PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

ROKOVI:

Pošto smo sinoć vidjeli da ne možemo ništa 'na rijec' onda cemo morati terorom.
Bešo i Phantom su prevršili svaku mjeru sa 'igramo/ne igramo', 'dogovorili smo se/nismo', a kap je prelio gospodin cubi sa 'necu igrat world cup dok ne završim jugoligu' što je sad evoluiralo u 'neću igrati dok ne odigram jedno 40 prijateljskih utakmica'

Dakle tko nema 10 (deset) odigranih prvenstvenih utakmica u sljedeću srijedu, nastavljamo bez njega. To je 5 (pet) protivnika.

Rok za svih 18 prvenstvenih utakmica je u srijedu, tjedan dana nakon toga.

Popis ekipa:

Hajduk 91/92 (Štimac,Bilić,Kozniku,Vučević,Jeličić,Rapaić...)
Zagreb 91/92 (Lesjak,Čeko,Škrinjar,Popović,Jurčec,Vukić...)
Osijek 91/92 (Bjelica,Špehar,Vukoja,Labak,Steinbruckner,Bičanić...)
Inker 91/92 (Soldo,Jurčić,Perković,Cvjetković,Bronić...)
HAŠK Građanski 91/92 (Vlaović,Ladić,Peternac,Mamić,Peršon,Gašpar...)
Rijeka 91/92 (Ban,Scoria,Šarić,Pavličić,Romić,E.Brajković...)
Istra 92/93 (Pamić,Piplica,Eklić,Knežević,Trešnjić,Lasić...)
Varteks 92/93 (Mumlek,Vugrinec,Golubica,Dalić,Krznar,Madunović...)
Cibalia 92/93 (Mrmić,G.Meštrović,M.Meštrović,Čop,Jozinović,Markovinović...)
Zadar 92/93 (Rosso,Karabeg,Osibov,Šehić,Buterin,Farac...)
Dubrovnik 92/93 (Musa,M.Petrović,Kolić,Glavinić,Dilberović,Butigan...)
Šibenik 92/93 (K.Vuković,M.Petković,J.Bulat,Duro,Mrčela,M.Pralija...)

...su jednaka kao i ranije.
U ovoj sezoni pobjeda još uvijek nosi 2 boda. Nema više penala nakon remija ko u pokojnoj jugi, nego je remi svakome po bod.
Također, ono što smo zanemarili u prošloj sezoni a odgovaralo bi aktualnim pravilima je da su dopuštene izmjene 2 (DVA) igrača, pa to namjestite kod kreiranja utakmice.

Zadnja promjena: chule; pet oľu 24, 2017 9:39 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

2 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on uto oľu 07, 2017 4:26 pm

Dubrovnik - Istra Pula 0:1 (Pamić 64')

U: 5(0) - 8(5)
P: 50% - 50%

Vrlo tvrda utakmica, obje ekipe bile su čvrste, Dubrovnik se odlično branio i odolijevao napadima nešto bolje Istre, sve do 64. minute kada Pamić u 16-ercu prima jedan ubačaj na prsa, okreće čuvara i posprema loptu u malu mrežicu za slavlje gostiju

Istra Pula - Dubrovnik 2:0 (Knežević 13', Trešnjić 27')

U: 7(3) - 11(9)
P: 46% - 54%

Puno otvorenija utakmica, Dubrovnik se odvažio napasti Istru i imali su mnoštvo šansi, no Jovanović koji je mijenjao Piplicu bio je nepremostiva prepreka za goste. Susret je odlučen u prvom dijelu pogocima Kneževića i Trešnjića, te je tako Istra sjajno ušla u sezonu upisavši dvije pobjede

Korisnički profil

3 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on uto oľu 07, 2017 7:10 pm

chule

avatar
Admin
Dubrovnik - Zagreb 1:1 (Bagoje 62'/Da.Biškup 74')

6(3)-7(2)
53-47

Fantastičan nastup umornih (plavih) dubrovcana protiv izrazitog favorita iz glavnog grada. Bila je to tvrda utakmica bez puno pravih šansi, sve do jednog bijeka Glavinića po desnoj strani, centaršuta u sredinu gdje se ubacuje lijevi bek Bagoje i glavom baca u trans publiku na Lapadu. Pokušao je trener domaćih izmjenama osvježiti ekipu i sačuvati mrežu u posljednjih 30min ali gosti su ipak vrlo brzo izjednacili. Do kraja je bilo izglednih prilika sa obe strane ali mreže su mirovale.

