PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Admin

Natjecanje kreće od četvrtfinala i do kraja se igra po kup sistemu na dvije utakmice (i finale se igra na dvije utakmice) u kojima vrijedi gol u gostima. Jednu utakmicu je jedan host, a drugu drugi. U slučaju ukupnog nerješenog rezultata gdje ne pomaže gol u gostima (npr. 0:0, 0:0 ili 2:0, 0:2) igraju se produžeci, odnosno treća utakmica na 5 minuta (bez produžetaka) nakon koje odma slijede penali. Ako je u produžecima rezultat 1:1 ili 2:2 penali se ne računaju, pošto onda vrijedi gol u gostima. Penali vrijede samo u slučaju rezultata 0:0. Ako je par npr. Inter-Bayern, prvu utakmicu je domaćin Inter, a u uzvratu Bayern. U eventualnoj trećoj (produžecima) je opet Bayern domaćin.

UEFA Cup:
Bayern 82-92 (hawks91)
Inter 85-94 (pesking)
Real Madrid 90-97 (cepi1)
Ajax 92-96 (SanMarco)
Steaua 86-89 (Trequartista)
Partizan 92-03 (grobar88) (na serevru Jokara)
Parma 92-99 (du_zizou)
Celtic 96-06 (bhoys)

UEFA CUP 1991-92

Četvrtfinale    (nedjelja)                   Polufinale  (srijeda)                           Finale   (2. nedjelja)                               Pobjednik

Bayern2 0

Zadnja promjena: SanMarco; ned lis 26, 2014 9:51 pm; ukupno mijenjano 9 put/a.

2UEFA Cup 1991/92 Empty Re: UEFA Cup 1991/92 uto lis 14, 2014 9:44 pm

chule

chule
Admin

Ajax-Bayern 2:2 (R.de Boer 4', autogol 37' / B.Laudrup 7', Rummenigge 90'+)

Rano vodstvo Ajaxa, ali i brzo izjednačenje Bayerna. Utakmica sa dosta šansi, uz blagu nadmoć domaćina koji uspjeva povesti nakon centaršuta koji gostujući igrač skreće u vlastiti gol. Kada se činilo da će Ajax u Munchen odnijeti minimalnu prednost, dugu akciju Bayerna u sudačkoj nadoknadi Rummenigge posprema u gol za konačnih 2:2 s kojim gosti mogu biti itekako zadovoljni.
Nažalost, krivu tipku sam stisnuo i mislio da snimam, a nisam. Prava je šteta da prva dva lijepa pogotka nisu ovjekovječena.

Bayern-Ajax 0:2 (Finidi 40', Kluivert 52')

Ajax je pod imperativom pobjede u utakmicu ušao vrlo odlučno, te od samog početka preuzeo inicijativu. Do vodstva su kopljanici stigli tek u 40' preko Finidija, da bi u startu drugog poluvremena Kluivert postavio konačnih 0:2 za prolaz u polufinale nizozemske momčadi. Bilo je tu još dosta šansi za uvjerljiviju pobjedu, a i Bayern je nekoliko puta iz kontre zaprijetio.

Video osim sažetaka druge utakmice donosi i dva lijepa gola iz prijateljskih utakmica Marseillea i Barcelone.

Larsson 2x, V. Hooijdonk

Mislio sam da nema gola u gostima, ali ipak ima te stoga na kraju ja prolazim prema navedenom.(3 gola u gostima)

EDIT: Ja bi htio da igramo opet jer su uvjeti bili nemogući(lag je bio nepodnošljiv), svatko je imao 45 minuta da napravi što može, a u 2. je većinom statiro zbog kašnjenja komandi, reakcija, lopta iza igrača i sl. Jokara je rekao da je tako njemu stalno, da se on navikno, ali meni je bilo užasno igrat te ako uvjeti budu bolji, svakako bi htio da ponovimo ovo bez obzira što sam prošo dalje. Ako u roku od 3 dana odigrmao novu, prijavit ćemo,a ako jokara ne želi igrat ili se ne uspijemo nać, ostat će ovaj rezultat.

