PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

You are not connected. Please login or register

Sezona 2010/11 - Prvenstvo (odabrao Phantom)

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

chule

chule
Admin

Sezona 2010/11 - Prvenstvo (odabrao Phantom) 1659724_HNK_HajdukSezona 2010/11 - Prvenstvo (odabrao Phantom) 1659725_NK_DinamoSezona 2010/11 - Prvenstvo (odabrao Phantom) 1659726_NK_Istra_1961
Sezona 2010/11 - Prvenstvo (odabrao Phantom) 1659728_RNK_SplitSezona 2010/11 - Prvenstvo (odabrao Phantom) 1659761_NK_KarlovacSezona 2010/11 - Prvenstvo (odabrao Phantom) 1659762_NK_Slaven_Belupo

6. Hajduk (phantom)

Zadnja promjena: chule; uto vel 06, 2018 10:10 am; ukupno mijenjano 7 put/a.

du_zizou

du_zizou

Dinamo - Hajduk 3:2 (Kramarić 39', Rukavina 60', 66' / An.Sharbini 5', Ah.Sharbini 63')
p: 14(6)-9(4)
k: 0-0

chule

chule
Admin

Hajduk - Split 1:1 (Ah.Sharbini 72'/Obilinović 68')

udarci: 4(1)-13(Cool
posjed 50-50
žk: 1-0 (Vejić 39')

U gradskom derbiju, dominacija ''pitura'' koji su u drugom poluvremenu i došli do vodstva protiv favoriziranog Hajduka, ali je već za 4 minute Ahmad Sharbini majstorski primirio jedan centaršut na nekih 12m od gola i neometan zabio za izjednačenje i podjelu bodova.

chule

chule
Admin

Split - Dinamo 1:1 (Obilinović 71'/Badelj 81')

udarci 8(4)-14(5)
posjed 47-53

Krenuli su crveni furiozno i stvorili nekoliko šansi, no kako je utakmica odmicala, Dinamo je preuzimao kontrolu i prilično lako dolazio u šanse, gdje se istakao golman RNK-a Vuković. U sred dominacije plavih, jedan bijeg Romana Obilinovića i Split vodi 1-0. Nakon toga je uslijedila potpuna dominacija plavih bluza, i nakon nekoliko propuštenih prilika i paničnih izbijanja sa crte, ipak stiže izjednačenje i obrana prvog mjesta. U sudačkoj nadoknadi jedan korner za Split i dobar udarac glavom, ali i na strani i kod kuće, Tomo brani nemoguće.

Buggy

Buggy

Istra - Karlovac 2:2 (Okić 76', 81' / Štefančić 83', Jerneić 88')

U: 4(2) - 15(13)
P: 44% - 56%

Bio je Karlovac dosta bolja ekipa u ovom susretu, no na kraju su izvlačili bod. Ulazili su gosti u puno šansi, no Lisjak je briljirao. Nakon svih tih silnih promašaja gostiju, kada je izgledalo da će završiti nulom, ukazuje se Ševko Okić. Nakon jednog slobodnog udarca u 76. minuti, lijepo smiruje loptu prsima, a onda je ljevicom šalje u rašlje Sunarinog gola i šokira Karlovčane. Novi šok za goste uslijedio je 5 minuta nakon, Okić bježi Iftiću i mirno matira Sunaru za 2:0. Nije se Karlovac s tim pomirio, bacaju odmah sve u napad, i već u idućoj akciji Štefančić gađa rašlje za 2:1. U 88. minuti Karlovac je isčupao bod preko Jerneića koji zabija glavom, a u posljednjem napadu umalo je došlo i do ludog preokreta na 2:3, no nakon još jedne obrane Lisjaka, u gužvi u petercu bolje se snalaze braniči Istre i svakome ide po bod

maniacx

Istra - Slaven Belupo 0 : 1 (Kresinger 37')
U: 5(1) - 7(4)
P: 46% - 54%

Jako zanimljiva utakmica sa dosta šansi sa obe strane. mene je spasavala vratnica a njega nemotiviranost starijeg Kresingera da zabije išta više nakon onog eurogola za 1 : 0
Prvi bodovi na classicu... bounce bounce bounce

Buggy

Buggy

Slaven Belupo - Karlovac 3:4 (Asim Šehić 3', 63', 72' / Novinić 61', Jerneić 78', 90'+, Ottochian 90'+)

