PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...


You are not connected. Please login or register

1.HNL Sezona 1993/94

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

11.HNL Sezona 1993/94 Empty 1.HNL Sezona 1993/94 on pet pro 30, 2016 2:56 pm

chule

chule
Admin
1. kolo
Croatia - Šibenik 2:0 (I.Cvitanović 24',Halilović 27')
Inker - Osijek 3:1 (Jurčec 33',58',Šorgić 62'/Al.Petrović 88')
Segesta - Pazinka 1:1 (Kalapač 58'/Tuđa 39')
Varteks - Dubrovnik 0:1 (D.Cvitanović 9')
Hajduk - Primorac 1:1 (Kozniku 41'/Ferić 22')
Zadar - Dubrava 1:0 (Butić 30')
Istra - Rijeka 1:0 (Jozipović 17')
Cibalia - Radnik 3:0 (Markovinović 10',Čop 12',G.Meštrović 68')
Belišće - Zagreb 2:4 (Ramčić 40'-11m-,Matoković 58'/Popović 3',Špehar 10',Rosso 37',Župetić 77')

2. kolo
Radnik - Belišće 1:2 (Sabitović 51'/Vida 45',Pintarić 87')
Rijeka - Cibalia 0:0
Dubrava - Istra 0:0
Primorac - Zadar 0:1 (Butić 60)
Dubrovnik - Hajduk 0:1 (Kozniku 77')
Pazinka - Varteks 0:0
Osijek - Segesta 2:1 (Vukoja 44',Al.Petrović 60'/Cvjetković 77')
Croatia - Inker 0:0
Šibenik - Zagreb 0:1 (Špehar 75'-11m-)

3. kolo
Inker - Šibenik 1:0 (Kasumović 34')
Segesta - Croatia 0:1 (Jeličić 83')
Hajduk - Pazinka 2:0 (Mornar 6',Kozniku 35')
Zadar - Dubrovnik 1:2 (Galac 66'/Kolić 57',Kurtović 70')
Istra - Primorac 0:1 (Amižić 43')
Cibalia - Dubrava 2:0 (G.Meštrović 4',M.Meštrović 85')
Belišće - Rijeka 1:1 (Matković 17'/Scoria 54')
Zagreb - Radnik 4:1 (Špehar 7'-11m-,Vukić 22',Popović 31',45'/Hrkovac 25')
Varteks - Osijek 4:2 (Dalić 45',78',Lađević 51',Duraković 60'/Al.Petrović 11'-11m-,Rupnik 71')

http://pes6classic.forumhr.com

21.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pet pro 30, 2016 3:39 pm

chule

chule
Admin

http://pes6classic.forumhr.com

31.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pet pro 30, 2016 11:05 pm

chule

chule
Admin
4. kolo
Šibenik - Radnik 2:0 (S.Petrović 42',Harmat 48')
Rijeka - Zagreb 2:2 (Mladenović 55',Samardžić 63'/Rosso 72',Župetić 83')
Dubrava - Belišće 2:1 (Odorjan 14',60'/Vukelja 81')
Primorac - Cibalia 2:1 (Baćina 56',Ferić 75'/Zahirović 30'-11m-)
Dubrovnik - Istra 0:1 (Komljenović 22')
Pazinka - Zadar 0:0
Osijek - Hajduk 1:3 (Krpan 53'/Rapaić 41',Kozniku 48',Erceg 55')
Croatia - Varteks 0:0
Inker - Segesta 1:2 (Jurčec 86'/Mlinarić 62',Brkić 78')

5. kolo
Segesta - Šibenik 3:1 (Peternac 11',36',Kukuć 53'/Pešić 57')
Varteks - Inker 3:0 (Vugrinec 7',Mumlek 34',Lađević 62')
Hajduk - Croatia 1:1 (Kozniku 90'+/Vlaović 69')
Zadar - Osijek 1:1 (Vrsaljko 75'-11m-/Al.Petrović 88'-11m-)
Istra - Pazinka 1:0 (Matić 81')
Cibalia - Dubrovnik 3:0 (G.Meštrović 32',Lončarević 40',M.Meštrović 47')
Belišće - Primorac 1:1 (Vida 1'/Baćina 61')
Zagreb - Dubrava 2:0 (Popović 42',Špehar 74')
Radnik - Rijeka 0:3 (Mladenović 55'-11m-,62',Raković 60')

http://pes6classic.forumhr.com

41.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pet pro 30, 2016 11:21 pm

