PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Tema za prijavljivanje rezultata kupa

U kupu se igraju dvije utakmice. U slučaju ukupnog nerješenog rezultata se ne gledaju golovi u gostima (npr Barcelona-Crvena Zvezda 1:0, 2:3) igra se treća utakmica gdje se trajanje utakmice namjesti na 5 minuta i stave se odma penali, bez produžetaka. Ta utakmica dođe kao svojevrsni produžeci.

Napoli

Zadnja promjena: SanMarco; pon lis 13, 2014 9:26 pm; ukupno mijenjano 11 put/a.

2RIP Pokušaj kupa Empty Re: RIP Pokušaj kupa uto ruj 30, 2014 10:37 pm

du_zizou

du_zizou

nisam siguran je li vrijeme da se objavi ali evo:

Depotivo – Real Madrid 3:0 (Bebeto 24`, Makaay 48`, Djalminha 76`)

Krenulo je dobro po mene, nakon nekoliko propuštenih prilika Bebeto zabija za 1:0, do poluvremena je bilo šansi na obje strane ali se rezultat nije mijenjao. Drugo poluvrijeme otvaram sretnim golom koji je riješio utakmicu, iz kornera pogađam stativu, lopta pogađa Makaaya i to je 2:0. Utakmica je nakon toga rutinski privedena kraju.

Deportivo – Real Madrid 4:0 (Bebeto 3x, R.Carlos ag)

U drugoj utakmici sam relativno brzo poveo sa 2:0 (jedan autogol R.Carlosa), te sam u 2. poluvremenu udvostručio rezultat. Cepi je u obje utakmice imao prilika ali još plaća danak neiskustvu, bit će to sigurno još bolje sa vremenom i praksom Smile

Minute golova iz druge utakmice nisam uspio zapisat jer me odmah nakon utakmice izbacilo sa servera.

The author of this message was banned from the forum - See the message

6RIP Pokušaj kupa Empty Re: RIP Pokušaj kupa čet lis 02, 2014 10:18 pm

chule

chule
Admin

Milan-Crvena Zvezda 1:1 (Van Basten 17' /Stojković 13')

Nema snimke, pošto su padali autogolovi namjerni autogolovi Zvezdaša, pa nije bilo smisla. Neobična utakmica sa neobičnim protivnikom. 24(!) prekršaja Zvezde u 10min utakmici PES-a. Zanimljiv stil, reklo bi se antinogomet, ali sve za rezultat.

Crvena Zvezda-Milan 2:1 (Stojković 82', Pančev 87' / Weah 33')

Ovaj put nešto malo manje prekršaja jer su kasnije počeli, nije bilo ni autogolova, opet je kao i u prvoj utakmici Konami kriv za moj gol, kod Zvezdinih nije kriv Konami, ja sam htio baš tako reagirat kako sam reagiro i na kraju prolazi onaj tko je više želio pobjedu.