U: 12(6) - 15(9)
P: 42% - 58%

Ludu utakmicu sa čak 7 pogodaka od čega čak 4 u zadnjih 20 minuta odigrali su Slaven i Karlovac. Farmaceuti su prvi dio odigrali sjajno, obranu gostiju izluđivali su Šehić i Kresinger, a ovaj prvi zabio je za 1:0 već u 3. minuti. Mogao je Slaven i do većeg vodstva, ali promašili su nekoliko šansi i pogodili gredu. Kazna za promašaje stiže u drugom dijelu, u 61. minuti Novinić zabija za 1:1. Slaven ekspresno vraća vodstvo, u 63. minuti opet Asim Šehić bježi Karlovčanima i zabija za 2:1. Nije na tome Šehić stao, već je u 72. minuti zabio hattrick za ogromnih i naizgled nedostižnih 3:1. Tada kreće ludnica, Karlovac kao protiv Istre opet sve baca u napad, a u 78. minuti Jerneić zabija za 3:2. Stiskao je Karlovac, ali nije išlo i u 90. minutu ušlo se s vodstvom Belupa. Ipak, na ulasku u sučevu nadoknadu, Jerneić svojim drugim golom donosi egal. Belupo na kraju nije uspio očuvati niti bod koji su itekako zaslužili, brzo na centru gube loptu, Jerneić nakon duge akcije s lijeve strane loptu ubacuje u 16m gdje je najviši Ottochian i to je nevjerovatnih 3:4

Buggy

Buggy

Karlovac - Split 1:1 (Redžepi 41' / Obilinović 68') PK: 4:2

U: 9(5) - 13(Cool
P: 49% - 51%

Još jedna odlična utakmica, kako je i sam protivnik rekao, prštalo je na sve strane, a na kraju je nakon penala u finale prošao Karlovac. Split je u utakmicu ušao totalno defazivno s petoricom iza i odlično to držao sve do 41. minute kada im Redžepi izmiče pažnji i zabija u rašlje za 1:0. Nagnalo je to goste da u drugom dijelu zaigraju puno ofanzivnije, a takva igra radila je ogromne probleme obrani Karlovca. Deranja i Obilinović izluđivali su Karlovčane, a u 68. minuti Obilinović zabija za 1:1. Nakon toga Amigo ulazi u još dvije čiste prilike, ali Sunara ne da. Produžeci prolaze relativno mirno, a u "ruleru 11-eraca" uspiješniji je Karlovac. Nakon što je Grizelj loptu poslao na tribine, a udarac Križanca Sunara obranio, Paracki je precizan i vodi svoju ekipu u veliko finale

maniacx

Slaven Belupo - Dinamo 1 : 0 (Kresinger 85')
U 6(1) 11(6)
P 43 57

Odlicna utakmica, bljesak Kresa starijeg...i eto nas u finalu Smile gg zizu

Buggy

Buggy

FINALE

Slaven Belupo - Karlovac 0:2 AET (Štefančić 101', Z. Pamić 113')

U: 5(1) - 28(19)
P: 43% - 57%

Nakon lude utakmice u skupini, Slaven je propustio osvetiti poraz i još jednom je pokleknuo. Krenuo je Karlovac furiozno i nizao šanse ali Iveša je bio nesavladiv i izluđivao napadače gostiju. Kada su se ispromašivali, umalo je uslijedila kazna, Šehić dvaput u kontri sam izlazi na Sunaru, ali ne uspijeva zabiti. Do kraja utakmice još puno udaraca i prilika, ali u 90 minuta mreže su ostale netaknute. U produžetku Karlovčani ipak uspijevaju savladati luđački raspoloženog Ivešu, nakon glavometa u 16-ercu, Lajtman nekako uspijava centrirati na glavu Štefančića koji zabija za 0:1. Pobjedu je potvrdio Zvonko Pamić bombom sa 20-ak metara i tako je Karlovac pobjedom potvrdio osvajanje lige i fokus stavlja na kup i dvostruku krunu

patria1950

Za 5.Mjesto
Istra-Hajduk 2-1
Strijelci:Okic, Prelcec-Tomasov
5(3)-12(Cool
Izvjestaj:Istra je u prvom poluvremenu zabila laka dva gola, ali u drugom Tomasov smanjuje i Hajduk stvara prilike ali se Istra dobro branila.

chule

chule
Admin

Split - Dinamo 3:1 (Obilinović 18',85',Deranja 79'/A.Rukavina 22')

udarci: 8(5)-5(3)
posjed: 55-45

Izjednačena utakmica u kojoj su splićani bili prisebniji pred golom, a veliki Amigo došao do zlatne kopačke u prvenstvu, kad su već pobjegli svi trofeji.
Split je ovaj put izašao dosta ofenzivnije nego u ranijim utakmicama. Nakon zatvorenih 5-3-2, danas su se predstavili u izrazito ofenzivnih 3-4-3.