PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Split - Karlovac 3:3 (2:4)PK

Zadnja promjena: chule; sub vel 03, 2018 9:33 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.

2 Re: Sezona 2010/11 - Kup (odabrao Phantom) on čet vel 01, 2018 10:28 pm

Dinamo - Hajduk 1:2 (Tomečak 44./ Ahmad Sharbini 31., Andrijašević 73.)

15(10) - 8(2)
bek kartona

Dovoljno je samo pogledati udarce i odma je jasno da je mali Lovre igrač utakmice. Drugo ime susreta je mlađi Šipto koji je prvo starijem bratu obezbjedio ol sjajnim proigravanjem,a potom i malom Franku pogodiju livu trepavicu nakon ubačaja iz kornera. Crni Etto će sanjat dvije obrane Lovrerta u 90+. Veliki prolazak protiv najvećeg rivala, mada se po prilikama i igri to nije zaslužilo, ali nema veze, splitski navijači ionako pamte samo rezultat zadnje utakmice.

Korisnički profil

3 Re: Sezona 2010/11 - Kup (odabrao Phantom) on pet vel 02, 2018 10:34 pm

Istra - Karlovac 0:2 (Novinić 19', Iftić 48')

U: 4(2) - 13(Cool
P: 40% - 60%

Nakon provlačenja u ligi i izvučenog boda, Karlovac je u kupu Istru ipak savladao. Dominantni su bili gosti od početka i u 19. minuti preko Novinića dolaze u vodstvo. Utakmica nije bila previše sadržajna, Istra se mučila stvoriti konkretne šanse, a konačna odluka u pobjedniku dolazi u 48. minuti kada Mahir Iftić iz drugog plana ulazi u 16-erac i mirno zabija za konačnih 0:2

Slaven Belupo - Karlovac 0:3 (Redžepi 11', 46', Novinić 40')

U: 2(0) - 18(9)
P: 39% - 61%

Veliki preokret u ligi očito je emocionalno ispraznio Belupo, pa u kup susretu nisu pružili pravi otpor Karlovcu. Ljubimci Gademza u vodstvo dolaze u 11. minuti preko Redžepija, da bi u 40. Novinić krasnim lobom povisio na 0:2. Konačan rezultat postavlja Redžepi na otvaranju drugog dijela nakon lijepog solo prodora

žk: 0-1 (J.Buljat 19')

Na parku mladeži u prvom poluvremenu dominantni crvenivrlo brzo dolaze do vodstva nakon što Amigo Obilinović prolazi vratara ali ide previše u stranu, vraća loptu na 25m od gola Bučanu koji radi korak-dva i jakim odmjerenim udarcem pogađa suprotne rašlje. Do kraja poluvremena su crveni morali podebljati vodstvo, međutim realizacija je opet bila problem, gdje se posebno istakao Popaj Deranja sa još jednom stativom. U nastavku su što zbog pritiska bijelih, što zbog otežanih uvjeta, crveni nestali sa terena ali Hajduk nije uspio stvoriti neku izgledniju šansu, tako da crveni zasluženo idu u finale kupa gdje ih čeka dužnik iz prvenstva, Karlovac.

5 Re: Sezona 2010/11 - Kup (odabrao Phantom) on sub vel 03, 2018 10:20 pm

Split - Karlovac 3:3 (Deranja 45'+, 107', Obilinović 81' / Redžepi 56', 64', Novinić 100') PK: 2:4

U: 6(4) - 19(10)
P: 52% - 48%

Vrlo sadržajna i kvalitetna utakmica u finalu kupa. U prvom dijelu po nekoliko šansi, a kad je izgledalo da će se na odmor s nulom, Deranja koristi gaf obrane i zabija za 1:0. Karlovac ulazi bolje u drugi dio i ubrzo sa dva pogotka Redzepija preokreće rezultat. Nije se Split mirio sa porazom, u 81. minuti Obilinović pogađa za 2:2 i produzetke. U produžetku obje ekipe dobre, najprije u 100. Novinić zabija za 2:3, da bi u 107. Deranja svojim drugim golom odveo utakmicu do penala. Na penalima kao u ligi opet uspješniji Karlovac, Sunara čita dva udarca Splićana i donosi svojoj ekipi dvostruku krunu

6 Re: Sezona 2010/11 - Kup (odabrao Phantom) on ned vel 04, 2018 10:29 am