PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Admin
Rok za skupine je tjedan dana, vrag odnio prešu.

Italija (chule)1
  Nizozemska (phantom)2Nizozemska (phantom)

Nizozemska (phantom)
4ET
Francuska (dadozd)2

Zadnja promjena: chule; sri tra 15, 2015 7:18 am; ukupno mijenjano 13 put/a.

2 Re: UEFA Euro 2000 on čet tra 02, 2015 6:55 pm

chule

avatar
Admin
Nizozemska - Italija 3 : 3 (AG-Cannavaro 26' R.de Boer 42', Seedorf 74' / F.Inzaghi 6', 71', Totti 14')

Prekrasna utakmica na otvaranju prvenstva. Italija je rano povela, pa povisila vodstvo i kontrolirala utakmicu. Činilo se da je pitanje pobjednika riješeno, narančasti nisu mogli povezati redove a onda iz ničega, Cannavaro vraća jednu oštru loptu Peruzziju koji je pogledom prati dok ulazi u gol. Tada su domaći živnuli i nanjušili krv. Pred kraj poluvremena Overmars probija stranu, centrira na drugu stativu gdje se Ronald de Boer samo naklonio za 2:2. U drugom poluvremenu gledamo bolju Italiju koja je svoju igru okrunila novim golom Pippa Inzahija nakon kornera koji je izveo Del Piero, no već u sljedećem napadu Del Piero je tragičar. Nakon jedne gužve lopta dolazi do njega u talijanskom šesnestercu, Seedorf mu je uzima prije nego je ovaj stigao reagirati i lagano zabija pored nemočnog Peruzzija. Bilo je to i konačnih 3-3. Gledatelji su mogli uživati u sjajnoj predstavi i otvorenoj igri sa obe strane.

3 Re: UEFA Euro 2000 on pet tra 03, 2015 9:12 pm

Engleska - Češka 0:0

Odlična utakmica, stvarno odlična i nevjerojatno je što je završilo bez golova. Oboje smo imali po nekoliko vrlo dobrih prilika no realizacija je izostala. Možda najveću priliku Engleska je propustila nekoliko minuta prije kraja kada je nakon skoka pogođena vratnica, s druge strane Češka je najbolju priliku imala u sudačkoj nadoknadi kada je Šmicer išao praktički sam na golmana no engleska obrana je uspjela otkloniti opasnost.

Korisnički profil

4 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 04, 2015 8:16 am

chule

avatar
Admin
Engleska - Italija 1:2 (Sheringham 86' / Vieri 4', F.Inzaghi 88')

Sjajna utakmica u kojoj je Italija rano povela golom Vierija glavom i nakon slabe reakcije Seamana. Italija je bila nešto opasnija kroz cijelu utakmicu ali u 86' nakon jednog centrašuta Sheringham zakucava loptu u gol. Na prvi pogled se činilo kao cut (po sportnet pravilim-'svaka cut animacija se poništava') ali pregledavanjem snimke vidi se da ipak nije to baš ta animacija. Već u sljedećem napadu je uslijedio još jedan sporni gol, ovaj puta na drugoj strani, gdje je bilo pitanje da li je centrašut bio unutar ili izvan 16m. Pregledavanjem snimke je utvrđeno da se ipak radi o crti tako da je konačan rezultat 1:2.
Golovi:

5 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 04, 2015 8:27 am

chule

avatar
Admin
Italija - Češka 1:1 (F.Inzaghi 89' / Baroš 10'-11m-)

Utakmica koja je počela šokantno za azzure. U 10min Nesta reagira manirom Joe Šimunića i kao zadnji igrač ruši Baroša u 16m grubim i nepotrebnim klizećim startom (kocka) te talijani ostaju sa igračem manje a Baroš mirno realizira jedanesterac. Talijanski trener se odlučuje za 'sve ili ništa' i ne uvodi novog stopera nego do kraja utakmice ostaje sa usamljenim Cannavarom na toj poziciji, uz bekove Maldinija i Zambrottu. To se pokazalo kao pun pogodak i osim 2 bijega Čeha koji su mogli/trebali završiti pogotkom ostatak utakmice je Italija dominirala i stvarala/promašivala prilike. Ipak, u talijanskom stilu, izjednačenje dolazi u posljednjim minutama utakmice golom nemilosrdnog Pippa Inzaghija.

