PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

You are not connected. Please login or register

Sezona 2011/12 - Prvenstvo (odabrao Patria1950)

8. Cibalia

Zadnja promjena: chule; uto vel 27, 2018 7:34 am; ukupno mijenjano 12 put/a.

Buggy

Buggy

Lučko - Hajduk 0:2 (Vuković 34', AG)

U: 4(1) - 14(7)
P: 46% - 54%
CK: Andre Silva (Lučko)

Vrlo teška pobjeda Hajduka, do koje su došli zahvaljujući greškama Lučkog, a ne plodom svoje dobre igre. Mučio se Hajduk, no u 34. minuti dolazi prvi poklon domaćina, vratar se poigrava i predaje loptu ravno u noge Lendriću, a Andre Silva ga pred praznim golom ruši, dobiva crveni, a najstrožu kaznu realizira Vuković. Uskoro Lučko ima svoju dobru priliku ali Neretljak klizećim startom zaustavlja Fučeka, no sudac ostaje nijem. U drugom dijelu Hajduk je igrao nešto bolje, no jedini gol zabili su zahvaljujući braničima Lučkog, jedan je napucao drugog, a lopta je ušla u mrežu za konačnih 0:2

chule

chule
Admin

Zadar - Šibenik 0:4 (Zec 7',Alispahić 11',Bloudek 35',Bačelić-Grgić 54')

udarci: 4(0)-12(5)
posjed 54-46

Furiozno otvaranje Šibenika u dalmatinskom malom derbiju i brzih 2:0, sa kriminalnom pogreškom vratara koji je za drugi gol napucao Alispahića od kojeg se lopta odbija u gol. I treći gol je komična pogreška Zadarske obrane, dok je četvrti pao nakon kornera kada Bačelić-Grgić na 10m prima loptu potpuno sam i zakucava je u mrežu. Do kraja je bilo još šansi, a najveću je upropastio Bloudek koji je išao potpuno sam na golmana i neometan promašio cijeli gol. Iznenađujuće dobra utakmica Šibenika uz puno sreće u prvom poluvremenu, kada su im se bez nekakve igre, same stvarale gol šanse.

sizif

Varaždin - Zadar 2:3 ( Vugrinec 28' Šafarić 65' // Terkeš 7' 29' Šaranović 84' )

bk

U derbiju kaljuže lige između HNL ikona na Šubicevcu je završeno (bez)vrijednom pobjedom gostiju. Spretan je bio Brezovec sa glavom nakon ubačaja Vuka sa lijeve strane raspalog travnjaka. Šibenčani mogu žaliti šta nisu vježbali udarce na treninzima jer bi možda i pogodili branku iz one 2 čiste prilike, a nikako se ne smije zaboraviti niti prečka pogođena sa topom iz noge hrvatskog Nedveda tj. Medvida. Ovaj put sreća je bila na strani gostiju.

The Phantom

Varaždin - Split  2:2  (Glavica 10., 62./ Obilinović 45+, 49.)

19(7) - 5(2)
59% - 41%
bk

Nezaslužen bod ka kuća za splitovce. Ex Varteks promašija sve i sva, a crveni iz 2 prilike tj. 2 bijega Amiga odnose bod.

Buggy

Buggy

Split - Hajduk 0:2 (Lendrić 6', Tomasov 40')

U: 9(5) - 12(Cool
P: 44% - 56%
ŽK: Radnić (Split)

Hajduk se preko Splita u Parku Mladeži plasirao u finale. Bile je u vodstvo doveo Lendrić u 6. minuti laganim potkopavanjem lopte preko Vukovića, da bi se nakon tog amigo i Deranja napromašivali i propustili se vratit u egal. Sve to kažnjava Hajduk u 40. minuti kada nakon slobodnjaka i gužve u 16-ercu Tomasov volejem pogađa za konačnih 0:2

besho

Dinamo - Varaždin 1:1 J.Leko 78' - Sačer 67' (5:4 PK)

posjed: 47-53

Ne sjećam se više detalja jer smo odigrali jedno 40 prijateljskih nakon ove utakmice, ali evidentno da je Sandro Bloudek bio raspoložen.

besho

Finale:

Hajduk - Dinamo 3:3 PK: 1:2 ( Gabrić 57',Vukušić 90'+,Lendrić 96' - Krstanović 55',90'+,110' )

19(9) - 17(7)
ZK: Maloča,Gabrić - Tonel

Kakav derbi je ovo bio. Utakmica za naslov prvaka odnijela je epitet utakmice sezone. Poveo je Dinamo nakon centarsuta kojeg Krstanović glavom zabija. Brzo se vratio Hajduk preko Gabrića koji nakon odbitka sprema iza Lončarića. Mreže su mirovale do 92 min kada Vukušić puca glavom i baca Poljud u delirij.Nisu se baklje ni ugasile a s druge strane šok. Rukavina puca,Suba brani lopta izmedju 2 stopera ali Krstanović im se usuljao iza ledja i pored njih poslao loptu u mrežu za x i produžetke. Tamo Hajduk se opet bolje snalazi i prelijepo preko Lendrića ponovno vodi. Nabacio je Gabrić a Lendrić si glavom spusta loptu na volej koji pogadja malu mrezicu,Lončarić je ostao ukopan. Medjutim Krstanović svojim trećim golom vodi tekmu na penale. Izasao je oci u oci s golmanom i pogodio. Drhtali su i jedni i drugi,golmani su dva put citale protivnike a presudio je svojoj ekipi Trebotić koji je promasio kao peti izvodjac i slavlje Dinama usred Splita moglo je krenuti.

maniacx

Za 3. mjesto:
Split - Varaždin 3 : 3 (izbrisa san screenove) nakon penala 6:5
Bilo je 2: 2 u regularnom dijelu, Varaždin je poveo u produžetku, no u zadnjim sekundama Deranja zabija za 3 : 3 i odlazak na rulet penala. Deranji je ovo mislim bio i hattrick, ali s obzirom da nemam ss-ove :/

pritisak ruleta je očito bio veći na varaždinu koji je podlegao onom šoku u zadnjim sekundama...