atributi nego igrač. Osvajanje Eura sa Bugarskom je bio veliki podvig. Može li isto napraviti na nikad jačem World Cupu?

Argentina (Phantom) Stravično jaka Argentina sa Batistutom, Crespom, Veronom, Redondom i Riquelmeom u naponu snage te dobrim starim Diegom Maradonom i Claudiom Caniggiom izgleda uistinu zastrašujuće. Phantomovoj igri bi trebala savršeno odgovarati. Prvi kandidat za avatar spomenut u temi za prijave, sa svojim pretjeranim i nekontroliranim klizečim startovima. Ukoliko prođe skupinu, i on može do kraja.

Hrvatska (Dado) Najbolja hrvatska generacija svih vremena sa Bokšićem, Šukerom, Bobanom, Asanovićem, Prosinečkim, Jarnijem i Stanićem u rukama još jednog pridošlice iz SPML-a. Ni malo ugodna skupina za dobrodošlicu. Ali radi se o jednom od najboljih izdanaka SPML-a i sigurno će imati što za reći u ovoj skupini te mnogima pomrsiti račune.

Skupina D

Nigerija (Trequartista) Popularni Tre, ljubitelj afričkog nogometa nakon dva SP-a sa Kamerunom, ovaj put sa 'Nepobjedivim Orlovima' i moćnom generacijom koju predvode Okocha, Yekini, Amokachi, Amunike, Finidi i Siasia ide u nove pobjede. Za njega prilagodba novim pravilima ne bi trebala biti problem, jedini je problem upitna aktivnost i kako će ga naći novi igrači koji nemaju profile na sportnetu. Što se rezultata tiće, svakako prvi kandidat za drugi krug.

Italija (Neymar) Medicinarov brat je uzeo sjajnu Italiju u kojoj prednjače Del Piero, Totti, Vieri i Inzaghi, a tu je i granitna obrana sa Maldinijem, Nestom, Cannavarom i Costacurtom. Uistinu sjajna generacija talijana u rukama sjajnog mladog neymara. Ipak, ni malo ugodna skupina sa opasnim Tequartistom i Zizouom, te odličnim Couchom sa SPML-a. Uz skupinu C, najjača skupina prvenstva.

Kolumbija (Coach) Još jedna pridošlica iz SPML-a, vrlo dobri Coach sa sjajnom generacijom Kolumbije, sa osebujnim Higuitom i Valderramom, snažnim Jose Adolfom Valenciom i Fredy Rinconom te brzim Asprillom. Ni malo ugodna skupina, ali Coach može svojom igrom sakriti nedostatke u momčadi.

Paragvaj (Zizou) Zizou je vječiti favorit iz sjene. Može odigrati vrhunski turnir ali i podbaciti. Ovaj put sa slabašnim Paragvajem u kojem se najviše ističe karizmatični vratar Chilavert, specjalist za jedanesterce i slobodne udarce, ali treba podsjetiti da je Zizou branitelj naslova nakon što je World Cup 1994 osvojio sa Nigerijom. Ovo će svakako biti vrlo zanimljiva skupina.

4FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 pet oľu 06, 2015 10:31 pm

chule

chule
Admin

FIFA World Cup 1998 FEqeH39FIFA World Cup 1998 MO5H0F2

Hrvatska-Nizozemska 1:3

Sjajna utakmica u kojoj je Hrvatskoj pripalo prvo poluvrijeme a Nizozemskoj drugo u kojem dolazi do preokreta, i vrijedna 3 boda na otvaranju 'skupine smrti'. Sretno dalje Dadu.

Čile - Argentina 2:2
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Jorge Aravena 64., Zamorano 90 / Veron 64., Maradona 85

Dva puta smo igrali jer nas je nažalost izbacilo u 39. minuti na mom hostu. Dogovorili smo se prije utakmice da ćemo igrat  cijelo poluvrijeme na phantomovom hostu, dok ćemo odigrat 10 minuta na mom hostu da odradimo što je preostalo iz tog dijela.
Dobra utakmica gdje je više šansi imao phantom. Iako sam prvi poveo, Phantom je odmah anulirao prednost te došao i do vodsrva 5 minuta prije kraja kada Maradona pogađa kut. U finišu utakmice veliku grešku radi u obrani te Zamorano donosi bod protiv gaučosa. Moram biti sretan s bodom kako sam ga iščupo protiv Phantoma. Sretno phantomu dalje!

