PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

UEFA CUP 1990-91

Četvrtfinale    (nedjelja)                   Polufinale  (srijeda)                           Finale   (2. nedjelja)                               Pobjednik

Atletico M.(phantom)14

Zadnja promjena: SanMarco; čet stu 06, 2014 9:58 am; ukupno mijenjano 8 put/a.

2UEFA Cup 1990/91 Empty Re: UEFA Cup 1990/91 uto lis 28, 2014 9:55 pm

chule

chule
Admin

Monaco-Bordeaux 1:1 (Klinsmann 37' / Kaba Diawara 75')

Prvo poluvrijeme Monacovo, drugo debelo na strani Bordeauxa gdje je prijetio pravi potop kneževa, ali čarobnjak na golu i sreća spašavaju 'bod'

Bordeaux-Monaco 1:2 (Zidane 54' / Djorkaeff 36', Ikpeba 81')

Teška, tvrda utakmica, bez puno šansi. Kada se činilo da idemo u produžetke, jedna greška u sredini, Monacovi napadači ostaju 3 na 2, Ikpeba ostaje sam sa golmanom, obilazi ga i mirno zabija za težak prolaz u polufinale.

The author of this message was banned from the forum - See the message

5UEFA Cup 1990/91 Empty Re: UEFA Cup 1990/91 ned stu 02, 2014 10:06 pm

The Phantom

The Phantom

Koln - Atletico  0:1 (Schuster)

Atletico - Koln  4:0  (Schuster,J.A. Valencia x2,Alemao)

Prvu na mišiće bez neke igre,eurogol Bernija u 3. min je odlučio.
Druga je rješena u 60. min kada sam poveo 2:0,kasnije su se Švabe predali.

8UEFA Cup 1990/91 Empty Re: UEFA Cup 1990/91 pon stu 03, 2014 11:20 pm

Trequartista

Valencia - Partizan 0-0

Partizan - Valencia 3-1 Kežman 18', Ilić 30'; Milošević 90'; Claudio Lopez 28'

Šteta šta je uzvrat obiljezen lagom u 1. pol. dok san ja hosta i zabia 2 gola pa to baca malo sjenu na moj prolaz. Sritno Riu u ostalin natjecanjima.

9UEFA Cup 1990/91 Empty Re: UEFA Cup 1990/91 uto stu 04, 2014 11:58 pm

Jučer pobjeda 3-2 u poprilično lagovitoj s moje strane prvoj utakmici, danas poraz 3-0 s tim da san presta igrat kod 1-0 oko 55. minute radi namjernog ozljeđivanja glavnog igrača. Chule zna strijelce.

Partizan - Monaco 3-2
Monaco - Partizan 3-0 b.b.

10UEFA Cup 1990/91 Empty Re: UEFA Cup 1990/91 sri stu 05, 2014 12:08 am

chule

chule
Admin

Partizan-Monaco 3:2 (Mijatović 22', Tomić 43', Kežman 68' / Klinsmann 57', 90'+)
Teška utakmica po groznim uvjetima i teškom lagu, Klinsmann ostavlja slamku spasa u sudačkoj nadoknadi.

Monaco-Partizan 3:0 (Klinsmann 3', 67', Sonny Anderson 72')
Odlična taktički odrađena utakmica Monaca, brzo vodstvo te kasnije potvrda pobjede. Istina da je Partizan prestao igrati, ali negdje oko 85' do tad je promašio jedno tri prilike za gol, uistinu fatastičan pothvat, rekao bi da je bio i opasniji od trenutka kad je prestao igrati. Rolling Eyes

11UEFA Cup 1990/91 Empty Re: UEFA Cup 1990/91 sri stu 05, 2014 9:32 pm

chule

chule
Admin

Monaco-Inter 2:1 (Klinsmann 10', 44' / AG 22')

Inter-Monaco 2:2 (Klinsmann 6', Matthaus 82' / Klinsmann 8', Sonny Anderson 89')

Dvije sjajne utakmice u kojima je sve prštalo od šansi. U drugoj utakmici me golman i stativa u nekoliko navrata spašavaju. Ipak u 82' potpuno nepotrebno idem namještat ofsajd zamku i matthaus ostaje sam a on to ne propušta. Ipak nakon par minuta, Sonnyju Andersonu golman brani jednom, pa drugi put, ali kad se treći put lopta odbija do njega, više nije imao milosti i ipak se nije otišlo u produžetke.