PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

You are not connected. Please login or register

Euro 1988 (History of Euro & World Cup 88-06)

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

chule

avatar
Admin
Nakon dugo vremena ideja je reaktivirati dobru staru Classic Ligu.
Sada nam je na raspolaganju puno više Classic patcheva nego ranije, tako da cemo poceti sa  najaktualnijim (History of Euro & World Cup 88-06) pa cemo lako kombinirati HNL Classic i History of Serie A, koji bi se mogli igrati ligaškim sistemom.

Za prvi turnir na raspolaganju je 8 ekipa, što se i pokazalo neka optimalna brojka za ovakav način igranja:

SUSTAV NATJECANJA I PRAVILA:

Sustav natjecanja je vrlo jednostavan. Dvije skupine po 4 ekipe, jednokružno. Skupine će se dobiti ždrijebom, nakon što se odaberu ekipe.
S obzirom na godinu i tada važeća pravila, pobjeda nosi 2 boda.
U Polufinale idu po dvije ekipe iz svake skupine.

Pravila su nešto drukčija od važećih u sportnet ligi:

- Igra se na slow gameplayu.

- cut iz dodavanja po podu je zabranjen (iz dodavanja po zraku, i odbijanca kada lopta skakuće, nije)

- short corner je dozvoljen ako se dodaje igraču izvan 16m te nakon toga centrira u 16m ili doda po podu izvan 16m. Znači, zabranjeno je ono što je 'osnovni problem kod short cornera' dodavanje po podu iz kornera u 16m okretanje i šut, što važi za bug u igrici.

- zabranjen je lažnjak na vrataru (X+kvadrat)

- zabranjena su sva dodavanja po podu unutar 16m. Znači, dozvoljeno je iz 16m dodati igraču izvan 16m i pucati. Dozvoljeno je izvan 16m dodati igraču unutar 16m i pucati. NIJE dozvoljeno unutar 16m dodati drugom igraču unutar 16m po podu i pucati. Ako se nekad slučajno 'u žaru igre' i doda lopta na taj način, potrebno je pokušati je iznijeti izvan 16m te je onda dozvoljeno nastaviti akciju.
Također, osim svih dodavanja po podu zabranjeno je i visoko dodavanje ili 'dizanje lopte' (X+L1) unutar 16m
Klasični centaršutevi (krug, 2xkrug, 3xkrug) su dozvoljeni unutar 16m

Za ovaj turnir raspored biranja ekipa će se dobiti ždrijebom nakon prijava.

Pobjeda nosi 2 boda, remi 1 bod.
Prolaze po dva iz svake grupe i križaju se u polufinalu.
Pobjednici grupa su hostovi u polufinalu.
Poštujte domaćinstva, igra se jednokružno.
U nokaut fazi sa produžecima i penalima.
Klasika, long pauze, isključene ozljede, fine vrijeme i random forma.
Ne treba ići po rasporedu nego igrate kako koga uhvatite.
Prijavljujete strijelce i minute golova te kartone.

Italy - Netherlands 0:1 (Bosman 44')
England - Denmark 3:3 (Hoddle 18', Hateley 32', 71' / Elkjaer-Larsen 57', 82', M. Laudrup 65') / PK: 8:7

Čestitke izborniku Buggyju!!!

Zadnja promjena: chule; pon sij 23, 2017 3:34 pm; ukupno mijenjano 15 put/a.

Italija - Soviet Union 1:1 (Rizzitelli 28' / Litovchenko 74')
u: 7(3) - 5(2)
k: 0-0
p: 46-54%

dosta izjednačeno, prvo poluvrijeme bolja Italija, drugo SSSR, remi vjerojatno najpravedniji ishod

Korisnički profil
West Germany - England 0:2 (Hateley 28', 42')

U: 12(6) - 13(5)
P: 49% - 51%

Ukupno gledajući podjednaka utakmica, no odluka je pala u prvom dijelu dok je Zapadna Njemačka dominirala, Englezi su praktički iz prva dva napada došli do dva gola, oba puta je strijelac bio Hateley, prvi put nakon odbijanca, a drugi put glavom za pobjedu na otvaranju skupine

chule

avatar
Admin
England-Netherlands 1:1 (Lineker 76'/Van Basten 61')

7(5)-8(7)
42-58

Nažalost loši uvjeti na serverima su malo pokvarili čitav doživljaj, ali na kraju solidna utakmica sa lijepim golovima Linekera i Van Bastena za podjelu bodova.
Povela je Nizozemska nakon što je Van Basten prsima primio jednu dugu loptu Erwina Koemana i iz okreta precizno pogodio pored nemoćnog Shiltona. Englezi su izjednačili nakon prodora po lijevoj strani i centaršuta na 11m gdje je neometani Lineker visoko skočio i pogodio nebranjeni dio mreže Hansa van Breukelena.
Nizozemska nešto više s loptom, ali Engleska konkretnija s boljim šansama. Na kraju zaslužena podjela bodova.

chule

avatar
Admin
Netherlands-Spain 2:1 (Van Basten 30',49'/Salinas 45')

16(9)-5(2)
46-54

Teška pobjeda Nizozemske uz mnoštvo propuštenih prilika. Umalo se Nizozemcima osvetila nepreciznost, ali Van Breukelen je dva puta čupao neugodne udarce španjolaca.
Povela je Nizozemska golom Van Bastena u 30', da bi u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Salinas glavom zabio za šok i izjednačenje nakon praktički prvog prelaska centra furije. U nastavku Van Basten brzo vraća prednost narančastima, i do kraja više nije bilo pogodaka. Mogla je to biti i uvjerljivija pobjeda Nizozemske, ali vrlo lako su mogli i španjolci do izjednačenja.

