PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Juventus 90-95 pistol2:21:1------
---------------------------------------------------------------------------------------

UEFA Champions League 1995/96

Polufinale                          Finale                              Pobjednik

Ajax 92-96 chule13
Hajduk 71-79 phantom00

Ajax 92-96 chule2
    Juventus 90-95 pistol1 Ajax 92-96 chule

Juventus 90-95 pistol51
Borussia Dortmund 93-02 bhoys41

Zadnja promjena: chule; pon tra 27, 2015 10:17 pm; ukupno mijenjano 13 put/a.

Manchester United 91-99 phantom37
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PSG 93-03 phantom20Everton 84-85 miha24
Everton 84-85 miha21   Everton 84-85 miha5(4)
      Parma 92-99 zizou5(5)PK Parma 92-99 zizou
Celtic 96-06 bhoys02
Feyenoord 99-02 pistol43Feyenoord 99-02 pistol00
   Parma 92-99 zizou01
Parma 92-99 zizoubb
Sporting CP 98-03 daudic

Zadnja promjena: chule; sri tra 29, 2015 4:56 pm; ukupno mijenjano 13 put/a.

3Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 pet tra 10, 2015 5:11 pm

chule

chule
Admin

Rok za utakmice u skupini Lige prveka te četvrtfinala ostalih natjecanja je sljedeći petak u 23:59
Polufinala i finala možete igrat čim saznate protivnike

4Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 ned tra 12, 2015 9:42 pm

chule

chule
Admin

Kup UEFA
Barcelona-Milan 1:1 (Ronaldo 22' / Van Basten 36')

Sudar titana, Barcelone i Milana je bolje otvorila Barcelona koja dominira u početnoj fazi utakmice i preko brzog Ronalda dolazi do vodstva. No Milan se brzo pribrao i prekrasnim golom polu-škaricama Van Bastena izjednačava i preuzima inicijativu. Obe ekipe do kraja susreta promašuju po nekoliko sjajnih prilika.

Milan-Barcelona 2:2 (Weah 16', Boban 52' / Rivaldo 75', Romario 80'pen)

U uzvratu Milan bolje otvara utakmicu, brzo dolazi do vodstva preko Weaha, i kontrolira utakmicu, igra dobro, stvara šanse, čvrsto se brani, ali u 38' puca veza i u novoj utakmici (nastavku) Milan opet prvi dolazi u vodstvo ali Barcelona stvara šansu za šansom. Kada je Rivaldo okrenuo dvojicu čuvara i smanjio na 2-1 to je bio znak za Barcelonu da još više stisne. Osim što su stisnuli u napadu, stisnuli su i u obrani pa je svaku čisto oduzetu loptu igrača Milana pratio grubi prekršaj klizećim startom u leđa, kao i svaki pokušaj kontre koji se lomio grubim prekršajima. Kad se lovi rezultat ne biraju se sredstva, tako u jednoj gužvi znakovito klizećim startom jedan igrač odbija loptu do Romaria koji zaobilazi vratara no ovaj ga ruši i to je jedanseterac za 2:2. Do kraja utakmice gledali smo igru iscjepkanu prekršajima. Čekalo se da prođe vrijeme. Čestitke pistolu na prolazu. Puno se napromašivao i zaslužio je prolaz. Volio bi da sa jednom Barcelonom u nastavku natjecanja pokuša igrati nogomet i izbaci grubosti i namjerna prekidanja igre na centru klizećim startovima u igrača jer može se i bez toga pobjediti, i onda to puno ljepše izgleda.

5Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 ned tra 12, 2015 10:20 pm

pistolero

pistolero

UEFA CUP WINNER'S CUP

Celtic - Feyenoord 0:4 ( Leonardo Sant. 33, 58, Bosvelt 49, OG )

10 ( 5 ) - 21 ( 8 )
7 - 2
55 - 45

Izrazito otvorena utakmica u kojoj na pocetku nije bilo nekih prilika do mog prekrasnog pogotka u 33min kad Leonardo zabija za 1-0 pogotkom u same raslje. Kasnije jurim sam na golmana, Celticov zadnji igrac rusi mog i to je crveni. Kasnije povecavam vodstvo sa igracem vise, Celticovoj grubosti nema kraja i dobijaju i drugi crveni karton. Mogao sam dobiti i vise, 4-0 je premal rezultat.

