PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

You are not connected. Please login or register

World Cup 1994 (History of Euro & World Cup 88-06)

13zizou ŠVEDSKA

Zadnja promjena: chule; čet vel 23, 2017 8:06 am; ukupno mijenjano 1 put.

chule

avatar
Admin
Grupa A:

Meksiko - Bugarska 3:3 (Hugo Sanchez 25., Alves 29., Luis Garcia 33./ Letchkov 48., Stoichkov 78., Sirakov 87.)
Rumunjska - Argentina 2:3 (Munteanu 22',Dumitrescu 40'/Sensini 18',Caniggia 36',Maradona 67')
Argentina-Meksiko 2:1 (Maradona 32', Manusco 45' / Galindo 34')
Bugarska-Kolumbija 1:1 (Balakov/Valenciano)
Kolumbija-Argentina 2:0 ( De Avila 11', Asprilla 39' )
Meksiko-Rumunjska 4:1 (Luis Garcia 7',Galindo 65',Garcia Aspe 78',Alves 87'/ Moldovan 80')
Rumunjska-Kolumbija 0:3 ( Asprilla,Rincon,Valderamma )
Argentina-Bugarska 1:2 (Redondo '13/ Guentchev '30, Stoichkov '44)
Bugarska-Rumunjska 0:2 (Hagi 15' DUmitrescu 66')

Grupa B

Nizozemska-Njemačka 1:1 (Ronald Koeman 45'+, / Buchwald 50')
Nigerija-Švedska 0:1 ( Dahlin 5')
Njemačka-Nigerija 0:0 bb
Švedska-Nizozemska 3:2 (Larsson 17', 28', Dahlin 73' / Bergkamp 18', Van Vossen 82')
Švedska-Njemačka 2:1 (Larsson 3', 43' / Voller 83')
Nizozemska-Nigerija 4:0 (Roy 13', 20', R. de Boer 32', Bergkamp 72')

1. ŠVEDSKA     3 3 0 0 6:3 9
2. NIZOZEMSKA 3 1 1 1 7:4 4
3. Njemačka   3 0 2 1 2:3 1 (-1)
4. Nigerija      3 0 1 2 0:5 0 (-1)

Grupa C

Grčka-Brazil 0:6 (Zinho 9', 55', 59', Viola 18', Rai 71', 90'+)
Italija-Rusija 2:0 ( Zola 37 Albertini 45+ )
Brazil-Italija 3:2 (Ronaldo 14',87', Muller 57' / R. Baggio 3', Casiraghi 78')
Rusija-Grčka 1:4 (Yuran 28'/Machlas 8', 24' ,Tsiantakis12',55')
Rusija-Brazil 1:5 (Karpin 38' / Leonardo 15', Muller 20',32', Ronaldo 62',80')
Grčka-Italija 3:3 ( Tsiantakis 4 Mitropoulos 42 54 / Evani 38 Zola 47 Albertini 90+ )

1. BRAZIL   3 3 0 0 14:3 9
2. ITALIJA  3 1 1 1 7:6 4
3. GRČKA  3 1 1 1 7:10 4
4. Rusija  3 0 0 3 2:11 0

Četvrtfinale:
KOLUMBIJA - Nizozemska 3:2 ET (Aristazabal 58',Serna 90'+,Valenciano 102'-Overmars 55',R.De Boer 90'+ )
BRAZIL - Bugarska 3:0 (Romario 10', Ronaldo 75'+,90'+)
Argentina - ITALIJA 1:2 ET ( Caniggia 45+ / Casiraghi 22 Massaro 103 )
Švedska - GRČKA 0:3 (Tsiantakis 11, Tsalouchidis 87, Kofidis 90)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Polufinale:
Kolumbija - BRAZIL 0:3 bb
ITALIJA - Grčka 2:1 ET ( Massaro 84 Signori 105 / Dimitriadis 27 )
Za 3.mjesto:
Kolumbija - GRČKA 0:3 bb
Finale:
Brazi - ITALIJA 1:4 ET ( Ronaldo 112 / Massaro 97 Donadoni 105+ 105+ Berti 116 )
Konačni poredak:

1. ITALIJA
2. Brazil
3. Grčka
Strijelci:

7 - Ronaldo (Brazil)
4 - Larsson (Švedska), Tsiantakis (Grčka)
3 - Zinho (Brazil), Massaro  (Italija)

Zadnja promjena: chule; pon oľu 20, 2017 9:30 pm; ukupno mijenjano 24 put/a.

ck: 1-0 (Mihali 74')

Teška utakmica u jako lošim uvjetima. Argentina je rano došla u vodstvo preko Nestora Sensinija koji se ubacio u napad, no odma Rumunji vracaju preko Munteanua. Nakon lijepe akcije Caniggia ostaje sam i poentira za novo vodstvo gaučosa, da bi se vrlo brzo dogodio zastoj na serveru koji Dumitrescu vješto koristi i odjednom se pojavljuje sa loptom neometan na 20m za novo izjednačenje, iako je prethodno lopta bila kod Argentinskih stopera. U nastavku bolji uvjeti Argentincima pa su i opasniji takmac. Konačnih 3-2 je postavio veliki Diego iz slobodnog udarca sa 25m. Neobranjivo u gornji lijevi kut. Do kraja ratoborni Rumunji su uspjeli stići samo do jednog crvenog kartona. Dosta izjednacena utakmica, svakome po poluvrijeme, mada su Rumunji dobro nafilali statistiku nerezonskim dalekometnim udarcima. Šteta da se uopće igralo u ovakvim uvjetima.