Zadnja promjena: bhoys; pet lis 17, 2014 9:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.

4UEFA Cup 1991/92 Empty Re: UEFA Cup 1991/92 čet lis 16, 2014 7:46 am

grobar88

grobar88

Ma nije mi stalno onako Very Happy Sinoć je nešto bilo podivljalo.
Ali kako je bilo meni tako i tebi, tako da što se mene tiče neka ostane rezultat koji smo sinoć postigli.tj. prošao si dalje.

5UEFA Cup 1991/92 Empty Re: UEFA Cup 1991/92 čet lis 16, 2014 9:02 am

chule

chule
Admin

eto, upisano, samo ako se ko sjeća strijelaca nek stavi, barem otprilike.

6UEFA Cup 1991/92 Empty Re: UEFA Cup 1991/92 pet lis 17, 2014 9:10 pm

du_zizou

du_zizou

Steaua - Parma 1:2 (Lacatus 41` / Stanić 4`, Crespo 36`)

U vodstvo dolazim preko Stanića kojemu se lopta odbila nakon slobodnjaka, a on ju je mirno poslao u suprotni kut. Do povećanja vodstva došlo je nakon "KONAMI" jedanaesterca u kojem je Popescu i pocrvenio, do kraja poluvremena Lacatus je smanjio na 1:2. Drugo poluvrijeme sam imao dosta prilika ali više nisam zabijao, također Steaua je odigrala preagresivno pa je do kraja utakmice ostala bez još jednog igrača.

Parma - Steaua 3:1 (Chiesa 39` / Stoica 42`) + 2 autogola Steauee (jedan od igrača i jedaN od golmana, u razmaku od minute, negdje oko 87-88`)

Prvo poluvrijeme sam odigrao dobro, bilo je dosta prilika ali se na poluvrijeme otišlo sa 1:1. Drugo poluvrijeme pripalo je Steauai, krenula je naprijed dok sam ja pokušavao iz kontri. U jeku najvećih napada Steauee nakon obrane golmana lopta se odbija od obrambenog igrača i to je bilo rješenje utakmice. Odmah nakon tog primljenog gola, nakon izvedenog centra iznervirana Steaua preko golmana zabija autogol za konačnih 1:3.
Cavani je iz ove dvije utakmice sigurno zaslužio bolji rezultat ali kako to obično i biva, sve mi je naplatio u prijateljskoj utakmici kad mi je utrpao 4 komada, znam kako mu je Very Happy

Admin

Nakon nekoliko pokušaja, utakmice između Intera i Ajaxa su odgođene za sutra zbog neigrivog laga.

12UEFA Cup 1991/92 Empty Re: UEFA Cup 1991/92 čet lis 23, 2014 10:26 pm

chule

chule
Admin

Ajax-Inter 0:0

Inter-Ajax 1:1 (Ruben Sosa 29'/Kluivert 33')

Nakon cjelovečernje muke s lagom i bezbroj pokušaja odigravanja u raznim lobbyjima, na kraju samo 2 gola u dvije utakmice. Šteta što je lag uništio ovaj potencijalno zanimljiv dvoboj. I ovako je bilo napeto do posljednje sekunde, ali višestruka ponavljanja su uništila doživljaj.

13UEFA Cup 1991/92 Empty Re: UEFA Cup 1991/92 sub lis 25, 2014 4:43 pm

chule

chule
Admin

Celtic-Ajax 2:3 (Larsson 21', AG 55'/ Seedorf 18', AG 52', Kluivert 70')
Sadržajna utakmica sa dosta šansi. Ajax 3 puta vodio, Celtic 2 puta stizao, dva autogola, dosta prekršaja, pravo finale.

Ajax-Celtic 2:1 (Overmars 23', AG 38' /Nakamura 21')
Odličan ulazak Celtica u utakmicu, i rano vodstvo lijepim golom Nakamure iz slobodnog udarca, no Ajax brzo okreće i mirno kontrolira utakmicu do kraja.