Feyenoord - Celtic 3:2 ( OG, Paauwe 58, 75 / Van Hooijdonk 22, 87 )

15 ( 10 ) - 14 ( 7 )
2 - 9
45 - 55

Celtic lovi rezultat i potpuno se otvara od samog pocetka utakmice pa sam tako i ja imao prostora za kontre. Vodim na pocetku odmah poslije autogola, ali Hooijdonk izjednacava. Kasnije povecavam vodstvo na 2-1 te 3-1, dok Celticov Van Hooijdonk smanjuje na 3-2 te tako postavlja konacan rezultat.

6Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 pon tra 13, 2015 10:21 pm

pistolero

pistolero

UEFA Champions League

Blackburn - Juventus 2:4 ( Wilcox 35, Sutton 70 / R.Baggio 8, 52 Di Canio 83, 88 )

9 ( 6 ) - 17 ( 9 )
4 - 3
47 - 53

Otvorena utakmica gdje konami radi faul i miha dobija crveni karton odmah u 2.min. Poslije mu je tesko bilo igrati ali tek sam u 83min slomio otpor i dosao do vodstva te do 2 razlike.

Juventus - Blackburn 2:2 ( Shearer 17, 33 / R.Baggio 43, 51 )

17 ( 10 ) - 12 ( 3 )
1 - 2
47 - 53

Dva velemajstora su postigla po 2 pogotka. Miha je bolje otvorio susret i dominirao u prvom poluvremenu te je tako dosao do 2. pogotka prednosti preko Shearera. Pomalo sretno nakon odbijanca zabijam iz daljine kroz sumu nogu za 2-1. U drugom poluvremenu se malo vise otvaram i Baggio zabija za 2-2. Do kraja utakmice moglo je otic na obje strane, s tim da smatram da sam imao neke bolje sanse, al na kraju zasluzeni remi.

7Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 uto tra 14, 2015 9:39 pm

Mario.

Liga Prvaka

Real Madrid - Rangers 3-0 (Raul 9', Šuker 45'+, R. Carlos 66')

16(7) - 12(4)
43 - 57

Utakmica gdje sam ja bio nešto bolji i zabijao pogotke u najboljim trenucima, na početku i kraju prvog te sredinom drugog poluvremena gdje sam definitvno riješio tekmu. Dvije dobre tekme, dogovorili smo se da ćemo oboje stavit po jednu, sretno dalje.

8Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 uto tra 14, 2015 9:49 pm

du_zizou

du_zizou

LP

Real - Rangers 1:2
(Raul 54' / McCoist 43' K.Miller 51')

Odlična utakmica. Prvo poluvrijeme jedno od boljih koje sam odigrao u posljednje vrijeme, inicijativu sam iskoristio u pravo vrijeme pred kraj poluvremena te na početku drugog poluvremena. Nakon toga Real ubrzo smanjuje i počinje razdoblje bolje igre Reala koje je trajalo manje-više ostatak 2. poluvremena, bilo je prilika na obje strane, a vjerrojatno najbolju Real je propustio u posljednjim trenucima utakmice kada je imao priliku 2 na 1 ali ju nije uspio iskoristiti. Na kraju sam došao do pobjede, iako ne bi bilo nezasluženo ni da je završilo remijem, ali na kraju nakon obje utakmice će se ispostaviti da oboje zasluženo nosimo po 3 boda nakon ovog duela. Mariu sretno dalje.

9Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 sri tra 15, 2015 3:30 pm

The Phantom

The Phantom

Bordeaux - Manchester United 4:3 (Wiltord 31.min 52.min, Dugarry 35 .min, Zidane 70.min - Scholes 45+ min, 65.min, 85.min)

19(9) - 18(10)

Francuzi su bili bolji,a ja sam samo hvatao neki živi rezultat za uzvrat. Junak je bio omaleni Paul koji zabija sva 3 moja gola i daje neku nadu ua prolaz.