Švedska - Nizozemska 3:2 (Larsson 17', 28', Dahlin 73' / Bergkamp 18', Van Vossen 82')
u: 7(3) - 16(13)
p: 54-46%

Veliki Larsson i još veći Ravelli. Nizozemska dominacija ali Ravelli je stvarno činio čuda i doveo Švedsku do nezaslužene pobjede

Korisnički profil
Netherlands - Germany 1:1 (Ronald Koeman 45'+, / Buchwald 50')

U: 10(6) - 9(5)
P: 48% - 52%

Dvije velike ekipe, sjajna napadačka i otvorena utakmica, te na kraju podjela bodova, iako su obje ekipe mogle do sva 3. Poveli su Nizozemci na samom kraju prvog dijela kada Koeman dalekometnim projektilom uspijeva matirati Kahna. Nijemci se vraćaju brzo, u 50. minuti Buchwald vraća egal. Do kraja utakmice lijepe šanse na obje strane, no Van der Saar i Kahn bili su na visini zadatka i na kraju je svakome pripao po bod

Švedska - Njemačka 2:1 (Larsson 3', 43' / Voller 83')
u: 8(5) - 10(3)
p: 47-53%

Izjednačena utakmica u kojoj je Švedska bila bolja u prvom a Njemačka u drugom poluvremenu. Najrealnije bi vjerojatno bilo remi ali s tim se opet nisu složili Ravelli i Larsson

Rumunjska - Kolumbija 0:3 ( Asprilla,Rincon,Valderamma )

nemam statse bacilo nas

Prvo poluvrijeme dosta izjednaceno a onda u drugom tri put izlaze 1 na 1 Kolumbijci na velikog celavca koji ne uspijeva zaustavit udarce Very Happy

Argentina - Bugarska 1:2 (Redondo 13./ Guentchev 30., Stoichkov 44.)

10(3) - 15(7)
bk

Lijepa utakmica starih rivala. Poveli su Gaučosi s(p)retnim golom Redonda nakon sudara sa golmanom. Bugari preokreću prvo jednim brzim bijegom Guentcheva,a malo kasnije i pravom čarolijom Hrista kada sa 20-tak metara uklizuje na balun koji ide neobranjivo uz samu stativu. Imala je Argentina priliku za zabit, pamti se prečka Balba,a i zadnji napad koji je dugo trajalo, ali se Bugari brane.

chule

avatar
Admin
Argentina - Meksiko 2:1 (Maradona 32', Manusco 45' / Galindo 34')

6(3)-6(3)
56-44

Dosta rastrgana i ne bas kvalitetna utakmica, bez nekih pravih prilika. Povela je Argentina udarcem velikog Diega sa 20m, Meksiko odma sa centra brzom akcijom vratio na 1:1, dok je konačnih 2:1 postavio Manusco u sudačkoj nadoknadi prvog dijela udarcem sa 20tak metara.

Italija - Rusija 2:0 ( Zola 37 Albertini 45+ )

9( 6 ) - 1 ( 0 )
50 - 50
zk: R.Baggio / Karpin, Gallamin

Utakmica u kojoj je Italija pokusavala igrati ali se Rusija zabunkerisala iza i uopce nije davala znakove zivota i barem pokusala napasti

Meksiko - Kolumbija 0:1 ( De Avila 28' )

3(3) - 13(6)

bez kartona

Fantasticni Asprilla puca,Meksikanac brani a De Avila iz odbitka zabija na kraju se ispostavilo pobjednicki pogodak.

Kolumbija - Argentina 2:0 ( De Avila 11', Asprilla 39' )

9(3) - 5(2)

Utakmica odigrana u teskim uvjetima odlucena prelijepim udarcem Avile s nekih 22,23 m i Asprille kada izlazi sam 1 na 1 i lagano zabija.

Grčka - Brazil 0:6 (Zinho 9', 55', 59', Viola 18', Rai 71', 90'+)

U:11(2)-16(13)
bez kartona

Lagana pobjeda Brazila. Razlika u kvaliteti igrača(onih na terenu, ne za gamepadom Very Happy ) bila je preočita, a Grčkoj nije pomoglo ni što su sva tri napadača Brazila bila u "crvenoj" formi.
GG i sretno dalje

Njemačka - Nigerija 0:3

sretno svima u daljnim natjecanjima

Brazil - Italija 3:2 (Ronaldo 14',87', Muller 57' / R. Baggio 3', Casiraghi 78')

U:16(9)-11(6)
bez kartona

Drugi susret i puno teži protivnik. Brazil je zaigrao protiv Italije i u dramatičnoj utakmici punoj preokreta na kraju slavio na krilima Ronalda koji je zabio 2 gola sa 3:2.