6 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 04, 2015 9:45 am

Fer i korektna utakmica gdje je Tsubasa poveo eurogolom Figa sa nekih 20ak metara u same raslje. Imao je jos jednu 100% priliku za odlazak na 2-0 ali je nije iskoristio. Izjednacavam rezultat iz kornera u 18min. Poslije tog Tsubasa je neko vrijeme dominirao i zabio pogodak za 2-1. Luis Enrique zabija za 2-2 i odlazak na poluvrijeme u kojem rezultat po meni nije bio realan jer je Tsubasa bio bolji. Mjenjam taktiku i to je urodilo plodom, bolji sam i imam konkretnije prilike. Joker Kiko zabija glavom za 3-2 za pobjedu.

7 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 04, 2015 1:51 pm

Danska - Španjolska 4:2 (Simonsen 27'84',B.Laudrup 57',Lerby 71'/Mendieta 23'74')

Dobra tekma protiv pistola poveo je udarcem iskosa Mendiete,par minuta kasnije Simonsen vraca stvari na pocetak isto udarcem iskosa.Laudrup me dovodi u vodstvo glavom nakon kornera,A nedugo potom Lerby slabim udarcem s 30 m po podu povecava to vodstvo.golman se mogao odsetat po to loptu ali on se legao valjda mu se nije dalo.mendieta svojim drugim golom brzo smanjuje,ali u 84 jos jednim golom glavom nakon kornera Simonsen stavlja tocku na i

8 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 04, 2015 2:16 pm

Engleska - Nizozemska 1-1 (Shearer 9' / Van Vossen 65')

14(9) - 9(5)

Šteta, ovim remijem izgubio sam sve šanse za prolaz dalje. Tekma je bila dobra, ja sam bio nešto bolji i vjerojatno zaslužio pobjediti no i Nizozemska je moga vrlo lako slaviti jer su u zadnjih 15-tak minuta prokockali dosta dobrih prilika kada se Engleska otvorila. Poveo sam nakon što je McManaman proigrao Shearera kojem nije bilo teško zabiti 1na1 priliku. Nizozemska je izjednačila nakon jedne odlične duge koja je potpuno izbacila moju obranu i Van Vossen nakon voleja lijepo zabija za izjednačenje. Sretno protiv Češke, kolko vidim imaš zabijenih više golova pa ti vjerojatno odgovara i remi.

9 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 04, 2015 8:42 pm

Češka - Nizozemska 1:2 (Poborsky 59.min - Cocu 34.min,Bergkamp 52.min)

Utakmica gdje sam počeo sa igračima u boljoj formi,a nisam gledao imena. Česi bolji do gola, Koller promašuje branku kad je išao 1 na 1. U 34. min Cocu sam na 20 metara i zabija u sami kut. U 52.min Davids iz daljine gađa prečku,ali se odbija točno do mog malog Denisa. U 59.min Poborsky koristi zbunjenost u obrani Nizozemske, uzima loptu na lijevoj strani i trči sve do kaznenog gdje mirno zabija za smanjenje vodstva. Ja do kraja idem više na kontre,ali golova nema. Također sam dosta pucao sa 20-30 metara pa sam tako skupio dosta udaraca.

Zanimljivo je sad kako su Italija i Nizozemska u skupini remizirali,a potom obe države jednu dobili sa 2:1,a drugu igrale 1:1. Tko ide dalje sa koje pozicije?