chule

chule
Admin
[th] [/th][th] [/th][th]Klub[/th][th]Gol razlika[/th][th]Bodovi[/th]

http://pes6classic.forumhr.com

51.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on ned oľu 19, 2017 9:42 pm

chule

chule
Admin
6. kolo
Šibenik - Rijeka 1:1 (Muriqi 52'/Mladenović 85')
Dubrava - Radnik 0:1 (Geršak 11')
Primorac - Zagreb 1:1 (Vukas 74'/Župetić 63')
Dubrovnik - Belišće 0:0
Pazinka - Cibalia 2:0 (Miculinić 33',Grujić 89')
Osijek - Istra 2:1 (A.Petrović 21',Beširević 86'/H.Meštrović 48')
Croatia - Zadar 0:0
Inker - Hajduk 1:3 (Toth 90'/Kozniku 54',82',D.Filipović 58')
Segesta - Varteks 1:2 (Marušić 12'/Vugrinec 28',Jukić 89')

7. kolo
Varteks - Šibenik 2:0
Hajduk - Segesta 2:0 (Erceg 47',Mornar 57')
Zadar - Inker 0:0
Istra - Croatia 2:1 (Knežević 14',Pamić 45'/Gašpar 6')
Belišće - Pazinka 2:0
Zagreb - Dubrovnik 3:0
Radnik - Primorac 0:3
Rijeka - Dubrava 2:1
Cibalia - Osijek 1:1

http://pes6classic.forumhr.com

61.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on ned oľu 19, 2017 9:55 pm

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Zagreb752017612
 2Hajduk752013412
 3Varteks742111410
 4Primorac7331959
 5Istra7412649
 6Cibalia73221058
 7Rijeka7241968
 8Croatia7241538
 9Zadar7241438
 10Belišće7232997
 11Inker7223696
 12Osijek722310146
 13Segesta72148105
 14Pazinka7133365
 15Dubrovnik7214395
 16Šibenik71154103
 17Dubrava7115393
 18Radnik71063172

http://pes6classic.forumhr.com

71.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on čet sij 31, 2019 2:40 pm

chule

chule
Admin














  • [th]8. kolo[/th]
    Šibenik - Dubrava2:0
    Primorac - Rijeka1:1
    Dubrovnik - Radnik1:0
    Pazinka - Zagreb2:4
    Osijek - Belišće0:2
    Croatia - Cibalia
    (I.Cvitanović 45')
    1:0 
    Inker - Istra2:0
    Segesta - Zadar3:1
    Varteks - Hajduk
    (Kozniku 11',Praženica 21')
    0:2






  • [th]9. kolo[/th]
    Hajduk - Šibenik0:0
    Zadar - Varteks1:1
    Istra - Segesta0:0
    Cibalia - Inker2:0
    Belišće - Croatia
    (R.Vida 39'/I.Cvitanović 24',Vlaović 90')
    1:2
    Zagreb - Osijek1:1
    Radnik - Pazinka2:1
    Rijeka - Dubrovnik2:2
    Dubrava - Primorac3:0


http://pes6classic.forumhr.com

81.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on uto vel 05, 2019 6:00 pm

chule

chule
Admin








































10. kolo, 23. listopada  1993.
Šibenik - Primorac0:0
Dubrovnik - Dubrava0:0
Pazinka - Rijeka0:0
Osijek - Radnik3:1
Croatia - Zagreb
(Vlaović 37',I.Cvitanović 67')
2:0 
Inker - Belišće2:1
Segesta - Cibalia1:1
Varteks - Istra2:0
Hajduk - Zadar
(Kozniku 22',Butorović 34',Rapaić 45',Erceg 62',81')
5:0
 








































11. kolo, 30. listopada  1993.
Zadar - Šibenik2:1
Istra - Hajduk
(Erceg 29',Miše 40')
0:2
Cibalia - Varteks0:0
Belišće - Segesta3:0
Zagreb - Inker2:0
Radnik - Croatia
(Livada 25'/Vlaović 22',73')
1:2
Rijeka - Osijek1:1
Dubrava - Pazinka3:2
Primorac - Dubrovnik4:2
 








































12. kolo, 6. studenog  1993.
Šibenik - Dubrovnik2:2
Pazinka - Primorac4:0
Osijek - Dubrava4:2
Croatia - Rijeka
(I.Cvitanović 21',Vlaović 57',Gašpar 76',Pakasin 86')
4:0
Inker - Radnik3:1
Segesta - Zagreb0:1
Varteks - Belišće1:0
Hajduk - Cibalia
(Miše 51')
1:0
Zadar - Istra0:0

http://pes6classic.forumhr.com

91.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on uto vel 05, 2019 8:13 pm

