PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PES 6 Classic Online League

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...


You are not connected. Please login or register

RIP (komentari)

+8
du_zizou
Bakula
allen
celtic4ever
grobar88
Trequartista
kk_bosna
Mario.
12 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Poruka [Stranica 6 / 6.]

The author of this message was banned from the forum - See the message

127RIP (komentari) - Page 6 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 12, 2014 9:24 am

chule

chule
Admin

Inače. i kup je zapeo na polufinalu. 
Ne vjerujem da će se celtic više pojavit, zaboravio sam kako to na fid-u izgleda. Dok se pobjeđuje uvijek 11 aktivnih na terenu i 1-2 zamjene. Kad se počne gubit onda uvijek fale 2-3, a kad se otpadne iz trke za naslov, ostanu 2-3 aktivna.
Bakulu bi se moglo šačekat ali mislim da ni to nema smisla s obzirom da nam nikakve nove informacije ne daje, a nema smisla da sve stoji. Kad se oporavi nek se vrati, ne igramo za pare. Tako da ako se ne pojave danas, njihovi se rezultati brišu i idemo dalje.

https://pes6classic.forumhr.com

The author of this message was banned from the forum - See the message

129RIP (komentari) - Page 6 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 12, 2014 8:09 pm

chule

chule
Admin

PESKING je napisao/la:Najgora stvar je sto su svi mahom pobjegli čim se otvorila 7 sezona svi su nestali sa classica i ostalo je dosta nedovršenih tekmi ,možda je neko trebao organizirat da se ne počinje tamo sezona dok se ode ne završi pa bi svi ode završili sve preostalo u roku sat-dva,jer čim se izbacija pač bilo je i ujutro i navečer prva 2 dana se peglalo po 7 sezoni i odigralo se dosta tekmi u početku,a ovo je ostalo sa strane.

Nije toliko problem u sportnetovcima kol'ko u tome što su dva kluba ostala na ispod 10 utakmica od toga se jedan nije pojavio na forumu danima, praktički bez pozdrava čim su rezultati bili razočaravajući. Drugi ima razlog zbog kojega ne može igrat, ali na kraju je čitav sustav natjecanja bio jedan veliki promašaj. Na sportnetu smo sa ligama ovakvog tipa krenuli nakon 13 odigranih turnira, odnosno dobrih 4-5 mjeseci igranja i iskristalizirane standardne pouzdane ekipe. Prednost turnira je što se neko ne pojavi par dana, hvala doviđenja, ispadaš, prolazi tvoj protivnik i riješen problem, turnir se nastavlja ko da ništa nije bilo, a u ligi kad neko odustane čitavo prvenstvo je neregularno i besmisleno.
Drugi problem je što ljudi nemaju naviku gledanja ovog foruma, a nemaju ni najmanje volje koristit privatne poruke i dogovorit se za utakmice. Evo pesqueen prvi ti. Odeš na server, četvero nas je u sobi, svak treba s nekim igrat, svak nekog čeka a ti kažeš ajmo 2 na 2....a brdo utakmica još imaš odigrat. Jednom napišeš ovdje idem na server....ja vidim, pošaljem ti poruku-ništa, odem na server, čekam te u sobi dok ti igraš 3 prijateljske utakmice za redom sa nekim arapima, i normalno odem ća, ko zna do kad bi taj dan čekao. Znači totalna neozbiljnost i neodgovornost prema protivnicima.
U ovom totalnom promašaju od sezone, jedino pozitivno je grobar88 koji osim što je odigrao sve svoje utakmice, koje je mogao, i redovito prati forum i pokazuje volju, odgovara na poruke, šalje poruke, a osim toga je kvalitetan i korektan igrač.
Vidit ćemo oće li se večeras što odigrat, ako ovako ostane, kup na polufinalu, liga zapela, najbolje je izbrisat čitavu sezonu i naknadno je odigrat po novom sistemu, sa manje ljudi, ali pouzdanijih.

https://pes6classic.forumhr.com

130RIP (komentari) - Page 6 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 12, 2014 9:09 pm

cepi1

cepi1

ma pobriši ih van i to je to... barem ovog celtica koji je bez riječi otišao... za bakulu ne znam kaj bi reko kad je već bolestan... čovjek je bio tu jučer, ali nikakve poruke niti ništa (barem javno, ne znam je li se javio na privat)... glupo mi je sad generalizirat kod njega kad je čovjek možda odličan, a samo mu se desio taj peh koji mu sada stavlja loš prvi dojam...

a za ovaj novi sustav... ne znam niti sam kaj bi mislio... ne čini mi se to dobro, dosta i komplicira stvari.. tu paralelno vodit 3 ekipe, još smo mi sportnetovci (što je ogromna većina tu) na drugom patchu sa još jednom ekipom... ne znam, meni se čini lagano kompliciranje... liga zapravo i nije bila loša... mi sa sportneta smo svoje odigrali + grobar... jedino su 2 novaka usporila stvar... ali to se uvijek može desiti sa svakim novakom jer ne znaš tko je i kakav je

131RIP (komentari) - Page 6 Empty Re: RIP (komentari) ned lis 12, 2014 9:55 pm

chule

chule
Admin

Ne mjenja se puno toga, svejedno se patch mora mjenjat dakle to ostaje isto. Na ovaj način imamo minimalno 6 utakmica u LP, 2 u KU i 2 u KPK a maksimalno 9 u LP, 6 u KU i 5 u KPK, znači minimum 10 u sezoni a maksimum 20. Ranije je minimalno bilo 18 a maksimalno 22. Dakle, manje utakmica, više vremena za odigrat ih. Više ekipa vidim kao prednost, classic patch stvarno obiluje sjajnim ekipama koje nemamo naviku koristit. Ljudima često dopizdi jedna te ista ekipa u dugoj ligi, ako im ne krene dobro, ovako imaju priliku vodit različite ekipe. A ne treba mjenjat patch za odabrat drugu ekipu...npr u kupu uefa igras sa peskingom, uzmeš parmu, a on bayern, nakon toga se nađeš sa bhoysom s kojim igraš KPK uzmeš porto, on celtic i odigrate utakmicu... koja je razlika da si igrao i sa jednim i sa drugim sa istom ekipom? Također tri natjecanja nude više šansi u svakoj sezoni svima, i praktički osim eventualno u skupinama lige prvaka nema više utakmica koje se igraju samo da se popuni broj utakmica u tablici, a ne možeš ni gore ni dole, već je svaka na ispadanje.

https://pes6classic.forumhr.com

The author of this message was banned from the forum - See the message

133RIP (komentari) - Page 6 Empty Re: RIP (komentari) pon lis 13, 2014 10:06 am

chule

chule
Admin

Pozeljno je da zavrsite utakmice koje se daju zavrsiti, ali do sada nazalost nije pokazan nikakav interes za odigravanje kupa do kraja, kao ni prvenstva. 
Vidjet cemo kako ce se stvari odvijati u novoj sezoni.

https://pes6classic.forumhr.com

134RIP (komentari) - Page 6 Empty Re: RIP (komentari) pon lis 13, 2014 2:44 pm

Trequartista

Trequartista

Na classicu sam od sad pa do posli kvalifikacija, nek se javi u inbox ako ko oće da ne vreban po serveru bezveze. Samo sačekajte 20 min dok mi se oknrene patch.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 6 / 6.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.