10 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 04, 2015 9:57 pm

Sjajan susret pun preokreta... Portugal vodi, ali Danci brzo smanjuju, kad Olsen pogađa s 45 metara, nakon što se Baia nije stigao vratiti na gol. Do odmora Danci dolaze u vodstvo, ali sve poništava Joao Pinto, nakon asistencije Deca, koji je ubacio s ruba 16. Sumnjiva situacija, ali Miha kaže da sam bio vani.
Ipak, Danci opet dolazi u vodstvo, a kad je trebalo sačuvati loptu i potvrditi zasluženu pobjedu poklanjaju jednu loptu u aut, Deco opet ubacuje, ponovno na Joao Pinta i to je 3:3

11 Re: UEFA Euro 2000 on ned tra 05, 2015 8:48 am

chule

avatar
Admin
The Phantom je napisao/la:Češka - Nizozemska 1:2 (Poborsky 59.min - Cocu 34.min,Bergkamp 52.min)

Utakmica gdje sam počeo sa igračima u boljoj formi,a nisam gledao imena. Česi bolji do gola, Koller promašuje branku kad je išao 1 na 1. U 34. min Cocu sam na 20 metara i zabija u  sami kut. U 52.min Davids iz daljine gađa prečku,ali se odbija točno do mog malog Denisa. U 59.min Poborsky koristi zbunjenost u obrani Nizozemske, uzima loptu na lijevoj strani i trči sve do kaznenog gdje mirno zabija za smanjenje vodstva. Ja do kraja idem više na kontre,ali golova nema. Također sam dosta pucao sa 20-30 metara pa sam tako skupio dosta udaraca.

Sjebali ste mi koncepciju totalno. I kod druga dva para je isti slučaj. Možemo ovih dana namjestit jedan x na 5min pa opucat penale, mada i ne moramo pošto ja penale uvijek gubim Very Happy Ili odigrat majstoricu sa uključenim penalima....ti biraj Very Happy

12 Re: UEFA Euro 2000 on ned tra 05, 2015 1:58 pm

Spanjolska - Francuska 3:3 ( Bakero 15, Raul 43, AG / Trezegeut 9, 38, 45 )

Odlicna utakmica u kojoj je Francuska dominirala vecim dijelom susreta ali na kraju pobjeda je mogla otici na bilo koju stranu. Sve u svemu odlican suparnik i protivnik te sretno dalje

13 Re: UEFA Euro 2000 on pon tra 06, 2015 1:24 pm

Danska - Francuska 3:4 (Laudrup 21' 35' 53'/Henry 8' 90'+,Vieira 45+,Guivarch 83')

Odlicna tekma,Vodio sam do 83 i onda me protivnik uspio okrenut, neke bzvz greske s moje strane ali i odlican protivnik.

14 Re: UEFA Euro 2000 on uto tra 07, 2015 8:52 am

chule

avatar
Admin
Vidimo da se nije lako naći bez garene, sa igračima koji nisu sa sportneta.
Večeras ističe rok za utakmice u skupinama, dado je jučer čak i po serveru tražio issu/tsubasu no očito se nisu našli.

15 Re: UEFA Euro 2000 on uto tra 07, 2015 9:31 pm

Portugal - Francuska 1:3
(Pauleta 41' ; Zidana 49', Henry 54', 62')

Podosta izjednačeno prvo poluvrijeme, uz malo bolje prilike Francuza, ali na odmor s vodstvom odlazi Portugal, nakon podosta sretnog gola.

U drugi dio ipak Portugal ulazi jednako otvoreno, ali to se brzo kažnjava, sa dva također podosta sretna gola. Nakon toga slijedi potpuno otvaranje, ali to samo koriste za Francuzi za mnoštvo šansi, od kojih začudo realiziraju samo jednu...

Zaslužena pobjeda i prvo mjesto u grupi za Pjetlove

16 Re: UEFA Euro 2000 on uto tra 07, 2015 11:30 pm

chule

avatar
Admin
Majstorica za poredak u skupini zbog jednakog broja bodova i gol razlike:
Italija-Nizozemska 2:0 (Del Piero 17',73')

Admin
Danska - Italija 2:4 (M.Laudrup 65', 83' / Vieri 12', 62', Fiore 51', Totti 75')

Sjajna predstava jakih azzura, koji su tek pred kraj posustali, pa je Danska osim golova stvorila još nekoliko izglednih prilika. Čvrsta i pouzdana zadnja lijina Maldini-Nesta-Cannavaro-Zambrotta je iznijela ovu utakmicu, skupa sa dvojcem Totti-Vieri u napadu. Bilo je dosta izostanaka zbog loše forme, ali Italija ipak ima dovoljno dugu klupu za razliku od Danske. Presudila je razlika u kvaliteti ekipa.