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Hajduk1293023421
 2Zagreb12831251119
 3Croatia1274116518
 4Varteks1264215716
 5Primorac12453141513
 6Cibalia1244413812
 7Rijeka12282131412
 8Osijek12444192112
 9Inker12525131512
 10Zadar1236381312
 11Belišće12435161411
 12Istra1243561011
 13Dubrovnik12345101710
 14Segesta1233612169
 15Pazinka1224612158
 16Šibenik122469148
 17Dubrava1232711178
 18Radnik1220108274

http://pes6classic.forumhr.com

101.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pet vel 08, 2019 8:37 pm

chule

chule
Admin
13. kolo, 13. studenog  1993.
Istra - Šibenik2:1
Cibalia - Zadar0:0
Belišće - Hajduk
(R.Vida 37'/Erceg 64',Miše 88')
1:2
Zagreb - Varteks2:2
Radnik - Segesta0:1
Rijeka - Inker2:1
Dubrava - Croatia0:0
Primorac - Osijek2:1
Dubrovnik - Pazinka2:0
 
14. kolo, 20. studenog  1993.
Šibenik - Pazinka0:0
Osijek - Dubrovnik3:0
Croatia - Primorac
(Gašpar 7',Dž.Turković 34'/Grabovac 56')
2:1
Inker - Dubrava0:0
Segesta - Rijeka2:0
Varteks - Radnik3:0
Hajduk - Zagreb
(Mornar 39',62'/Rosso 18')
2:1
Zadar - Belišće0:0
Istra - Cibalia1:0
 
15. kolo, 27. studenog  1993.
Cibalia - Šibenik2:0
Belišće - Istra1:2
Zagreb - Zadar3:0
Radnik - Hajduk
(Livada 52'/Cuzzi 45')
1:1
Rijeka - Varteks3:0
Dubrava - Segesta1:1
Primorac - Inker1:1
Dubrovnik - Croatia
(I.Cvitanović 4',75',80',D.Šimić 44')
0:4
Pazinka - Osijek4:1

http://pes6classic.forumhr.com

111.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pet vel 08, 2019 9:58 pm

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Hajduk15114028726
 2Croatia1595122623
 3Zagreb15942311522
 4Varteks15753201219
 5Istra15735111217
 6Rijeka15483181716
 7Primorac15564181916
 8Cibalia1555515915
 9Segesta15546161714
 10Osijek15546242714
 11Inker15546151814
 12Zadar1538481614
 13Belišće15447181812
 14Dubrovnik15447122412
 15Pazinka15357161811
 16Dubrava15357121811
 17Šibenik1525810189
 18Radnik1521129325

http://pes6classic.forumhr.com

121.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on sub vel 09, 2019 7:27 pm

chule

chule
Admin
16. kolo, 12. prosinca  1993.
Šibenik - Osijek0:0
Croatia - Pazinka
(Vlaović 31',Gašpar 39',Panadić 90')
3:0
Inker - Dubrovnik3:0
Segesta - Primorac3:0
Hajduk - Rijeka
(Rapaić 24',69',Kozniku 37',Erceg 41',82') 
5:0
Zadar - Radnik1:1
Istra - Zagreb2:3
Cibalia - Belišće3:2
Varteks - Dubrava5:0
17. kolo, 27. prosinca  1993.
Belišće - Šibenik3:0
Zagreb - Cibalia1:1
Radnik - Istra0:4
Rijeka - Zadar0:0
Dubrava - Hajduk
(Ačkar 39'/Računica 8',20',Erceg 59',Butorović 62')
1:4
Primorac - Varteks0:1
Dubrovnik - Segesta0:1
Pazinka - Inker2:3
Osijek - Croatia
(Špehar 2',Bičanić 52'/Vlaović 13',Adžić 44') 
2:2

http://pes6classic.forumhr.com

131.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on sub vel 09, 2019 8:15 pm