7FIFA World Cup 1998 Empty Engleska - Rumunija sub oľu 07, 2015 8:44 pm

Moljac

Engleska - Rumunija 0:3

FIFA World Cup 1998 Dr6eo FIFA World Cup 1998 2nm1yk4 FIFA World Cup 1998 34jb30n

Lepa utakmica sa dosta prilika na obe strane. Razlika je samo u tome sto sam ja svojih nekoliko iskoristio, a airCanada nije. Zvezda Rumunskog tima Hagi je dao veoma lep gol iz prekida. Alan Shearer, igrac koji inace sjajno igra glavom promasio je nekoliko lepih prilika iz nabacaja i kornera. To sa jos nekoliko promasaja Englesku je odvelo u poraz. Hvala air na igri, i srecno dalje u takmicenju.

8FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 sub oľu 07, 2015 9:04 pm

bhoys

bhoys

Hrvatska - Čile 1:2

Utakmica gdje je Hrvatska bila bolja, ali nagradu u obliku bodova nije uspjela ostvariti.  Odigrali smo u 2 navrata jer je bilo nepodnošljivo igrat. Poveo sam preko Jorge Aravene kada mu se sretno odbija lopta te zabija rabonom za 1:0. Na 2:0 povisuje Valdes kada se najbolje snašo u fliperu u 16m nakon kornera. Hrvatska je tada imala 3 sjajne šanse gdje je pogodila prećku te još dvaput je sjajno reagirao vratar koji je spasio siguran gol. Pred kraj Šuker uspijeva mirno matirati za 2:1 te nije bilo vremena za preokret. Odlična utakmice te hvala dadi na uzbudljivom dvoboju gdje je zaslužio bod, i to najmanje.

9FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 sub oľu 07, 2015 11:47 pm

chule

chule
Admin

Nizozemska-Čile 1:0

Sjajna utakmica u kojoj sam poveo iz prvog napada. Centaršut Overmarsa, lopta prolazi čileanske stopere i Bergkamp donosi vodstvo narančastima. U nastavku dominacija Čileanaca ali nikako nisu mogli pronaći put do nizozemske mreže. Nizozemci su prijetili iz kontri, ali na kraju rezultat ostaje nepromjenjen.

10FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 ned oľu 08, 2015 1:07 pm

pistolero

pistolero

Kamerun - Brazil 6:2

FIFA World Cup 1998 1qkf34

FIFA World Cup 1998 1z3mrt2

Moram priznati da sam se pomalo pribojavaio utakmice, kako zbog novih pravila s kojima se jos nisam susreo, kako i s protivnikom o kojem nisam znao apsolutno nista. Poveo sam sretnim autogolom Cafua iako je Brazil prije toga imao 100% priliku al spasava me precka, kasnije povecavam vodstvo preko Eto'oa i Omam-Biyika i na poluvrijeme se odlazi sa 3:0. Do otprilike 60min mirna utakmica, onda je Brazil smanjio golom Ronaldinha glavom te dao kakvu takvu nadu Brazila da se vrati u utakmicu, ali Roger Milla bjezi obrani, rusi ga Lucio za crveni karton i penal, kojeg sam realizira. Kasnije M'Fede i Milla svojim drugom pogotkom povecavaju vodstvo, dok Ronaldo ublazuje poraz.

c:0-0
Krenulo se furiozno,Njemačka od 1.min preuzima inicijativu i stvara prilike,do u 12 min je pao prvi gol,pa u 16,19,i 26.U polovini prvog poluvremena tekma je bila rješena,Englezi su jedinu sansu imali iz prekida.Do kraja poluvrmena trebalo je biti 5,6:0,u drugom poluvremenu Njemacka otvara fenomenalno susret,Ballack gura loptu za Thora i Thor izbija 1vs1 s Engleskim golmanom,ali se u zavrsnici spetlajo.Do kraja nije bilo nikakvih posebnih prilika,njemci su kontrolirali susret,a englezi su pokušavali s dalekometrim udarcima nesto napraviti.