Sažetak:

18 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 11, 2015 6:29 am

chule

avatar
Admin
Večeras u 23:00 je zadnji rok za odigravanje drugog polufinala.

19 Re: UEFA Euro 2000 on sub tra 11, 2015 3:19 pm

Nizozemska - Francuska 2:2 (Seedorf 13.min,Winter 41.min - Henry 67.min, Petit 81.min)

EX 4:2 (Davids,Kluivert)

Veliki derbi u polufinalu Eura. Svatko je dobio po jedno poluvrijeme. Prvo sam ja bio bolji,a zabio je prvo Seedorf, lijepo malo sa lijeve strane desnom nogom visoko u bliži kut. Krajem poluvremena Winter podiže na 2 razlike. Drugo poluvrijeme Francuzi mijenjaju taktiku te idu dosta ofenzivnije što im se isplaćuje u 67.min kada Henry bježi obrani i snažno tuče za smanjenje vodstva. Onda u 81. muniti Francuzi se skroz vraćaju, Petit izdaleka sjajno gađa suprotne rašlje i s tim rezultatom završava 90 min.
Ja sam napravio grešku pa sam zaboravio staviti EX + pen pa sam ponudio protivniku da odigramo ili jednu od 5 minuta kao produžetke ili isponova 15 minuta. Odlučili smo se za prvu varijantu.
Davids zabija,neobično, glavom,a potvrdu stavlja Kluivert, obično, glavom nakon jedne kontre. Henry je stigao samo smanjiti u zadnjoj minuti.

20 Re: UEFA Euro 2000 on uto tra 14, 2015 9:40 pm

Italija - Nizozemska 1:2 (Vieri - Winter,Jonk)

Revanš nakon obećanja u skupini kako se vidimo u finalu. Svi golovi padaju u prvih 45 minuta. Poveo sam brzo,već u 3.minuti,sjajno upošljavanje Wintera od R. de Boera i mahersko poentiranje. U 23. već je 0:2, Roy ostavlja loptu za Jonka na nekih 20 metara,a ovaj gađa suprotne rašlje. Mislim da su mi to bile prve dvije akcije na utakmici. Chule ipak dolazi so smanjenja nakon proboja po desnom krilu i ubačaja,a Vieri zabija glavom. Drugo poluvrijeme je bilo dosta sadržajno, čudno da nije bilo golova,a moglo je biti na obe strane. Nakon 70.min chule se skroz otvara pa prijetim iz kontri,ali Perizzi se nije dao. Sudačka nadoknada je trajala 17 minuta i nikako dočekat kraj, oba smo imali po jedan zadnji napad iz kojeg se moglo zabiti.
Dobra utakmica,meni je drago da su Oranje osvojile nešto sa mnom,a dobit chulu u finalu je bio samo šlag na kraju.

21 Re: UEFA Euro 2000 on uto tra 14, 2015 9:45 pm

chule

avatar
Admin
Italija - Nizozemska 1:2 (Vieri 45'+ / Winter 3', Jonk 23')

Vrlo loša Italija u finalu je mogla i puno teže stradati od raspoloženih nizozemaca koji su s lakoćom pronalazili rupe u inače čvrstoj talijanskoj obrani. Rano vodstvo nakon greške obrane, preko Wintera, Jonk u 23' podebljava prednost dalekometnom paljbom i to je bio kraj. Italija se trgla golom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, ali u drugom poluvremenu nije uspjela stvoriti ozbiljniju šansu ni nametnuti svoju igru, dok su nizozemci vješto koristili otvorenu igru italije i izlazili u matne situacije, koje nisu realizirali. Zaslužena pobjeda i još jedan trofej narančastih, ovaj put sa drugim izbornikom.