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Hajduk17134037830
 2Croatia17106127826
 3Zagreb171052351825
 4Varteks17953261223
 5Istra17836171519
 6Cibalia17665191218
 7Segesta17746201718
 8Inker17746212018
 9Rijeka17494182217
 10Osijek17566262916
 11Primorac17566182316
 12Zadar17310491716
 13Belišće17548232114
 14Dubrovnik17449122812
 15Pazinka17359182411
 16Dubrava17359132711
 17Šibenik17269102110
 18Radnik17221310376

http://pes6classic.forumhr.com

141.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pon vel 11, 2019 2:12 pm

chule

chule
Admin
18. kolo, 27. veljače  1994.
Šibenik - Croatia
(Baturina 53'/Cvitanović 14')
1:1
Osijek - Inker1:0
Pazinka - Segesta1:1
Dubrovnik - Varteks1:1
Primorac - Hajduk
(Erceg 9',42',Rapaić 45')
0:3
Dubrava - Zadar2:2
Rijeka - Istra2:0
Radnik - Cibalia1:1
Zagreb - Belišće1:1
 
19. kolo, 3. ožujka  1994.
Zagreb - Šibenik1:0
Belišće - Radnik7:1
Cibalia - Rijeka0:0
Istra - Dubrava0:0
Zadar - Primorac1:1
Hajduk - Dubrovnik
(Erceg 18',83',Kozniku 21',55',Rapaić 24',81',Računica 57',63')
8:0
Varteks - Pazinka4:0
Segesta - Osijek4:2
Inker - Croatia
(I.Cvitanović 36',Vlaović 42',51')
0:3 
 
20. kolo, 13. ožujka  1994.
Šibenik - Inker4:1
Croatia - Segesta
(Vlaović 80')
1:0
Osijek - Varteks1:1
Pazinka - Hajduk
(Pršo 13'/Rapaić 81')
1:1
Dubrovnik - Zadar1:2
Primorac - Istra3:1
Dubrovnik - Cibalia1:2
Rijeka - Belišće2:0
Radnik - Zagreb0:1
 
21. kolo, 20. ožujka  1994.
Radnik - Šibenik0:1
Zagreb - Rijeka1:2
Belišće - Dubrava3:0
Cibalia - Pomorac3:0
Istra - Dubrovnik2:1
Zadar - Pazinka0:0
Hajduk - Osijek
(Pralija 82'/Špehar 59')
1:1
Varteks - Croatia
(I.Cvitanović 78')
0:1
Segesta - Inker2:0

http://pes6classic.forumhr.com

151.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pon vel 11, 2019 6:08 pm

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Hajduk211560501036
 2Croatia21137133933
 3Zagreb211263392130
 4Varteks211074321527
 5Cibalia21885251424
 6Rijeka217104242324
 7Segesta21957272123
 8Istra21948202222
 9Zadar214134142121
 10Osijek21687313520
 11Belišće21759342519
 12Primorac21678223119
 13Inker217410223018
 14Šibenik214710162415
 15Pazinka213711203013
 16Dubrava213711163413
 17Dubrovnik214512154113
 18Radnik21231612477

http://pes6classic.forumhr.com

161.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on uto vel 12, 2019 12:34 pm

chule

chule
Admin
22. kolo, 27. ožujka  1994.
Šibenik - Segesta2:1
Inker - Varteks1:0
Croatia - Hajduk
(Gašpar 18'/Erceg 49')
1:1
Osijek - Zadar2:0
Pazinka - Istra0:0
Dubrovnik - Cibalia1:0
Primorac - Belišće1:0
Dubrava - Zagreb0:2
Rijeka - Radnik6:0
 
23. kolo, 3. travnja  1994.
Rijeka - Šibenik1:1
Radnik - Dubrava0:1
Zagreb - Primorac1:0
Belišće - Dubrovnik2:1
Cibalia - Pazinka3:0
Istra - Osijek2:0
Zadar - Croatia
(Ekmečić 90'/S.Halilović 49',Jeličić 42',63',70')
1:4
Hajduk - Inker
(Erceg 15',Pralija 58',Peršon 73'/Kučko 32',Brlek 50',Bobinec 81')
3:3
Varteks - Segesta3:0
 
24. kolo, 10. travnja  1994.
Šibenik - Varteks3:1
Segesta - Hajduk
(Marić 72')
1:0
Inker - Zadar2:0
Croatia - Istra
(Cvjetković 37',S.Halilović 90'/Komljenović 22')
2:1
Osijek - Cibalia1:1
Pazinka - Belišće4:1
Dubrovnik - Zagreb1:0
Primorac - Radnik4:0
Dubrava - Rijeka0:0

http://pes6classic.forumhr.com

171.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on uto vel 12, 2019 2:28 pm