Manchester United - Bordeaux 7:1 (Cantona 7.min,9. min, 47. min, Giggs 50.min, Robson 57.min, Scholes 82.min, Beckham 85. min)

21(13) - 16(6)

Prvo poluvrijeme jako izjednačeno gdje Bordeaux promašuje više pzglednih prilika,a u drugom šou program. Dosta dalekometnih udaraca pronalazi put iza golmana Francuza. Mislim da je mihovil poludio. Dosta nerealan rezultat.

10Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 sri tra 15, 2015 3:48 pm

miha

miha

Blackburn - Hajduk 4:1 (Sutton 6',Batty 18',Wilcox 40',Shearer 70'/Cop 58')

Hajduk - Blackburn 3:2 (Zungul 33',Hlevnjak 66'79'/Sutton 60'75')

11Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 sri tra 15, 2015 3:57 pm

chule

chule
Admin

Ajax-Real Madrid 3:0 (Finidi 14', Kluivert 73', 90'+)

Odlična partija kopljanika, na kraju rezultat previsok po prikazanom na terenu, jer i Real je bio opasan.

Real Madrid-Ajax 1:3 (Šuker 1' / Kluivert 17', Overmars 45'+, Musampa 73')

Real Madrid je otvorio utakmicu pogotkom Šukera i dominirao čitavih 45min dok je Ajax valjda svoje jedine šanse u prvom poluvremenu iskoristio i preokrenuo, potpuno nezasluženo. To je vjerovatno poprilično srušilo moral domaćoj momčadi i u drugom poluvremenu više nisu bili tako opasni.

12Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 čet tra 16, 2015 3:59 pm

chule

chule
Admin

Ajax-Rangers 1:4 (Finidi 79' / B.Ferguson 6', McCoist 18', 76', B.Laudrup 90'+)

Šok u Amsterdamu. Kopljanicima u ovoj utakmici ništa nije polazilo za nogom, dok su Škoti brzo poveli, a odma zatim i podebljali vodstvo. Ajax je pokušavao na razne načine do gola ali danas jednostavno nije išlo. Nakon 0:3 Ajaxov trener gura sve u napad, i formacijom 2-3-5 sa dva beka smanjuje, ali u sudačkoj nadoknadi i prima još jedan pogodak. Zaslužena visoka pobjeda sjajnih škota.

Rangers-Ajax 0:1 (F.de Boer 83'-11m-)

U Glasgow su kopljanici došli sa izmjenjenom formacijom. Umjesto ultraofenzivne koja je potopila Real Madrid dva puta i onda bila potpoljena od strane Rangersa, trener se odlučio na čvršću 'talijansku' varijantu. Ajax je bio dominantnija momčad, ali mirnoće u završnici nije bilo. Mreže su mirovale sve do 83'. U trenutku kad je Ajaxov trener odlučio baciti sve karte u napad kod prvog prekida, dogodio se jedan prodor Bergkampa koji mijenja smijer i zabija se u svog čuvara te pada, a sudac pokazuje na bijelu točku. Sigurni izvođač je bio Frank de Boer za važna 3 boda Ajaxa pred teške oglede sa Borussiom iz Dortmunda.

13Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 čet tra 16, 2015 8:43 pm

bhoys

bhoys

Liga prvaka:
Borrusia Dortmund/Real Madrid  2:2
Tretschok 32., Rosicky 48./ Raul , Hierro 57.

U 1. utakmici svaka ekipa je vodila. Madriđani su poveli preko Raula dok stvari na početak vraća Tretschok. Vodstvo domaćinima donosi Rosicky kada na njegov udarac golman ne reagira najbolje, a konačan rezultat postavlja Hierro koji je odigrao odličnu rolu u vrhu napadu. Pravedan rezultat jer je svaka ekipa dominirala u jednom poluvremenu.

Real Madrid - Borrusia Dortmund 1:1 (2:1)
Suker 88 (Hierro 78?') / Moller 83.

