PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...


You are not connected. Please login or register

FIFA World Cup 1990 (Izbor ekipa, komentari, dogovaranje utakmica....)

+8
miha
kk_bosna
bhoys
celtic4ever
Mario.
du_zizou
cepi1
PESKING
12 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 4.]

chule

chule
Admin

FIFA World Cup 1990 (Izbor ekipa, komentari, dogovaranje utakmica....) 9642

Izbor ekipa:

Belgium 80-86
Spain 82-90  (grobar88)
England 80-86  (celtic4ever)
Brazil 94  (PESKING)
Yugoslavia 90  (miha)
Italy 88-94  (du_zizou)
Germany 86-90  (cepi1)

CCCP 86-90 (Kacar)
Holland 88-92  (San Marco)
Argentina 86-90  (kk bosna)
Ireland 90-94
Romania 90-98  (bhoys)
Sweden 90-94
Colombia 90-98
Cameroon 90-98  (Trequartista)

U izbor ulaze sve reprezentacije koje su nastupile na određenom natjecanju i koje u nazivu sadržavaju godinu natjecanja. U ovom slučaju je napravljena iznimka sa Brazilom, Engleskom i Belgijom pošto je glavnina igrača iz postava u patchu nastupila na SP 1990 te su sve tri reprezentacije, a posebno Engleska, na tom prvenstvu igrale zapaženu ulogu.

Ždrijeb skupina za SP održat će se u subotu u 20h. U pregovorima smo s Brunom Kovačevićem oko prijenosa ždrijeba i polufinalnih te finalne utakmice. Oko cijene smo se dogovorili, jedino je sporan termin, pošto se u isto vrijeme održava ždrijeb za [You must be registered and logged in to see this link.]



Zadnja promjena: SanMarco; čet stu 13, 2014 10:44 am; ukupno mijenjano 14 put/a.

https://pes6classic.forumhr.com

Guest


Gost

Naravno, Holland 88-92

The author of this message was banned from the forum - See the message

cepi1

cepi1

Germany 86-90

du_zizou

du_zizou

Italy 88-94

Mario.



Yugoslavia 90

celtic4ever

celtic4ever

England 80-86

bhoys

bhoys

Romania 90-98

Trequartista

Trequartista

Kamerun 90-98

kk_bosna

kk_bosna

pozdrav, novi sam ovdje i zelio bih malog zelenog i gauchose da ispravimo nepravdu i poklon penal za brehmea Cool

chule

chule
Admin

kk_bosna je napisao/la:pozdrav, novi sam ovdje i zelio bih malog zelenog i gauchose da ispravimo nepravdu i poklon penal za brehmea Cool

Već sam se zabrinuo da će repriza Italije 1990. proći bez Grande Diega na vrhuncu. Spasio si stvar.

https://pes6classic.forumhr.com

Bakula

Bakula

CCCP

chule

chule
Admin

Prijave su zaključene, ždrijeb je obavljen:

Sustav natjecanja je sljedeći:
U grupama svak igra sa svakim jednu utakmicu. Prvoplasirani prolazi izravno u polufinale, a svojevrsno četvrtfinale igraju drugoplasirani protiv treceplasiranih.
Četvrti i peti završavaju natjecanje. Nakon četvrtfinala slijedi polufinale, utakmica za treče mjesto i finale.


Grupa A
S.S.S.R.
Argentina
Rumunjska
Nizozemska
Brazil

Grupa B
Z.Njemačka
Engleska
Italija
Kamerun
Jugoslavija

Večeras će izaći i rokovi za odigravanje utakmica.
Možete odigravati utakmice sa svojim protivnicima. Kod prijave rezultata je obavezno napisati strijelce i minute kada su padali golovi.
Npr.
Italija-Argentina 2:2 (R.Baggio 14', Vialli 56' / Caniggia 34', Maradona 82')

https://pes6classic.forumhr.com

Guest


Gost

za one iz moje grupe (kacar, kk bosna, bhoys, pesking) ja sam danas na raspolaganju, negdje od 16h i bacit ću pogled na forum svako malo pa se javite privatnom porukom ili ovdje na forum, a navečer iza 21h ću sigurno biti na serveru.

The author of this message was banned from the forum - See the message

cepi1

cepi1

celtic4ever i vi ostali iz moje grupe... napišite vrijeme ak možete danas, sam nemojte između 18:30 i 21... ostalo ću nastojat doć, možda s nekim razmakom od pola sata od toga kaj napišete...

chule

chule
Admin

također, ovi novi koji se tek trebaju registrirat na evo-league, ne zaboravite to danas napraviti, jer se samo nedjeljom prihvaćaju nove registracije.
tko može danas iz moje grupe nek mi pošalje pp kad mu odgovara, pogledat ću s vremena na vrijeme na forum.

https://pes6classic.forumhr.com

Bakula

Bakula

Neka mi se jave ovi koji igraju protiv SSSRa neka mi se jave na pm, jbg ne poznajem nikog jos uvek tako da mozemo se sto pre dogovoriti za odigravanje, sto se mene tice uvece najbolje, ali iskombinovacemo nesto Smile

chule

chule
Admin

Kacar je napisao/la:Neka mi se jave ovi koji igraju protiv SSSRa neka mi se jave na pm, jbg ne poznajem nikog jos uvek tako da mozemo se sto pre dogovoriti za odigravanje, sto se mene tice uvece najbolje, ali iskombinovacemo nesto Smile

U grupi osim mene imaš još:
Rumunjska (bhoys)
Brazil (pesking)
Argentina (kk bosna)

Najlakše se dogovarat privatnim porukama. pošalješ onome s kim imaš igrat neko okvirno vrijeme kad tebi odgovara, i pitaš njega kad njemu odgovara, pa ćete već naći neki termin.

Na vrhu stranice u 'alatnoj traci' ispod slike povijesnih ekipa, konkretno ispod slike Ajaxa 1994/95, stoji Memberlist.
Kad klikneš na to izlista sve članove foruma. ideš na malu ikonicu desno gdje piše 'mp' i vrlo brzo i jednostavno možeš svakome poslat poruku.

Treba malo vremena da zaživi ovaj forum i da se zahukta liga, pa će lakše ići nalaženje za utakmice, a i nije nam nigdje preša.

https://pes6classic.forumhr.com

The author of this message was banned from the forum - See the message

celtic4ever

celtic4ever

Meni obično odgovara iza 22.ooh,ali imam nekih problema sa spajanjem na server Mad pokušat ću to riješit danas navečer kada dodem sa posla

chule

chule
Admin

Jimmy javi se kad dodes doma. Ja sam oko 20:30 doma pa cemo probat to rijesit. Mora bit do hosta ili nekog antivirusnog. Nesto ti ne da na server. I za ostale sam tu iza 8 ipo.

https://pes6classic.forumhr.com

du_zizou

du_zizou

ima koga iz moje grupe da odigramo ili za friendly?

Trequartista

Trequartista

Stizen

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 4.]

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.