England- Spain 0:0

u: 12 ( 8 ) - 3(1)

p: 47-53%

ŽK: Michel (ESP)

Italy - Ireland 3:0 (Altobelli 21', 66', Rizzitelli 51')

U: 11(4) - 11(5)
P: 46%-54%
bez kartona

Uvjerljiva pobjeda Italije, ali rezultat nije relevantan i Irska je kod 1:0 imala nekoliko dobrih prilika, ali klasični Talijani, smireni u obrani, Taconi sjajan na golu i na kraju lagano privedeno kraju.

gg bhoys, sretno dalje

Danska - SSSR 2:1 (Elkjer-Larsen 66' 74'/ Michailichenko 90+)

13(Cool - 9(6)
0 - 0

Irska - Danska 0:2 (Elkjer Larsen,C.Jansen)

nema stasta izbacilo nas pri kraju

Spain - West Germany 1:3 ( Martin Vazquez 64' // Klinsmann 4' Thon 44' Littbarski 52')

53-47

Sramotan prolaz Nizozemske protiv domaćina. Bezidejni tulipani u napadu, iako su hrabro izašli u formaciji 3-3-4, unatoč slaboj formi glavnih vedeta, na terenu su bili nevidljivi, ni blizu gola Njemačke koja je dominirala čitavih 90min. Samo je nepreciznost domaćih i fantastični Hans van Breukelen spasio Nizozemce od teškog poraza i na kraju ih progurao u polufinale, gdje s ovakvom igrom nemaju što tražiti.

Ireland - Soviet Union 1:1 (Houghton 54 / Belanov 51)

15(9) - 11(5)
Bez kartona
46 : 54

Zadnja utakmica u skupini donijela je Ircima prvi gol, ali i prvi bod. Sovjeti su poveli u 51. kada Belanov rutinirano zabija pored vratara nakon lijepe kombinatorike. Samo 3 minute kasnije Houghton je iskoristio nepažnju beka te se sjurio prema mreži i zabio pogodak. Zaključak je da je utakmica bila dobra, zanimljiva s dosta prilika, a zajedničko objim reprezentacijama je da pakiraju svoje kofere i polako odlaze prema zračnoj luci pošto su oni ispali iz grupe. Sretno zizou u daljnjim natjecanjima.

ŽK: Shilton (ENG)

Ludo polufinale, 6 golova, promašeni penal, produžeci, i na kraju lutrija 11-eraca koja je u finale odvela Engleze. Odlično su krenuli Englezi i u 18. minuti poveli lijepim volejem Hoddlea. Danci se odmah pokušavaju vratit, Shilton je skrivio penal, ali se iskupio obranom istog. Englezi su taj promašaj kaznili u 32. minuti kada Hateley koristi dobru dubinsku loptu i povisuje na 2:0. U drugom dijelu Danci se bude i uspijevaju izjednačit, u 57. je na 2:1 smanjio Elkjaer-Larsen, da bi egal u 65. minuti vratio Michael Laudrup. Činilo se da je tad momentum otišao na stranu Danaca, no Englezi su vratili vodstvo drugim golom Hateleya. Ipak, zahvaljujući Elkjaer-Larsenu koji u 82. minuti zaobilazi golmana, Danci su izborili produžetke. U produžecima je bilo svega, obje ekipe su imale svoje šanse, no golova nije bilo. Rulet 11-eraca nije donijeo nijednu obranu vratara, do 8. serije svi su bili precizni,  a onda Sivebaek pogađa vratnicu, šalje Dance kući, a Engleze u veliko finale

chule

avatar
Admin
Italy-Netherlands 0:1 (Bosman 44')

9(6)-7(6)
42-58

Dobra, čvrsta polufinalna utakmica Italije i Nizozemske. Bilo je odličnih prilika na obe strane ali vratari su se istaknuli. Treba reći da je Italija ipak imala nešto više izrazitih gol šansi. Nekoliko minuta prije Bosmanova gola išao je Vialli sam na Van Bruekelena po drugi put i drugi put je promašio, da bi Bosman u istoj situaciji na drugoj strani, nakon neuspjele ofsajd zamke pogodio i to je na kraju bio jedini pogodak na utakmici.

FINALE

Netherlands - England 1:1 (Van Basten 61' / Barnes 78') / PK: 2:3

U: 8(3) - 9(6)
P: 54% - 46%

Zanimljivo finale, drugi okršaj ovih ekipa na prvenstvu, rezultat opet isti, no Englezi su ovaj put nakon 11-eraca bili uspješniji i na kraju su podigli pehar. Nizozemci su sa svojih 3-4-3 bili dominantniji na terenu, kroz posjed i šanse, a to su i naplatili u 61. minuti preko Van Bastena. Englezi su izgledali bezidejno, no u 78. minuti Barnes se uspio ušuljat u 16-erac i zabit za 1:1 i produžetke. U produžecima bez previše šansi, a u lutriji penala uspješniji su bili Englezi, Peter Shilton je 2 obranio, a odlučujući gol zabio je Glenn Hoddle i tako Englezima osigurao slavlje