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Hajduk241581541538
 2Croatia241581401238
 3Zagreb241464422234
 4Varteks241176361929
 5Rijeka248124312428
 6Cibalia24996291627
 7Segesta241059292625
 8Istra241059232425
 9Osijek24798343823
 10Inker249510283323
 11Primorac24879273223
 12Belišće248511373121
 13Zadar244137152921
 14Šibenik246810222720
 15Dubrovnik246513184317
 16Pazinka244812243416
 17Dubrava244812173616
 18Radnik24231912587

http://pes6classic.forumhr.com

181.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on čet vel 14, 2019 11:07 am

chule

chule
Admin
25. kolo, 16. travnja  1994.
Dubrava - Šibenik3:1
Rijeka - Primorac0:0
Radnik - Dubrovnik2:0
Zagreb - Pazinka2:1
Belišće - Osijek3:3
Cibalia - Croatia
(Toth 24'/Adžić 12',I.Cvitanović 47')
1:2
Istra - Inker2:3
Zadar - Segesta0:0
Hajduk - Varteks
(Kozniku 83')
1:0
 
26. kolo, 24. travnja  1994.
Šibenik - Hajduk
(Rapaić 32',Kozniku 59')
0:2
Varteks - Zadar1:1
Segesta - Istra1:1
Inker - Cibalia0:0
Croatia - Belišće
(Cvjetković 24',Gašpar 44',Dž.Turković 78')
3:0
Osijek - Zagreb1:3
Pazinka - Radnik6:1
Dubrovnik - Rijeka0:0
Primorac - Dubrava7:0
 
27. kolo, 1. svibnja  1994.
Primorac - Šibenik1:0
Dubrava - Dubrovnik0:0
Rijeka - Pazinka3:1
Radnik - Osijek0:7
Zagreb - Croatia
(Špehar 6',Keqi 90'/Dr.Biškup 59'-ag-,Jeličić 61')
2:2
Belišce - Inker1:1
Cibalia - Segesta3:1
Istra - Varteks2:0
Zadar - Hajduk
(Prenga 77'/Erceg 8',57',Z.Vulić 53',Kozniku 81')
1:4
 
28. kolo, 8. svibnja  1994.
Šibenik - Zadar3:0
Hajduk - Istra
(Erceg 13',Andrijašević 75')
2:0
Varteks - Cibalia2:0
Segesta - Belišće1:3
Inker - Zagreb1:0
Croatia - Radnik
(Vlaović 50'/Livada 30')
1:1
Osijek - Rijeka2:0
Pazinka - Dubrava4:0
Dubrovnik - Primorac3:2

http://pes6classic.forumhr.com

191.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on čet vel 14, 2019 11:28 am

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Hajduk281981631646
 2Croatia2817101481644
 3Zagreb281675492739
 4Varteks281288392332
 5Rijeka289145342732
 6Cibalia2810108332130
 7Segesta2810711323327
 8Istra2811611283028
 9Osijek289109474428
 10Inker2811710333629
 11Primorac2810810373528
 12Belišće289712443925
 13Zadar284159173723
 14Šibenik287813263322
 15Dubrovnik287714214721
 16Pazinka286814364020
 17Dubrava285914204819
 18Radnik283421167210

http://pes6classic.forumhr.com

201.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on čet vel 14, 2019 10:25 pm

chule

chule
Admin




























































29. kolo, 11. svibnja  1994.
Dubrovnik - Šibenik1:2
Primorac - Pazinka1:3
Dubrava - Osijek0:1
Rijeka - Croatia
(Vlaović 8',17',Adžić 34')
0:3
Radnik - Inker0:2
Zagreb - Segesta2:0
Belišće - Varteks3:0
Cibalia - Hajduk
(Rapaić 7',70',Andrijašević 53',Kozniku 59',63')
0:5
Istra - Zadar2:0
 




























































30. kolo, 15. svibnja  1994.
Šibenik - Istra1:0
Zadar - Cibalia1:0
Hajduk - Belišće
(Računica 32',Rapaić 34',Kozniku 58',Erceg 62'/R.Vida 8',56',88',Vukoja 40')
4:4
Varteks - Zagreb0:2
Segesta - Radnik4:0
Inker - Rijeka2:1
Croatia - Dubrava
(S.Halilović 13',48')
2:0
Osijek - Primorac4:2
Pazinka - Dubrovnik3:1
 




























