Zagreb - Dubrovnik 1:1 (H.Meštrović 43'/Ereš 45')

8(4)-11(3)
46-54

Nakon izborenog boda u Dubrovniku, na gostovanje u kranjčevićevu su 'Gospari' otišli bez pretjeranih ambicija i odigrali još i bolju utakmicu. Da je bilo više prisebnosti napadača Ereša i Glavinića mogli su crveno-plavi odnijeti i oba boda, ali nakon dvije utakmice ostati ne poražen protiv vrlo jakog Zagreba je svakako veliki uspjeh.

4 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on uto oľu 07, 2017 11:06 pm

Varteks - Istra Pula 0:2 (Eklić 36', Knežević 90'+)

U: 4(1) - 12(Cool
P: 48% - 52%

Perfektna utakmica Istre, treća u nizu pobjeda bez primljenog gola. Prvi gol djelo je Eklića koji iskorištava grešku vratara Varteksa i zabija za 0:1 u 36. minuti. Imala je Istra još par prilika, u obrani su briljirali, a konačan rezultat postavio je Knežević u sudačkoj nadoknadi nakon obranjenog udarca Pamića

Istra Pula - Varteks 2:3 (Pamić 35', Knežević 55' / Vugrinec 28', Car 52', AG Resan 83')

Odlična, otvorena i sadržajna utakmica koja je na kraju sretno otišla na stranu Varteksa. Poveli su gosti prelijepim golom Vugrineca u 28. minuti, da bi Pamić u 35. vratio stvari na početak. Varteks bolje ulazi u nastavak i u 52. Car zabija za novo vodstvo, 1:2. Istra se opet brzo vraća, Knežević u 55. za 2:2. Kada se činilo da će svakome po zasluženi bod, u 83. minuti nakon dvije brilijantne obrane Piplice, Resan nes(p)retno posprema loptu u svoju mrežu za konačnih 2:3

Admin
Dubrovnik -HAŠK Građanski 1:0 (Kolić 70')

3(1)-8(1)
51-49

žk-Peršon (HAŠK)

Povijesna povjeda Dubrovnika protiv vrlo jakog HAŠK Građanskog na Lapadu. Dubrovčani su se odlučili na svoj klasični defenzivni gard iz kojeg su izlazili u brze kontre. HAŠK je bio puno opasniji i dominirao čitavu utakmicu, ali 'Gospari' su uspjeli u svom naumu i izveli jedan dobar kontra napad koji je u pogodak i pobjedu pretvorio Jakša Kolić.

HAŠK Građanski - Dubrovnik 1:1 (Cupan 39'/Dilberović 73')

8(5)-9(5)
49-51

žk-Mustahinić (Dubrovnik)

Nakon neočekivana 2 boda na Lapadu, crveno-plavi su u metropolu otputovali rasterećeno i odlučili se nadigravati sa HAŠK-om ali ipak uz priličnu dozu opreznosti otraga. HAŠK je bio bolji sve do pogotka za 1-0 a nakon toga je nestao sa terena, što su gosti uspjeli naplatiti i izjednaciti u završnici utakmice preko Mirsada Dilberovića. Treba spomenuti i da su do kraja gosti mogli odnijeti i oba boda s Maksimira da je bilo malo više prisebnosti kod napadača i da se nije ispriječila stativa nakon udarca glavom Dubravka Zrilića.

Golovi Dubrovnika:

7 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on čet oľu 09, 2017 11:10 am

Inker - Osijek 2:1
Jurcic 3, Perkovic 62 / Vukoja 23
12(7) - 8(1)
54 - 46

Inker je prvenstvo otvorio pobjedom na domacem terenu. Do vodstva stizemo nakon 3 minute kada Jurcic efektivno volejem zakucava loptu nakon centarsuta Cale. Vukoja u 23. Minuti nakon lose reakcije domace obrane mirno egzekuterski zabija za 1:1. Pobjednicki pogodak djelo je Perkovica koji sa 16 m pogada gornji desni kut za pobjedu.