Još jedna zanimljiva utakmica gdje akcije nije nedostajalo, a vatromet pogodaka padao je u zadnjih 15 minuta. Mario stiže do vodstva, ali kasnijom snimkom gol nije regularan jer je postignut nakon odbijanca. Naime šut je bio upućen previše iskosa(linija 5 m do gol outa). Ovakvi golovi ne vrijedi iz odbijanca te treba izaći iz 16 m. Evo jedna slika da znate. I ja se zeznem pa opalim odbijanac, ljudi smo.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Na kraju sam ja izjednačio(na kraju ispada i poveo) preko Mollera koji je uspio zabiti pogodak nakon flipera u 16  m. Mario je mislio da je ovo neregularan pogodak te sam snimio te je snimka ovdje.

A zasluženi bod na kraju mariu donosi Šuker iz penala. Mora se napomenut da sam od 36. minute osto s igračem manje. Čestitke mariu na dobrim tekmama.

14Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 čet tra 16, 2015 10:26 pm

Mario.

UCWC

Zaragoza - Deportivo 3-1 (Cafu 18', Milošević x2 21' 27' / Bebeto 16')

10(9) - 9(7)
41 - 59

Deportivo - Zaragoza 4-2 (Rivaldo 1', Victor 28', Bebeto 45'+, Jokanović 57' / Cafu 36', Sirakov (P) 75')
10(7) - 14(Cool
56 - 44

Dvije odlične utakmice pune uzbuđenja. Prvu tekmu je Deportivo prvi poveo u 16'min ali Zaragoza se ekspresno vratila tako što je zabila 3 gola u deset minuta i preokrenula tijek događanja. U drugom poluvremenu su mreže mirovale iako smo obojica imali nekoliko šansi. Druga tekma prvo poluvrijeme preslika prve tekme iz prvog poluvremena. Deportivo odmah u prvoj minuta zabija za smanjenje na 3-2. Nakon 28minuta Victor zabija za 2-0 i domaćini su polako počeli slaviti, no utišao ih je Cafu lijepim pogotkom. Za potpuno izjednačenje rezultata pobrinuo se Bebeto debelo u sudačkoj nadoknadi. U drugom poluvremenu Jokanović koristi katastrofalnu grešku Caceresa koji je praktički poklonio prazan gol. Deportivo je i dalje napadao visokom obranom što im se na kraju osvetilo kada Zaragoza jednim kontranapadom izbija prvo 3na2 pa 2na1 gdje obrambeni igrač ruši Morientesa u šesnaestercu. Sirakov je lijepo izveo penal iako je golman pogodio stranu ali je šut bio prejak. Kasnije se Zaragoza skroz povukla i Deportivo nije imao druge opcije nego čestitati zaragozi na prolazu u slijedeću rundu.

15Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 pet tra 17, 2015 7:26 am

chule

chule
Admin

Borussia Dortmund-Ajax 4:4 (Koller 14', Tanko 37', Rosicky 66', Amoroso 68' / Bergkamp 31', R.de Boer 45'+, Kluivert 61', Finidi 64')

Ljepotica sezone. Otvorena igra sa obe strane, sve je prštalo od prilika i prekrasnih golova. Igralo se u ranojutarnjim satima pa sam bio lijen za snimat golove, što je prava štata. Čak 8 golova, a najluđe je bilo 7 minuta od 61' do 68' kad su pala 4 gola. Prvo je Ajax pobjegao na 2 razlike, no Dortmund se odma vratio. Do kraja je moglo biti još golova, prštalo je na sve strane.

Ajax-Borussia Dortmund 2:2 (Kanu 8', Davids 66' / Moller 11', 57')

Uzvrat vrlo sličan. Obe momčadi otvorenog garda. Hrpa lijepih poteza i golova. Ovaj put nešto neefikasnije. Pala su 'samo' 4 gola Very Happy

16Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 pet tra 17, 2015 10:16 am

The Phantom

The Phantom

Hajduk - Juventus 1:1 (Žungul 14.min - R.Baggio 18.min)

9(4) - 14(6)

Poveo sam nakon jednog kornera Šurjaka,a nedugo nakon toga Baggiov udarac izdaleka ne brani Katalinić. Bilo je i kasnije prilika za golove,uglavnom za Juve. Najveća je bila kada jedan udarac brani Katalinić,ali lopta se odbija lagano do stative i počinje ulaziti u gol,ali se golman uspio vratiti i uklizati da spasi gol. Također je Juve imao i jednu prečku nakon slobodnog udarca. Ja sam pokušavao uglavnom preko krila i kontre.

17Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 pet tra 17, 2015 11:18 am

chule

chule
Admin

što se daude tiće, ne morate se opterečivat ganjajući ga.
dačko se više puta pokazao neozbiljnim, tako da je svoju classic karijeru završio nakon dva turnira i ukupno jedne odigrane utakmice. prošli turnir je završio riječima 'ako se ne pojavim upiši sebi pobjedu, ionako mi to nije bitno' a onda se za ovaj prijavio, prvi dan bio aktivan i više nikako. prije dva dana me pitao do kad je rok i rekao da on ne može igrati do nedjelje, a nakon toga igrao prijateljske utakmice na spml. Tako da, njegovi protivnici prolaze bez borbe u polufinale, a u LP ga nema nego grupa B ostaje sa 3 ekipe.
Dakle ostalo je još odigrat phantom-pistol uzvrat LP i Kup UEFA miha-phantom.
Utakmice LP i KPK između bhoysa i zizua su odigrane ali još nisu prijavljene.

18Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 pet tra 17, 2015 4:17 pm

bhoys

bhoys

Isprike što nije bilo ranije objavljeno, ali nakon matineje pesa od 2 sata nisam imao snage.

Utakmice protiv zizou - Liga Prvaka

Borrussia Dortmund - Rangers 2:2
Paulo Sousa 17 , OG 85 /// B. Ferguson 24, 90.

Fantastična i napeta utakmica gdje je zizou stigao do boda u zadnjem napadu. Utakmica je prštala prilikama te se prijetilo gdje god se stiglo što potvrđuje statistika gdje je bilo upućeno 34 udaraca. U vodstvo stižem kada Sousa sa 25 m pogađa rašlje. Barry Ferguson također iz daleke situacije pogađa donji desni kut za 1:1. Do 85. izmjenjivale su se šanse te onda iz kornera Koller skače te puca, loptu branič skida s crte, ali odbija se od leđa golmanu za 2:1. Kada sam mislio da je to kraj i prva pobjeda u ligi prvaka, ukazuje se Ferguson koji iz kuta zabija za ipak najpoštenijih 1:1

Rangers - Borussia Dortmund 0:1
Paulo Sousa 89

Pravo je čudo što je postignut jedan jeidni pogodak. Ponovno napeta utakmica s raznovrsnom igrom ponudila je velike promašaje, sjajne parade golmana, a malo preciznosti i srece je falilo da vidimo eurogolove. Gol vrijedan 3 boda postiže Sousa kada iz straha i panike stiscem udarac te pronalazi praznu stranu vratara koji je dotad bio nesavladiv

------------
Kup Uefa

PSV - Roma 1:3
Delvecchio 9, Montella 27.85 / Cocu 57.

Do velike prednosti stigao sam nakon prvih 45 minuta dvoboja u Eindhovenu. Vodstvo donosi Delvechio kada ljevicom zabija u gornji kut golmana, a dojma sam da je golman slabo reagirao. Drugi gol je akcija koja se morala gledat više puta, što zbog sjajne akcije i pasova kreativaca pa sve do završetka koji u padu se baca i volejom zabija pored istrčalog golmana. Cocu je smanjio na 1:2, ali Montella zabija svoj drugi gol za veliku prednost pred uzvrat

Roma - PSV 1:2
Baggio 90 / Ronaldo, Robben 75.

