PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

grobar88

Chelsea - Deportivo 4-0 (Kouda OG 2', Hughes 16', Vialli 26', Pablo OG 45')

Chelsea - Juventus 3-1 (Vialli 3', 65', 75' - Ravanelli)

52RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige pon lis 06, 2014 9:58 pm

du_zizou

du_zizou

Mislim da mi se utakmica kao što je bila sa Chelseaom još nije dogodila na PES-u (pritom ne umanjujem zasluženu pobjedu Chelseaa). U prvom poluvremenu 2 udarca Chelsea u okvir gol, pritim sam primio 4 gola (od toga 2 autogola golmana (iako drugi tehnički i nije autogol ali ispala mu je lopta koju je već bio uhvatio + autogol igrača) Very Happy
Prema onome što sam prikazao u drugom poluvremenu trebao sam primiti 2-3 gola, ali to drugo poluvrijeme kao i da nisam igrao..

------------------------------------------------------------------------------------------------

Deportivo – Manchester United 2:1 (Pauleta 19`, Mauro Silva 90+` / Yorke 25`)

Standardna utakmica mene i bhoysa. On ima dominaciju, gradi igru, ja pokušavam iz nekih recimo kontranapada i dolazim u vodstvo skokom Paulete nakon kornera, no radost nije dugo trajala jer Yorke već nakon 6 minuta poravnava rezultat. Do pobjede dolazim na nevjerojatan način spektakularnim golom Maura Silve sa jedno 35m, kada mu se lopta nakon kornera odbila i sjela na volej. Nezaslužena pobjeda, pogotovo kad se pogleda način na koji je dođeno do nje. Vrijedi spomenuti da zadnjih jedno 20 minuta manje-više nisam mogao kontrolirati igrače ali eto i to je bilo dovoljno da dođem do pobjede. Bhoysu sretno dalje

53RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige pon lis 06, 2014 10:10 pm

5:1 Giggs 74.

Još samo da se nadovežem na zizou. Odigro sam preko 200 utakmica online najmanje, ali ovakav gol još nisam vidio. Prekrasan pogodak, najljepši otkad igram te mogu reć da se na ovakve golove svršava.

chule

chule
Admin

Milan-Manchester Utd 0-1 (Giggs 83')
Sjajna utakmica, pravi derbi, u kojem sam ja propustio previše toga da bhoys to iskusno nebi kaznio pred kraj susreta.

Milan-Chelsea 0-0
Pravi bunker engleza, sa 7 defenzivno orjentiranih igrača i trojicom naprijed koji su čekali kontru. Moja dominacija, ali ne sjećam se nekih izrazitih šansi. Bila je to više rovovska bitka na sredini terena.

Milan-Deportivo 2-2 (Van Basten 50', Boban 64' / Bebeto 40', Pauleta 69')
Dva puta je Deportivo vodio, a Milan je dva puta brzo stizao njihovu prednost. Na kraju zaslužena podjela bodova iako je moglo otići na obe strane. Milan nešto više šansi, ali posljednja šansa u sudačkoj nadoknadi pripada Deportivu.

Milan-Real Madrid 5-0 (Boban 5', Van Basten 43', 45', 89', Gullit 80')
Uvjerljiva i zaslužena pobjeda. Mogao je real do počasnog gola, ali je lako mogao i gore proći.

Previše utakmica sam danas odigrao da bi sad radio još 4 snimke golova. Sutra ću ako ulovim vremena uploadat ove 4 utakmice u jedan video. Bilo je sjajnih šansi, poteza i golova, šteta da to ne ovjekovjecimo.

Position  TeamPWDLFAGDPts

1RIP Pokušaj lige - Page 3 AC_Milan__logo_of_late_80_s_early_90_s_-logo-1202E7774E-seeklogo.com Milan
138413112+1920
2RIP Pokušaj lige - Page 3 Man-utd-badge Manchester United139133317+1619
3RIP Pokušaj lige - Page 3 Chelsea_fc_thumb Chelsea
137332616+1017
4RIP Pokušaj lige - Page 3 219717d1327858575-deportivo-de-la-coruna-journey-back-top-deportivo-badge Deportivo115512115+615
5RIP Pokušaj lige - Page 3 Juventus-badge Juventus115152022-211
6RIP Pokušaj lige - Page 3 Fcrslogo Crvena Zvezda7304812-46
7RIP Pokušaj lige - Page 3 Image04 Barcelona
8116719-123
8RIP Pokušaj lige - Page 3 Real-Madrid-logo Real Madrid1110101134-232
9RIP Pokušaj lige - Page 3 0721ef7d06 Napoli7016718-111
Sjajan nastavak sezone, izrazito zanimljiva bitka za prvo mjesto. Milan u krizi, za vratom mu pušu Manchester United i probuđeni Chelsea, a tu je i Deportivo koji sa dvije zaostale utakmice također može doći na bod razlike, dok Zvezda sa svojih 6 zaostalih utakmica može doći na 2 boda zaostatka. Juventus je ispao iz trke, a Barcelona, Real i Napoli će vodit veliku bitku za izbjegavanje neugodnog posljednjeg mjesta.
Milan posljednje 3 utakmice igra sa uvijek neugodnim protivnicima Zvezdom i Juventusom, kao i sa Napolijem protiv kojega je spašavao bod u prvom dijelu prvenstva.
Manchester United koji čeka kiks Milana, očekuje susrete sa Barcelonom, Napolijem i Crvenom Zvezdom.
Deportiva očekuju Real, Juventus, Napoli, Zvezda i Barcelona, dok Chelsea koji ima najmanje šanse, odnosno dosta rezultata im se treba poklopiti da bi izbili na prvo mjesto, očekuju susreti sa Barcelonom, Napolijem i Zvezdom.

57RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige uto lis 07, 2014 9:53 pm

cepi1

cepi1

Real M - Deportivo 1:0 (Raul 43')

kaže zizou da sam zaslužio pobjedu... ja ne mogu reć da je nezasluženo, al bi možda ipak pravednije bilo po bod svakome... deportivo imao nešto vise šansi, ja vec po standardu kad napravim šansu onda su to čisti ziceri pa su šanse nešto bolje... iz takve jedne akcije sam zabio preko raula... u drugom poluvremenu zizou jako stisnuo, ja većinu vremena gledam na sat i čekam kad će kraj... usput sam prosuo priliku da si olakšam čekanje, al dobro je sve završilo za mene...
vidim da sam ovim rezultatom izbacio zizoua iz igre za naslov... jbg, radije bih da je sanmarco bio žrtva Very Happy , al očito da će on biti ovdje kralj kad to već ne može biti na sportnetu Razz

58RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige uto lis 07, 2014 10:18 pm

du_zizou

du_zizou

Crvena Zvezda - Deportivo 3:4 (Savičević 1`, Pančev 43`, Stojković 90+` / Bebeto 3`, Makaay 45+´, 89`, Djalminha 70`)

Kao što je rekao cavani - živahma utakmica. Početak najgori po mene, već u prvoj minuti Genije dovodi Zvezdu u vodstvo, alli već u idućem napadu Bebeto pogađa za 1:1. Prvo poluvrijeme totalna dominacija Zvezde, no u vodstvo dolaze tek pred kraj poluvremena ali vodstvo je opet kratkog daha jer ponovila se praktički ista situacija kao kod prvog vodstva, odmah iz sljedećeg napada zabijam za 2:2. Drugo poluvrijeme moja dosta bolja igra no što je bio slučaj u prvom poluvremenu, do vodstva dolazim nakon što je golman Zvezde obranio penal (prethodno je bio crveni karton), no Djalminha pogađa iz drugog pokušaja. Pri kraju utakmice sam povećao vodstvo, no Zvezda silovito napada i smanjuje na 3:4. Mislim da bi najrealnije bilo neriješeno ali sreća je bila na mojoj strani.

I zanimljivo kako imam slabo paljenje (dizelaš Very Happy), treba mi malo više vremena da uđem u igru, obično je prva utakmica mučna, kao što je i danas bio slučaj sa cepijem.

Trequartista

Real - Zvezda 1-2 Suker; Pancev, Savicevic

Nelosa statistika udaraca: [You must be registered and logged in to see this link.]

8116719-123

Nakon ludila u ponedjeljak kad se odigralo masu utakmica, sinoć ipak samo tri, u kojima se napokon probudio Real Madrid i dodatno zakuhao prvenstvo.

61RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige sri lis 08, 2014 6:56 pm

du_zizou

du_zizou

Barcelona - Deportivo 1:3 (Stoichkov 34` / Bebeto 14`, 33`, 66`)

Dosta otvorena utakmica, bilo je dosta prilika na obje strane.

62RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige sri lis 08, 2014 8:59 pm

chule

chule
Admin

Crvena Zvezda-Milan 3:3 (Stojković 14', 45'+, Pančev 21'/Van Basten 3', Laudrup 47', Gullit 88')

Utakmica odigrana u teškim uvjetima pod užasnim lagom. Prvo poluvrijeme Zvezdino, drugo Milanovo. Gullit spašava bod 2 minute prije kraja, i u sudačkoj nadoknadi promašuje pobjedu. Moglo je bit još barem po 3 gola sa svake strane.

63RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige sri lis 08, 2014 9:17 pm

Zvezda - Chelsea 3-2 (Stojković x2, Pancev; Vialli, Hughes)

9117822-143

Nakon jučerašnjeg dana Zvezda je dodatno zakomplicirala prvenstvo remijem sa Milanom te ponudila priliku Manchesteru da se bodovno izjednači sa pobjedom u zaostaloj utakmici. Također je u trku vratila Deportivo i Chelsea, ali je onda u izravnom dvoboju izbacila Chelsea iz trke za prvo mjesto.
Milan, Deportivo i Chelsea imaju dvije utakmice do kraja prvenstva. Manchester i Real tri, Juventus i Zvezda pet, dok je Barcelona zapela na sedam utakmica do kraja, a Napoli na čak devet.
Sada je situacija takva da će vrlo vjerovatno gol razlika odlučivati o prvaku u ovoj sezoni.

65RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige sub lis 11, 2014 9:02 pm

du_zizou

du_zizou

Juventus - Deportivo 0:2 ( / Bebeto 19`, 83`)

Mislim da je zaslužena pobjeda. Juventus je krenuo nešto bolje ali ja dolazim u vodstvo preko Bebeta. Bilo je prilika na obje strane, ja sam ih imao više, no drugi pogodak pao je tek nekoliko minuta prije kraja utakmice.

9117822-143
Juventus je sinoć pobjedom protiv Milana otorio put Manchesteru do naslova prvaka ovog teškog prvenstva koje je rezultatski vrlo zanimljivo, ali aktivnost je zabrinjavajuća.

68RIP Pokušaj lige - Page 3 Empty Re: RIP Pokušaj lige pon lis 13, 2014 7:44 pm