PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...


You are not connected. Please login or register

FIFA World Cup 1998

+5
pistolero
chule
Moljac
bhoys
aircanada
9 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

26FIFA World Cup 1998 - Page 2 Empty Re: FIFA World Cup 1998 ned oľu 15, 2015 1:28 pm

bhoys

bhoys

Nigerija - Čile 1:2

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Afrički južnoamerički par pružio je dramu do zadnjeg sučevog zvižduka. Velikih promašaja, sjajnih obrana vratara, individualni potezi klasnih igrača, odlične pokušaje i veliki rat na terenu gdje je bilo 6 kartona uz 1 crveni. Na kraju pobjedu odnio Čile pogotkom u zadnjoj minuti utakmice.

27FIFA World Cup 1998 - Page 2 Empty Re: FIFA World Cup 1998 pon oľu 16, 2015 7:48 am

chule

chule
Admin

Pistol je trazio odgodu posto nisu mogli nac termin. Tako da se za oba para produzuje rok za 24h i veceras cemo dobit polufinaliste.

https://pes6classic.forumhr.com

28FIFA World Cup 1998 - Page 2 Empty Re: FIFA World Cup 1998 pon oľu 16, 2015 11:16 pm

chule

chule
Admin

eto džaba se produživao rok. velika doza neozbiljnosti kod nekih natjecatelja ali dobili smo ipak polufinaliste. da se ne križam ja sa parom ice-dauda, ne bi ni jedan prošao, ovako ipak dauda ide dalje pošto se ice nije pojavio jučer kad su se dogovorili a danas mu u 22:14 šalje poruku da se javi kad vidi poruku i zadnji posjet forumu mu je u 22:15. nije se ni dauda nešto potrudio oko igranja utakmica na ovom turniru ali ima sreću da se stalno susreće sa još neozbiljnijim natjecateljima.

https://pes6classic.forumhr.com

29FIFA World Cup 1998 - Page 2 Empty Re: FIFA World Cup 1998 čet oľu 19, 2015 2:18 pm

chule

chule
Admin

Ovaj tužni World Cup se nastavlja još jednim prolaskom bez borbe.
Nizozemska je u finalu gdje čeka protivnika iz dvoboja Čile-Kamerun. Poraženi iz tog dvoboja će osvojiti treće mjesto na World Cupu 1998.

https://pes6classic.forumhr.com

30FIFA World Cup 1998 - Page 2 Empty Re: FIFA World Cup 1998 čet oľu 19, 2015 7:35 pm

pistolero

pistolero

Kamerun - Chile 5:3

Dobro sam krenuo u tekmu i vec u 8min zabio za 1-0..ali Bhoys brzo vraca stvari na pocetak. U 25min Roger Milla zabija za 2-1 poslije kornera u kojem je moj prvo pogodio precku, od koje se lopta odbija u stativu i mom igracu, koji gadja precku, te konacno na kraju Milla zabija. Do 42' se cekalo za treci pogodak u reziji M'Bome. Bhoys smanjuje odmah na pocetku drugog djela i nagovjesta da jos nista nije gotovo. U 72' min zabija pogodak ( jos se nezna jel regularan ili nije ). Do kraja tekme mirno s obje strane, u 90+ prvo ja zabijam za povecanje, a onda Bhoys s druge strane. Sve u svemu dobra utakmica sa 2-3 ostra faula i crvenim kartonom.

FIFA World Cup 1998 - Page 2 141rvj6

FIFA World Cup 1998 - Page 2 Nb88yh

31FIFA World Cup 1998 - Page 2 Empty Re: FIFA World Cup 1998 čet oľu 19, 2015 11:48 pm

bhoys

bhoys

Pistol je zaslužio pobjedu u svim segmentima, jednostavno je bio bolji te nemogu se uopce zaliti za finalom. Bio je konkretniji i opasniji, ali i organiziraniji te je pobjeda zaslužena te mu i ovim putem čestitam.

Gol nije regularan jer je bio upućen centaršut iz 16 m, a to nije dozvoljeno u ovom formatu natjecanja. BIlo kako bilo, još jednom čestitke pistolu na ulasku u finale.

32FIFA World Cup 1998 - Page 2 Empty Re: FIFA World Cup 1998 pet oľu 20, 2015 11:41 pm

chule

chule
Admin

Nizozemska-Kamerun 1-0
[You must be registered and logged in to see this link.]

Odlično finale, sa dosta šansi na obe strane. Presudio je pad Petera Van Vossena u 16m, manirom Arjena Robbena i Ronald Koeman je smireno realizirao jedanesterac za pobjedu protiv neugodnog Kameruna i novo zlato sa classic Svjetskih Prvenstava.

Kratak sažetak:

https://pes6classic.forumhr.com

33FIFA World Cup 1998 - Page 2 Empty Re: FIFA World Cup 1998 sub oľu 21, 2015 12:04 pm

pistolero

pistolero

cestitke chule jos jednom.. odlicna utakmica sa dosta prilika slazem se, moji kao da su bili indisponirani pred golom kad je trebalo zadati zavrsni udarac..1pol si me ubio, 2pol sam promjenio taktiku malo pa je bilo bolje s moje strane

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.