Osijek - Inker 1:1
Rupnik 63 / Sorgic 34
8(3) - 10(3)
48 - 52

U Osijeku u konacnici ravnopravna utakmica s najpostenijim ishodom s obzirom stanja dogadanja na terenu. Do vodstva stizu gosti koje sorgic dovodi u vodstvo preciznim sutem. Bilo je prilika s jedne i s druge strane, a do pogodka se cekalo do 63. Minute kada Rupnik preciznim prizemnim udarcem s 20-ak metara zabija za na kraju konacnih 1:1.

Gg tsu, sretno dalje

8 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on čet oľu 09, 2017 2:39 pm

Varteks - HASK 2:2 ( Posavec 26 Golubica 90+ / Vlaovic 43 Kovacic 55 )
9(4) - 6(4)
zk: / Zidan

Vidjelo se od pocetka da suci navlace za domacine ali HASK se nije predavoa. Poveo je Varteks, ali HASK preokrece utakmicu i kad se cinilo da ce kraj, sudac je odlucio produziti tako dugo dok Varteks ne zabije, sto se i na kraju desilo kada pazite sad igrac HASK-a ima loptu i uklizava da bi dodao, ali sudac svira faul i odmah nakon toga pada gol.

HASK - Varteks 2:1 ( Kovacic 33 Vlaovic 78 / Golubica 82 )

Od pocetka opet navlacenje za Varteks, mlaki startovi domacih nogometasa su se sankcionirali kartonima, dok su startovi gostiju bili grublji ali sudac nije vadio karton. HASK je poveo negdje u 33 minuti, tocnu statistiku i ostale popratne podatke nemamo jer je u jeku napada HASKa gradjanskog odjednom nestalo struje na stadionu, sve samo da bi se pokusalo omesti domacine. Nakon vracanja struje, Vlaovic nekako postize pogodak, ali na drugoj strani zabija Golubica, ali ipak Varteksovci nisu smogli snage za jos jedan pogodak.

9 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on čet oľu 09, 2017 9:32 pm

HASK - Istra 1:0 ( Z.Sliskovic 13 )
u: 7(4) - 5(3)
p: 48 - 52
zk: Panadic / Juric

Tvrda i cvrsta utakmica gdje je jedan gol bio dovoljan za 3 boda, Istra je stisnula na kraju no HASK je usoio sacuvati mrezu.

Istra - HASK 1:2 ( Pamic 35 / Vlaovic 28 Duspara 89 )
u: 7(5) - 9(6)
p: 50 - 50
zk: Knezevic, Lasic / Kovacic

Poveo je HASK golom Vlaovica poslije jedne duge lopte i katastrofalne greske obrane, da bi Pamic par minuta kasnije poravnao rezultat. Do kraja susreta treba spomenuti pomalo sretni gol HASKa poslije odbijanca za pobjedu.

Strijelce i podatke stavim sutra, preko moba sam..

Zadnja promjena: pistolero; pet oľu 10, 2017 2:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.

11 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on pet oľu 10, 2017 11:02 pm

Hajduk Split - Istra Pula 1:3 (Rapaić 79' / Resan 38', AG Štimac, Knežević 76')

U: 11(4) - 8(4)
P: 56% - 44%

Vrlo dobar susret na Poljudu, Hajduk je od početka držao posjed i kroz njega gradio akcije, a Istra je strpljivo čekala svoju šansu i dočekala je. U 38. minuti Raković nalazi Resana na lijevoj strani, a lijevi bek Puljana sjajno pogađa za 0:1. Na samom otvaranju drugog dijela potez koji je odlučio utakmicu, nakon udarca Kneževića glavom i obrane vratara, Štimac nespretno i komično loptu posprema u svoju mrežu za 0:2. Imao je Hajduk i dvije grede, sreća definitivno nije bila na njihovoj strani, a u 76. minuti Knežević im golom za 0:3 dodatno trlja sol na ranu. Utješni pogodak Hajduka djelo je Rapaića u 79. minuti.