Završni čin našeg maratona nije prošao bez drame. Štoviše, zizou je zaslužio 3. utakmicu nakon svega. Promjena taktike mi se obila u glavu te je zizou preko Ronalda poveo 0:1 kada Ronaldo sjajno pogađa neobranjeni dio gola. Na 0:2 podiže Robben kada uspijeva prekrasno zavući iza leđa golmanu te nadu u potpuni preokret. PSV je imao tu šansu, ali Robben nije iskoristio situaciju 1 na 1. U 90. minuti zabijam sretni gol kada udarac glavom pogađa stopera te mijenja smjer i ulazi u gol za 2:1. Sreća me pratila ovdje i zizou je zaslužio 3. utakmicu.

Sjajne utakmice za igrat, u 4 utakmice niti jedan zuti karton bez imalo intencije prljave igre. Klizecih je bilo, ali samo kod presijecanja lopti ili obrambenih startova. Radi ovog se PES igra te nakon slične igre protiv chuleta mogu reći da sam uživao igrajući ovu igricu protiv ove dvojice igrača. Raznovrstan nogomet, pregršt poteza, preokreta i što je najvažnije - zabave. Ja sam među onima koji znaju nepotrebno udarat, a eto prijedlog neka bude da nema krljanja s leđa i rušenja igrača kada je u izglednoj situaciji. Nakon jucerasnje igre, prvi podrzavam to...

19Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 pet tra 17, 2015 10:30 pm

pistolero

pistolero

Juventus - Hajduk 2:1 ili 1:1?? ( Schillaci 55, Vialli 57 / Hlevnjak 32 )

16 ( 7 ) - 10 ( 7 )

Namjerno sam ostavio rez pod upitnikom jer neznam sta da uradim, tj nismo sigurno jeli moj prvi gol bio cut ili ne. Prosao sam golmana i moj igrac je morao plasirati loptu u gol, al je napravio pokret slican cutu, e sad nije klasican cut udarac topovski i to, nego je bilo vise onako prosjecno, niti preslabo niti prejako.

Inace dobra i otvorena utakmica. Ja sam poveo, tj zabio sam gol al sudac ga ponistava i vraca slobodni na 16m ( Laughing ) Znaci opuco sam sa 16..lopta je usla u gol i odma prekid i slobodni za mene. Phantom je onda poveo preko Hlevnjaka poslije udarca glavom, ja smanjujem na 1-1 u 55 a u 59 Vialli zabija za preokret stare dame. Do kraja utakmica dosta prilika sa obje strane ali nazalost rezultat se nije mjenjao.

20Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 pet tra 17, 2015 11:57 pm

chule

chule
Admin

pistolero je napisao/la:Juventus - Hajduk 2:1 ili 1:1?? ( Schillaci 55, Vialli 57 / Hlevnjak 32 )

ako je cut animacija onda je cut. kakve veze ima jeli topovski ili je prosječno?  Rolling Eyes phantom ima fraps, zašto nije snimio? eto još jedan dan za zaostalo četvrtfinale mihe i phantoma, a vi se do tad dogovorite jeli cut ili nije. teško je usmenom predajom zaključit o čemu se radi. ili ponovite utakmicu ako se ne možete dogovorit.

Everton - PSG 1:0 (Heath 60.min)

Presudila je jedna greška u mojoj obrani te nemoguća nepreciznost mojih napadača koji branku ne bi pogodili ni da im život ovisi o tome.

24Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 ned tra 19, 2015 1:56 pm

The Phantom

The Phantom

chule je napisao/la:miha i phantom, dobit će te batine...

Ajde odigrat cemo,sta se treseš. Pomalare.

Također ovim putem apeliram da se utakmice skrate na 10 minute jer je 15 stvarno previse i onda još po 2 utakmice,nikad kraja.

Kada igramo turnire tipa EP ili SP na jednu utakmicu,onda moze 15 minuta,a ove grupe sa uzvratima nikako po 15.

25Sezona 1995/96  Empty Re: Sezona 1995/96 ned tra 19, 2015 2:04 pm

chule

chule
Admin

The Phantom je napisao/la:

Bit će vama večeras pomadore mario u finalu bez borbe, jer su miha i phantom po jedan zajebant u nizu od dva.
To sa 10min je jednoglasno prihvaćeno. Ode skoro ura vremena na dvije utakmice.