DI SU SLIKE? KOD FOTOGRAFA?

Zadnja promjena: SanMarco; ned oľu 08, 2015 4:56 pm; ukupno mijenjano 3 put/a. (Reason for editing : 1)

12FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 ned oľu 08, 2015 11:10 pm

chule

chule
Admin

Nizozemska-Argentina 1:2

Standardna utakmica protiv phantoma. 479 klizečih u minuti. Podsjetio me na ono što me čeka uskoro u novoj sezoni sportnet lige. Imo sam dosta šansi kad bi šetao pored njegovih igrača koji su letili pored mene u namjeri da me polome, nisam ih zabio, on je svoje zabio i zasluženo odbio pobjedu u ovoj rugby utakmici.

13FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 ned oľu 08, 2015 11:20 pm

The Phantom

The Phantom

Nizozemska - Argentina 1:2

Ukupno po šansama chule bolji,moj golman je imao 2 jako dobre intervancije. Iako sam poveo 2 razlike,bilo je čupavo na kraju jer je chule imao još prigoda nakon što je smanjio.

SS :

14FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 pon oľu 09, 2015 8:04 pm

ice123

Španjolska-Njemačka 0:2
Klose 2x

Prvo poluvrijeme,Španjolci nesto pokušavaju,imaju cak i neke sanse,ali njemačka se uspjesno brani,na pocetku durgog poluvremena dolazi njemačka do vodstva,i primiruje utakmicu,pred kraj utakmice,s ljeve strane dolazi ubacaj i Klose po drugi put zabij,tocka na i je stavljena.FIFA World Cup 1998 35hhe1u
Lijevo:Špa-DESNO-Njemačka

Zadnja promjena: ice123; pon oľu 09, 2015 8:09 pm; ukupno mijenjano 3 put/a. (Reason for editing : 1)

15FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 uto oľu 10, 2015 1:16 pm

pistolero

pistolero

rekao je allen da nema vremena igrati i da nece sudjelovati te da stavim rezultat 3:0 za mene pa eto

16FIFA World Cup 1998 Empty Rumunija - Nemacka uto oľu 10, 2015 10:34 pm

Moljac

Rumunija - Nemacka 1:1

FIFA World Cup 1998 147abq FIFA World Cup 1998 Okmt7m FIFA World Cup 1998 14v4piu

Solidna utakmica. Vecim delom sam igrao dobro, vodio, ali je na kraju Nemacka izjednacila. I kako je igrala na kraju, mogla je Nemacka i do pobede. Dosta prilika na obe strane, ostaje zal sto nisam pobedio, ali oke, i remi je prihvatljiv.

17FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 sri oľu 11, 2015 4:24 pm

Trequartista

Nigerija - Kolumbija 2-1

Dobro otvaranje utakmice s moje strane, di koristin prvu šansu priko Babangide koji zaobilazi golmana i zabija. Posli toga ravnopravna utakmica, Amuneke prid kraj poluvrimena zabija za 2-0 a u nastavku coach preuzima inicijativu mene hvata umor s obziron na nenaviknutost na 15 minuti Very Happy , ima nekoliko lipih šansi i uspijeva smanjit rezultat. Na kraju ipak nije uspia doć u priliku za odnit bod.

18FIFA World Cup 1998 Empty Kolumbija - Paragvaj 4-2 sri oľu 11, 2015 5:04 pm

Coachns

Coach (Kolumbija) - Zizou (Paragvaj) 4:2

FIFA World Cup 1998 N3oyoo FIFA World Cup 1998 Hvtc9f FIFA World Cup 1998 Sxjic5

Veliki južnoamerički derbi protekao je baš onako kako mu i dolikuje. Smile
Sjajna utakmica, veliki rivali, pregršt šansi i golova.. Smile
Gosti su se sjajno borili, dva puta vodili, ali ipak nisu izdržali. Tačnije izvanredni Valencija je dva puta izjednačavao, da bi het-trikom doneo potpuni preokret i veliko slavlje Kolumbijcima. Gosti kao da su posustali, nisu imali više snage i Asprilla je samo potvrdio pobedu i uklonio neizvesnost u samoj završnici. Publika je uživala, domaći su ipak bili skoncentrisaniji do kraja i slavili. Treba napomenuti da su gosti i promašili penal pri vođstvu od 1-0, ali svi su se složili u oceni da to penala nije ni videlo, tako da ni Zizou nije preterano žalio. Smile
Odlična utakmica Zizou, srećno dalje Smile

19FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 čet oľu 12, 2015 1:02 am

Nigerija - Paragvaj 4-2

Odlicna utakmica, ka sta se i vidi po statistici. Prstalo je na sve strane i realnije bi bilo da je ostalo bar x nego moja pobjeda, ali na kraju uspijevan nekako sa 3 gola totalno okrenit utakmicu.

20FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 čet oľu 12, 2015 9:09 am

chule

chule
Admin

Ušli smo u zadnji dan utakmica po grupama.
Vremena je bilo dovoljno. 7 dana za 3 utakmice, tako da nikakve želje za produženjem roka neće biti uvažene. Onaj tko je imao volje odigrao je. Za neke mi nije jasno zašto su se uopće prijavljivali.
Malo nakon ponoći ćemo dobiti četvrtfinalne parove, sukladno pravilima

21FIFA World Cup 1998 Empty Italija - Kolumbija 0:3 čet oľu 12, 2015 3:39 pm

Coachns

Neymar (Italija) - Coach (Kolumbija) 0:3

FIFA World Cup 1998 33ykoaq FIFA World Cup 1998 2lvbom8 FIFA World Cup 1998 156g1ah

Lepa utakmica, zanimljiva, ipak iskustvo je preovladalo u ovom meču. Smile
Mladi Neymar se borio ali pred njim je tek budućnost i sigurno napreduje svakim novim mečom. Sve najbolje Neymar, nadam se da ćes u drugim utakmicama doći do bodova Wink Smile

22FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 čet oľu 12, 2015 6:51 pm

The Phantom

The Phantom

Argentina - Hrvatska 1:3

[You must be registered and logged in to see this link.] Potpuno nadigran i zasluženo izgubio. Sjajni golovi Hrvatske,pogotovo za 0:3.

ČILE (Bhoys)
Dobili smo četvrtfinalne parove. Najzanimljivije je bilo u 'skupini smrti' koja se jedina kompletna odigrala i tek se u posljednjem susretu riješavalo pitanje konačnog poretka.
Sve u svemu, jedan od najkatastrofalnijih turnira do sada, najveća razočaranja medicinar i neymar koji su zajedno u 7 dana uspjeli odigrat jednu utakmicu, s tim da su danas prvi put nakon ždrijeba uopće bili online na forumu. zbog katastrofalne grupe B daudic nezasluženo prolazi u četvrtfinale na račun toga što je odigrao barem jednu utakmicu u kojoj je katastrofalno poražen nakon čega nije pokazao interes za odigravanjem ostalih utakmica.

Admin

Evo nam i popisa dosadašnjih strijelaca. Oni koji su upisani bez SS-a nisu priznati

Lista strijelaca:

U lovu na zlatnu kopačku vodi Faustino Asprilla iz Kolumbije sa 4 gola, a slijede ga sa 3 gola suigrač Jose Adolfo Valencia, te hrvat Davor Šuker, a nakon njih slijedi čitava plejada igrača sa 2 postignuta pogotka.

25FIFA World Cup 1998 Empty Re: FIFA World Cup 1998 pet oľu 13, 2015 11:15 pm

chule

chule
Admin

1/4 finale:

Nizozemska-Kolumbija 1:0

Sjajna četvrtfinalna utakmica u kojoj je nizozemcima pripalo prvo poluvrijeme u kojem su postigli gol, a mogli su i još koji dok je Kolumbija bila bezopasna. U drugom dijelu su uloge zamjenjene i samo je nepreciznost kolumbijskih napadača i raspoloženi van der Sar držao nizozemce u igri. Čestitke coachu na sjajnoj utakmici sa mnogo slabijom ekipom i vidimo se na nekom budućem turniru, kao i na SPML-u.