Istra Pula - Hajduk Split 1:0 (Pamić 61')

U: 9(6) - 8(5)
P: 45% - 55%

Istra je i u drugom susretu svladala Hajduk, nakon velike borbe i još jedne odlične utakmice. Vodila se na terenu poprilično ravnopravna borba, no Istra se dosta napromašivala, prednjačio je tu Knežević koji je imao nekoliko prilika, a Lasić je na koncu prvog djela uspio promašiti i prazan gol. Ipak, u 61. minuti joker s klupe Trešnjić sjajno nalazi Pamića koji bez milosti posprema loptu u mrežu za 1:0 i veliko slavlje domaćina. Do kraja utakmice velik pritisak Hajduka, no Istra se junački branila i upisala novu pobjedu.

12 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on sub oľu 11, 2017 11:33 am

Inker - Istra 0:3 (Raković, Pamić, Trešnjić)

zk: Peternac /

Utakmica bez nekih vecih sansi iako smo oboje mogli pobjediti, zavrsilo je bez golova.

14 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on sub oľu 11, 2017 1:38 pm

chule

avatar
Admin
Inker - Dubrovnik 1:1 (Šorgić 78'/Glavina 45')

12(4)-9(3)
49-51

Dobra utakmica u zaprešiću, prava prvenstvena. Igralo se otvoreno, sijevalo je sa svih strana. Poveo je Dubrovnik nakon prečke Igora Muse iz slobodnog udarca, kada se lopta odbija do Glavine koji neometan jedva pogađa okvir gola. Izjednačio je Šorgić za podjelu bodova.

Dubrovnik - Inker 4:2 (D.Cvitanović 11',Kolić 39',63',Zrilić 88'/Čalo 17',Marjanović 66')

10(6)-9(6)
51-49

Na Lapadu prava golijada. Otvorio je Cvitanović. Ekspresno vratio Čalo, da bi Kolić sa dva pogotka donio veliku prednost domaćima. Marjanović vraća nadu gostima brzim smanjnjem rezultata ali do kraja je samo Dubrovnik uspio povećati prednost lijepim pogotkom Dubravka Zrilića za velikih 4:2 protiv 'diva iz predgrađa'.

16 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on sub oľu 11, 2017 7:27 pm

Hajduk - HAŠK 1:1 (Vučević 22./ Peternac 19.)

10(2) - 9(6)

Izjednačena utakmica, možda gosti malo bolji, golman Slavica je imao 2 odlične obrane u drugom poluvremenu.

Hajduk - Dubrovnik 3:2 (Osibov 17., Mornar 31., AG Petrović 90+/ Zrilić 64., Musa 75.)

15(7) - 9(7)

Dubrovnik - Hajduk 1:2 (Kolić 2./ Kozniku 78., Andrijašević 90+)

10(5) - 16(10)

Splitske bile stvarno posralo u obe utakmice, Dubravnik u najmanju ruku ravnopravan,ako ne i bolji protivnik,a iđe kući praznih ruku. U obe utakmice u 90+ Hajduk zabija za pobjedu i oba gola su tragikomična.

17 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on sub oľu 11, 2017 9:16 pm

Hajduk - Zadar 0:0

8(3) - 2(1)

Uzeo je Zadar bod na Poljudu, Bili nisu uspili probit bunker.

Zadar - Hajduk 1:2 (Matijašević 78./ Rapaić 34., AG Čorić 63.)

7(2) - 9(4)

Nekako je Hajduk uspio pobjedit na Stanovima,ali opet mu je tribala pomoć sriće tj. autogola. Igra nije bila bajna.

19 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on ned oľu 12, 2017 11:00 pm

Osijek - Istra Pula 2:3 (Vrbanić 42', Vukoja 65' / Raković 24', 59', Pamić 88')

U: 10(6) - 16(10)
P: 52% - 48%
ŽK: Vuica, Vukoja (OSI)