31. kolo, 29. svibnja  1994.
Pazinka - Šibenik2:3
Dubrovnik - Osijek0:0
Primorac - Croatia
(Vlaović 11',26',45',66',70',80',90',Dž.Turković 24',I.Cvitanović 86') 
0:9
Dubrava - Inker0:0
Rijeka - Segesta0:0
Radnik - Varteks0:3
Zagreb - Hajduk
(Rapaić 11',Erceg 30',Računica 45',74')
0:4
Belišće - Zadar0:1
Cibalia - Istra0:0
 




























































32. kolo, 5. lipnja  1994.
Šibenik - Cibalia2:0
Istra - Belišće4:2
Zadar - Zagreb1:1
Hajduk - Radnik
(Miše 4',42',Kozniku 18',37',40',Erceg 29',39',66',77',78',Z.Vulić 32',S.Balajić 45',Mornar 49',Andrijašević 54',Računica 89')
15:0
Varteks - Rijeka1:1
Segesta - Dubrava5:1
Inker - Primorac4:0
Croatia - Dubrovnik
(I.Cvitanović 2',41',50',90',Vlaović 23',25',70',S.Halilović 33',Škrinjar 88'/D.Filipović 45')
9:1
Osijek - Pazinka1:1

http://pes6classic.forumhr.com

211.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on čet vel 14, 2019 10:57 pm

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Hajduk322291912053
 2Croatia3221101711752
 3Zagreb321886543244
 4Inker3214810413736
 5Varteks3213910432935
 6Osijek3211129534734
 7Rijeka329167363334
 8Istra3213712343333
 9Segesta3212812413632
 10Cibalia32101111332931
 11Šibenik3211813343630
 12Belišće3210814534828
 13Primorac3210814405528
 14Zadar3261610204028
 15Pazinka328915454625
 16Dubrovnik327817246122
 17Dubrava3251017215620
 18Radnik323425169610

http://pes6classic.forumhr.com

221.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pet vel 15, 2019 3:31 pm

chule

chule
Admin
33. kolo, 8. lipnja  1994.
Osijek - Šibenik2:1
Pazinka - Croatia
(Pršo 38'/Jeličić 10',I.Cvitanović 14',Vlaović 19',33')
1:4
Dubrovnik - Inker0:1
Primorac - Segesta2:0
Dubrava - Varteks1:0
Rijeka - Hajduk0:0
Radnik - Zadar2:4
Zagreb - Istra2:1
Belišće - Cibalia1:1
 
34. kolo, 12. lipnja  1994.
Šibenik - Belišće2:1
Istra - Radnik5:1
Cibalia - Zagreb0:1
Zadar - Rijeka0:0
Hajduk - Dubrava
(Kozniku 3',49',Rapaić 25',31',Pralija 34',90',Erceg 85',87')
8:0
Varteks - Primorac3:1
Segesta - Dubrovnik4:0
Inker - Pazinka4:0
Croatia - Osijek
(Vlaović 4'/Labak 52')
1:1

http://pes6classic.forumhr.com

231.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pet vel 15, 2019 3:47 pm

chule

chule
Admin
          
 PosTeamPWDLFAPts
 
 1Hajduk3423101992056
 2Croatia3422111761955
 3Zagreb342086573348
 4Inker3416810463740
 5Varteks3414911463137
 6Osijek3412139564937
 7Rijeka349187363336
 8Istra3414713403735
 9Segesta3413813453834
 10Cibalia34101212343132
 11Šibenik3412814373932
 14Zadar3471710244231
 13Primorac3411815435830
 12Belišće3410915555129
 15Pazinka348917465425
 16Dubrovnik347819246622
 17Dubrava3461018226422
 18Radnik3434271910510

http://pes6classic.forumhr.com

241.HNL Sezona 1993/94 Empty Re: 1.HNL Sezona 1993/94 on pet vel 15, 2019 3:58 pm

chule

chule
Admin
Strijelci:

1.HNL Sezona 1993/94 39053aaca2d8384c5188b473bbd13b1f.0bc2527560418b21296ca28e46d96981 1.HNL Sezona 1993/94 0000000000195800
27 - Goran Vlaović (Croatia), Tomislav Erceg (Hajduk)
26 - Rudika Vida (Belišće)
23 - Ardian Kozniku (Hajduk)
20 - Mladen Mladenović (Rijeka)
19 - Robert Špehar (Zagreb)
18 - Igor Cvitanović (Croatia), Igor Pamić (Pazinka), Joško Popović (Zagreb)

Prvak Hrvatske u sezoni 1993/94 je HAJDUK SPLIT
1.HNL Sezona 1993/94 1993-94

http://pes6classic.forumhr.com

Sponsored content


[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.