PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...


You are not connected. Please login or register

RIP (komentari)

+8
du_zizou
Bakula
allen
celtic4ever
grobar88
Trequartista
kk_bosna
Mario.
12 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Poruka [Stranica 4 / 6.]

76RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) pet lis 03, 2014 8:03 pm

celtic4ever

celtic4ever

Barca(Rivaldo 5,58)-Napoli(Maradona 36) 2:1

Hvala bogu gotovo za danas,svi me ispljuskali ko mulca Shocked

77RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) pet lis 03, 2014 8:16 pm

chule

chule
Admin

evo vam i trequartista na serveru, ko nije igro sa njim

https://pes6classic.forumhr.com

78RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) sub lis 04, 2014 8:37 am

chule

chule
Admin

Na kačarov zahtjev, nick mu je promjenjen u Bakula, posto mu je to nick na serveru, da se lakse raspoznajemo.

https://pes6classic.forumhr.com

The author of this message was banned from the forum - See the message

80RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) sub lis 04, 2014 10:54 am

chule

chule
Admin

Bhoys je inace korektan igrac kojeg je sinoc malo izludilo to sto je isao dodat jednom igracu a konami je odlucio da ce dodat drugom a na putu se nasao moj igrac zaostao iz prethodne akcije. Steta sto nema snimke jer je gol komicno izgledao. 
Slazem se da je potez nekorektan prema svima. Jebiga, igra ima brdo mana, ruzno je kad ti nesto sto nisi htio napravit sjebe utakmicu. Isto tako drugi gol uniteda dolazi nakon sto ja pokusavam prebacit na igraca, na kraju i uspjevam a on svejedno nastavlja istrcavat prema centru iz nekog razloga i ostavlja cantoni brisan prostor prema golu. Prilicno iritantno, i takve stvari se cesto dogadaju ali jebiga. Kakva god bila ovo je ipak jos uvijek najbolja simulacija nogometa koju uz to mozemo i besplatno igrat online. Nadam se da ce se bhoys predomislit oko ove situacije i prestat inzistirat na pisanju rezultata 10:2 jer ce nas to dovest do situacije da nakon svake greske konamija odnosno situacije gdje kontrole ne odreagiraju onako kako smo zamislili, dolazi do brda autogolova i slicnih rezultata.

https://pes6classic.forumhr.com

81RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) sub lis 04, 2014 11:54 am

Bakula

Bakula

A sta sam ja trebao da uradim onda? Very Happy

Od koga sam primio gol sa pola terena jer mi se golman ukocio na 16 metara kao kloc?

The author of this message was banned from the forum - See the message

83RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) sub lis 04, 2014 3:53 pm

cepi1

cepi1

ako nigdje ne griješim, onda još moram odigrat sa celtic4ever, trekvartistom i kacarom...
tu sam dok ne zaspim (što može nažalost biti i za pola sata, već sad me polako hvata)... uglavnom, napišite neko vrijeme kad vam paše i nastojat ću da se pojavim u tom vremenu, možda 15-ak minuta prije ili poslije... i nastojte da to ne bude prekasno, sutra se opet moram u pol 6 ustat tako da u svakom slučaju idem ranije u krevet

84RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) sub lis 04, 2014 6:06 pm

celtic4ever

celtic4ever

Ja sam online,ako ima još tko za odigrat samnom...ako ne može i prijateljska

soba Jimmy

85RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) sub lis 04, 2014 6:51 pm

Trequartista

Trequartista

Online san, mislin da su mi ostala još 3 kola iako tabla kaže drukčije. Po serveru se motan.

Ipak 2, Barca i Real, pomišani su mi rezultati sa Unitedom i Chelseajem.

The author of this message was banned from the forum - See the message

87RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) sub lis 04, 2014 8:10 pm

chule

chule
Admin

cepi je na serveru, ko nije igro sa njim...

https://pes6classic.forumhr.com

88RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) sub lis 04, 2014 9:27 pm

chule

chule
Admin

Evo, da vidite malo stanje sa strijelcima.
Za sada na vrhu sa 7 golova Van Basten(MIL), A.Cole(MAN) i Flo(CHE), a u stopu ih prate sa 6 golova Gullit(MIL), Vialli(JUV) i Bebeto (DEP)

AC MILAN
Van Basten 7
B.Laudrup 3
Weah 3
Gullit 6

REAL MADRID
Zamorano 2
Seedorf 1
Ze Roberto 1
Mijatović 1

MANCHESTER UNITED
A.Cole 7
Cantona 5
Beckham 1
Sheringham 1
Giggs 1
Scholes 1
Solskjaer 1
Yorke 1
M.Hughes 1

JUVENTUS
Platt 1
Moller 3
Ravanelli 2
Vialli 6
Schillaci 1
R.Baggio 1
Rui Barros 2

DEPORTIVO
Rivaldo 3
Djalminha 1
Makaay 3
Bebeto 6
Pauleta 2

CHELSEA
Flo 7
Wise 1
Zola 2
Vialli 3
Gullit 1

NAPOLI
Maradona 2
Crippa 1
Careca 1
Giordano 2
Alemao 1

CRVENA ZVEZDA
Pančev 3
Savičević 2
Stojković 1

BARCELONA
Romario 2
Stoichkov 1
Rivaldo 3

Zadnji update: CZV-CHE 1-3

https://pes6classic.forumhr.com

89RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 05, 2014 12:02 pm

bhoys

bhoys

Javlja mi se čovjek koji napravi 30 faulova po utakmici pa mi kaže sudac je tu da odluči.
Gledaj svoja posla i okani me se!

90RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 05, 2014 3:32 pm

cepi1

cepi1

jbg, ja ću danas jako teško odigrat svoje utakmice... možda negdje navečer... al stvarno ne mogu reć konkretno vrijeme...
kacar i celtic4ever, probajte napisat vrijeme koje će vam pasat pa ću možda pokušat doć u to vrijeme ili ćemo nešto ispregovarat

91RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 05, 2014 5:32 pm

celtic4ever

celtic4ever

Danas mi odgovara ok 22.30h pa ako možete tada javite..nemam volje čekat na serveru po 30 minuta a nitko se ne pojavi kao prijašnjih puta...

The author of this message was banned from the forum - See the message

93RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 05, 2014 7:10 pm

cepi1

cepi1

celtic4ever je napisao/la:Danas mi odgovara ok 22.30h pa ako možete tada javite..nemam volje čekat na serveru po 30 minuta a nitko se ne pojavi kao prijašnjih puta...

zato niti ne odeš čekat na server jer je to gubljenje vremena nego se konkretno dogovoriš za određeno vrijeme Wink

kao što sam napisao u postu prije tvog... nema garancije, ali nastojat ću oko 22:30 bit spreman... uglavnom, nemoj me čekat na serveru... ako ću moć, poslat ću ti poruku pa ćemo onda na server

94RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 05, 2014 7:37 pm

chule

chule
Admin

Evo odgovorio ti cepi. Mi dugo već igramo ovako online, pa smo se nekako ušemili što se toga tiče, i nije mi palo na pamet da napominjem novim igračima. U pravilu je besmisleno stavit ovdje poruku, idem na server i očekivat da će se neko odma pojavit, a pitanje je dali će se uopće pojavit, itko. Trebate malo više koristit privatne poruke i forum općenito. Znači kad znaš otprilike da ćeš bit slobodan, a da je to za par sat, kao što si sad uradio, npr u 20h napisat bit ću slobodan oko 22:30, nek mi se javi kome odgovara... Dobro je i protivnicima s kojima imaš igrat napisat privatnu poruku kad možeš.

Što se tiće ovih prepirki o faulima, ajde nemojte.
Činjenica je da je ružno kad te neko lomi čitavo vrijeme, bez obzira na kojem dijelu terena se nalaziš i to prije svega oslikava njegovu nemoć i neopisivu želju za što boljim rezultatom po svaku cijenu. Ali i to je svojevrsni stil igre. I u stvarnom nogometu ima ekipa koje se nadigravaju, ima onih koje igraju grubo, netko mjenja taktiku ovisno o protivniku...nekome neko ne odgovara pa od silne nemoći samo lomi, i to je sve legitimno. Nije lijepo za vidjet, ali je legitimno. Onima koji to rade je to valjda zabavno. Meni je puno draže igrat i izgubit od nekoga kome je cilj igrat nogomet, nego pobjedit nekog kome će jedini cilj bit ozlijedit mi 4 igrača da igram bar sa jednim šepavcem na terenu.
Isto tako nisu ni oni autogolovi bili ništa lijepši prizor.

https://pes6classic.forumhr.com

95RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 05, 2014 9:16 pm

Trequartista

Trequartista

Ovako, meni je ostala još jedna. Mogu oko ponoći ili sutra priko dana, kad paše Barceloni (ko je da je Very Happy )

96RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 05, 2014 10:52 pm

Bakula

Bakula

Posto imam nekih zdravstvenih problema i nisam mogao da odigram utakmicu kupa tokom vikenda jer se ne dizem iz kreveta a na laptopu nemam PES, ili da predam mec ili da ga odigramo nekako sutra vece ili kad vec.

97RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) pon lis 06, 2014 5:47 am

chule

chule
Admin

Bakula je napisao/la:Posto imam nekih zdravstvenih problema i nisam mogao da odigram utakmicu kupa tokom vikenda jer se ne dizem iz kreveta a na laptopu nemam PES, ili da predam mec ili da ga odigramo nekako sutra vece ili kad vec.

Ma nije preša, danas počinje drugi dio prvenstva, taj kup i ove 2 utakmice što su ostale iz prvog dijela će se već nekako nadoknadit u hodu. Fino kad se neđete, odigrate odma i uzvrat i nadoknađeno dok si reko škafiškafnjak.

https://pes6classic.forumhr.com

98RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) pon lis 06, 2014 8:45 am

grobar88

grobar88

Ako ko naleti i da je oran za meč javite se tu sam Very Happy

99RIP (komentari) - Page 4 Empty Re: RIP (komentari) pon lis 06, 2014 3:55 pm

cepi1

cepi1

veći dio večeri sam prisutan, tako da za drugi dio sezone je uglavnom potrebno napisati neko vrijeme kad bi nekome odgovaralo pa da ciljam pogodit to vrijeme...
bakula spominje sutra navečer... taj termin neće odgovarat meni, tako da ćemo se mi još neko vrijeme tražit Very Happy

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 4 / 6.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.