Odlična utakmica i prava golijada u Osijeku. Gosti su poveli u 24. minuti kada Raković lomi čuvara i sa 16 m sjajno gađa mrežu za 0:1. Domaćin se vraća preko Vrabića u 42. minuti nakon dobrog dodavanja s lijeve strane u prostor. U 59. minuti još jedna bomba Rakovića vraća gostima prednost, 1:2. Osijek se opet vraća u 65. minuti kadaVukoja posprema odbijanac. Dvije minute prije kraja Raković ne uspijeva upotpuniti hattrick, u tome ga sprječava vratar, no izborio je korner nakon kojeg je uskoku najviši Pamić za 2:3. Osijek se mogao i treći put vratit u zadnjim sekundama, no udarac Vukoje iz izgledne situacije nakon prizemnog ubačaja odlazi iznad grede

Istra Pula - Osijek 2:0 (Pamić 26', Knežević 70')

U: 14(6) - 4(1)
P: 42% - 58%

Istra je u drugom susretu imala puno veću kontrolu nad utakmicom, Osijek je bio bezopasniji, pa na kraju Puljani zasluženo uzimaju vrijedne bodove. Ponovo je Raković probleme radio driblinzima i lažnjacima, a upravo nakon njegovog lažnjaka i udarca lopta se odbija do Pamića koji u padu glavom zabija za 1:0 u 26. minuti. Bilo je tu još nekoliko poluprilika, a utakmica je rješena u 70. minuti kada Pamić nalazi Kneževića, ovaj se na oko 17m namješta na lijevu nogu i solidno šutira, vratar uspijeva samo skrenuti loptu od vratnice u gol i to je konačnih 2:0.

20 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on ned oľu 12, 2017 11:04 pm

Osijek - Hajduk  2:4 (Špehar 45+, 55./ Rapaić 21., Mornar 37., Vučević 47., Erceg 64.)

5(3) - 14(6)

21 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on pon oľu 13, 2017 12:11 am

Rijeka - Dubrovnik 4:0 ( Pavličić,Šarić,Ban,Ljubančić )

nema statsa izbacilo me

Dubrovnik - Rijeka 1:1 ( Petrović 15' - 11 m - Scoria 30' )

23 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on pon oľu 13, 2017 10:59 pm

Inker - Hajduk  0:5  (Andrijašević 7., Jeličić 50., Kozniku 55., Mornar 65., Rapaić 73.)

7(3) - 13(8 )

Dobra partija Hajduka, mada sam dojma da je rezultat malo previsok jer su mi ušla dva udarca iz daljine koja i nisu bila baš neobranjiva.

Hajduk - Inker  0:1  (Čalo 90+)

9(4) - 7(3)

Obio se pristup lako ćemo Bilima o glavu, a onda u zadnjoj minuti hladan tuš i oproštaj od nade za titulu.

24 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on uto oľu 14, 2017 12:36 am

Rijeka - Istra Pula 1:1 (Ljubančić 49' / Pamić 51')

U: 14(5) - 9(4)
ŽK: Knežević (RIJ)

Totalna dominacija Rijeke i vrlo sretan bod gostiju. Rijeka se u prvom dijelu napromašivala, no na početku drugog brzo dolazi u vodstvo, u 49. minuti Ljubančić koristi dobro dodavanje u prostor za 1:0. Istra se ekspresno vraća, u 51. minuti nakon kornera je najviši Pamić za 1:1. Do kraja velika borba, Istra se grčevito branila i odnijela bod sa Kantride

Istra Pula - Rijeka 2:0
(Pamić 50', 73')

U: 6(4) - 5(3)
ŽK: K. Vulić (RIJ)

Vrlo trvrda utakmica odlučena individualnom kvalitetom Istrinog golgetera. Dugo se vodila velika bitka na ovom susretu, a onda u 50. minuti Pamić koristi prvu malu rupu u obrani gostiju i zabija za 1:0. U 73. minuti Piutti probija bok i diže loptu na glavu Pamiću koji svojim drugim golom potvrđuje važnu pobjedu Istre

25 Re: Sezona 1991/92 1.HNL on uto oľu 14, 2017 1:44 am

Zadar - Dubrovnik 1-0 (Buterin 14')
12 (6) - 0 (0)
50 - 50

Raritet, ostavia san protivnika bez suta, iako je ima dosta opasnih ubacaja koji su mogli i tribali rezultirat mozda i golom

Dubrovnik - Zadar 2-2 (D. Cvitanović 48' 52'; Buterin 26' 58')