GG, sretno dalje

Rusija - Brazil 1:5 (Karpin 38' / Leonardo 15', Muller 20',32', Ronaldo 62',80')

U: 6(2)-13(9)
P: 58%-42%
crveni karton Gallamin(Rusija)

Još jedna demonstracija moći Brazila, bez prevelikog posjeda, igrali su čisto na trku i lagano deklasirali Rusiju sa visokih 5:1

11(6) - 14(10)
bk

Nevjerojatna utakmica, u prvom poluvremenu blitzkriegom Meksikanci zabijaju 3 gola u 8 minuta (posebno je bio lijep onaj prvi Sancheza) i bacaju Bugare u depresiju. Međutim, na poluvremenu izlazi druga momčad i uspijevaju zabiti 3 gola(Hristo zabija prekrasan gol,a pobjednički Sirakov nakon odbijanca i greške obrane) i uzeti bod koji je nakon pola sata izgledao tako daleko.

Grcka - Italija 3:3 ( Tsiantakis 4 Mitropoulos 42 54 / Evani 38 Zola 47 Albertini 90+ )

9( 4 ) - 15( 7 )
52 - 48

Dobra utakmica s puno golova, poveo je Bhoys u 4min, da bi Evani zabio za izjednacenje ali odma na 2.strani Mitropoulos gadja za 2-1. Izgledalo je kao da Italija igra a Grcka postize pogotke. Zola nas ponovo vraca u utakmicu u 47, ali Mitropoulos opet nakon vrhunske akcije pogadja. Kad se cinilo da ce ovo biti kraj, Albertini fenomenalno gadja kut i pogadja za 3-3 u sudackoj nadoknadi.

Mexico - Rumunjska 4:1 (Luis Garcia 7',Galindo 65',Garcia Aspe 78',Alves 87'/ Moldovan 80')

48:52

Zadnja utakmica C skupine donijela je dvoboj za prestiž, ali i mogućnost nastavka natjecanja za Grčku. Grčke trupe relativno brzo su došli do vodstva gdje nakon dvije neuspješne offside zamke Grci izlaze na ruskog vrata i zabija za 2:0, a nakon 25 minuta Machlas drugim pogotkom na utakmici donosi velikih 3:0. Već tada u mislima je bilo i mogućnost anulirati veliki poraz koji je bio protiv Brazila (0:6) te zauzeti 2. mjesto u skupini, ali Yuran sa prekrasnim pogotkom iskosa u rašlje razbija tu pomisao. DO kraja utakmica Tsiantakis zabija svoj drugi pogodak nakon flipera u 16m Rusa te Glavom zakucava loptu u mrežu. DO kraja se mreže nisu tresle, ali su se mogle. Sretno dalje mili u nastavku ostalih natjecanja.

Bugarska - Rumunjska 0-2 (Hagi 15' DUmitrescu 66')
4(1) - 8(4)
ŽK -
48 - 52

Oproštaj Rumunja trobodom u istočnjačkom klasiku, Hagi i Dumitrescu (iako nije ni puca, covik samo ladno hodom zabija) za miran put kući.

Nigerija - Švedska 0:1 ( / Dahlin 5')
u: 9(0) - 10(3)
p: 51-49%
ž: 1-0 Adepoju
c: 0-1 Erlingmark

Nizozemska - Nigerija 4:0 (Roy 13', 20', R. de Boer 32', Bergkamp 72')

U: 17(Cool - 11(5)
P: 53% - 47%

Besmisleno, odigrano na silu po neigrivim uvjetima, lupanjem izvana Nizozemska je došla do pobjede

Švedska - Grčka 0:3
Tsiantakis 11, Tsalouchidis 87, Kofidis 90
11(2) - 10(4)
YC - 1:0 Ljung
RC -1:0 Ljung
52:48

Napeta utakmica koja je bila ravnopravna te napeta sve do 87. Kada zabijam drugi pogodak. Prvi pogodak stize u 11. Minuti kada Tsiantakis prekrasno ljevicom pogada desni okvir vrata za 0:1. Rezultat se nije mijenjao, a nastavaku Švedska je bila puno blize izjednacujem pogodku. Dosli su i do toga, ali gol je ponisten jer je Larsson bio u zaledu. U 87. I 90. Minuti potvrda pobjede dalekometnim udarcima ciji kofidkisov efektan od precke. Gg zizou

Kolumbija - Bugarska 1:1 ( Valenciano - Balakov )

ZK: Mendosa

Zadnja promjena: besho; čet oľu 09, 2017 10:09 pm; ukupno mijenjano 1 put.