PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

Admin

Nakon što završi prva cepijeva sezona (ajmo to malo življe) čeka nas Euro '96.
Nakon toga ide 2.sezona za koju će aircanada izbacit ponudu kroz koji dan.
Što se hostanja tiče, poštujte raspored kakav je ispao prilikom ždrijeba.

Polufinale igraju 2A-1B i 2B-1A.

Pošto se radi o Euru gdje se igra samo jedna utakmica, da malo začinimo turnir, utakmice se igraju na 15 minuta, pa da vidimo na šta će to ličit.

Također, od polufinala se u slučaju nerješenog rezultata ne stavljaju samo produžeci nego i pravilo ''Golden Goal'', a u slučaju da u produžecima nema golova izvode se jedanesterci.

Rokovi su sljedeći:
Utakmice u skupinama se igraju od ponedjeljka 9.2 do četvrtka 12.2. u 23:59
Polufinale i finale se igraju od petka 13.2. do nedjelje 15.2. u 23:59, s tim da je rok za polufinale subota 14.2. u 23:59

Ako vam se protivnik ne javlja, u temu komentari obavijestite ostale.
Ako se jedan javi a drugi ne pobjeda bez borbe se piše onome ko se javio.
Ako se ni jedna ekipa ne javi, utakmica se registrira 0:0 i obe ekipe ostaju bez bodova.
U slučaju nepredviđenih problema s vremenom, rok se može pomaknuti za 24h.
Dko netko smatra da mu je to malo vremena, znači da nema vremena za sudjelovanje na turniru, i onda je korektno povući svoje sudjelovanje i priključiti se ponovo kad bude imao vremena.

Francuska301238-51
-----------------------------------------------------------------------------------------
POLUFINALE:
Hrvatska-Nizozemska 1:2
Njemačka-Bugarska 3:4

FINALE:
Nizozemska-Bugarska 0:3

PRVAK EUROPE 1996. je BUGARSKA koju je su do naslova prvako predvodili trener Bhoys i najbolji Bugarski igrač svih vremena, Hristo Stoichkov sa čak 7 golova u 5 utakmica.
Bugarska je na ovom prvenstvu pokazala najviše, uvjerljivo najefikasnija ekipa turnira i zasluženo trofej nosi u Sofiju.

4 - Guntchev (BUG)
3 - Šuker (HRV), Klinsmann (NJEM), Kluivert (NIZ)
2 - Bergkamp (NIZ), Penev, Letchkov (BUG), Koller (ČEŠ), Marić (HRV)
1 - Ziege, Scholl, Hassler, Strunz (NJEM), Boban, Prosinečki, Bokšić (HRV), Owen, Heskey, McManaman (ENG), Witschge, Seedorf, Van Vossen, Overmars (NIZ), Kishisev, Yordanov, Sirakov, Borimirov (BUG), Nedved (ČEŠ), Raul, Etxeberria (ŠPA), Kuka (ČEŠ), Wiltord, Vieira, Pires (FRA)

Zadnja promjena: SanMarco; sub vel 14, 2015 5:47 pm; ukupno mijenjano 11 put/a.

UEFA Euro 1996 8UEFA Euro 1996 3UEFA Euro 1996 2UEFA Euro 1996 11

SanMarco nakon nekoliko loših turnira, sa domovinom u rukama, u turnir ulazi sa velikim ambicijama. Ni malo ugodna skupina za koju će mu trebati dosta sreće za plasman u polufinale. Hrvatsku očekujemo u tradicionalnom 3-5-2 rasporedu
----------Šuker----------Bokšić
-----------------Boban
Jarni--Prosinečki----Asanović---Stanić
-----------------------------------------
-------Bilić-----Jerkan----Štimac
----------------Ladić

Mario sa jakom Engleskom, domaćinom turnira važi za favorita skupine i jednog od glavnih favorita za naslov. Vrlo jaka momčad, pod njegovom čvrstom rukom, granitnom obranom, i igrom po krilima sa dosta centaršuteva, kao stvorena za njegov način igre:
------------Shearer------Owen
---------------------------------------------
McManaman-Gascoigne-Lampard-Backham
----------------------------------------------
Pearce-----Adams-------Southgate--Neville
-------------------Seaman

Romantičar Issa sa romantičnom Češkom će se trebati dobro potruditi da prođe ovako jaku skupinu. U turnir ulazi kao autsajder, ali ne bez šansi. U skupini se svaki kiks kažnjava i poveže li dva dobra rezultata može iznenaditi.
--------Baroš----Koller-----Kuka
Nedved----------------Berger-----Poborsky
-----------Bejbl------------------------------
------Suchoparek-Kadlec-Ujfaluši
------------------Kouba

Bhoys je uvijek u krugu favorita, posljednja velika Bugarska generacija, sjajna ekipa sa strašnim napadačkim potencijalom, idealna za njagov ofenzivni nogomet na gol više. Na turniru je nekoliko dosta kvalitetnijih ekipa ali Bugarska je prvi favorit iz sjene.

UEFA Euro 1996 6UEFA Euro 1996 1UEFA Euro 1996 5UEFA Euro 1996 4

Zizou sa jakom Španjolskom, visoko puca na ovom turniru. Generacija koja je igrala lijep nogomet, od noge do noge, baš kako i zizouove ekipe igraju, ali ništa nije osvojila. Može li Zizou ispraviti tu nepravdu?
---------------Zubizarreta

Hawks sa močnom Njemačkom ulazi u krug najvećih favorita natjecanja. Ova Njemačka je kao stvorena za njegov 3-5-2 raspored.
----------Klinsmann----Voller
----------------Hassler
Ziege----Effenberg--Matthaus--Brehme
-------Buchwald--Sammer--Kohler
----------------Illgner

Phantom se nakon sjajne sezone okreće Euru sa velikim ambicijama. U rukama mu je uz Njemačku najjača momčad, kao stvorena za njegov prepoznatljivi 4-3-3 raspored.
Prvi favorit za naslov prvaka.
---Overmars----Kluivert----Bergkamp
------Davids---Rijkaard--Seedorf
Numan----F.de Boer--Stam----R.Koeman
---------------van der Sar

Aircanadina Frnacuska je autsajder skupine, poput Češke u Skupini A, ali sa najjačom Francuskom generacijom ikad, može svima pomrsiti račune. Uz malo sreće, može i u drugi krug.

Bugarska - Engleska 4:1(3:0)
Stoichkov 16, Guentchev 27., 40.; OG P.Neville 80. / OG Iliev 51.

Prva utakmica EP otvorili su domaćini EP Engleska, Gordi Albio protiv Bugarske ili popularno Junaci Bugari. Nakon pokušaja Kostadinova u 10. minuti Bugari stižu do vodstva u 16. minuti nakon sretnog prodora Stoichkova. Stoichkov se sjurio između dva obrambena te sretno provukao loptu gdje u situaciji 1 na 1 izlazi kao pobjednik. Pokušala je Engleska preko Heskeya, ali nije bio precizan. Nakon toga Guentchev jednom izbjegava offside zamku te zabija za 2:0, a na 3:0 isti igrač zabija nakon sjajne asistencije Lenchkova.
2. poluvrijeme Engleska bolje otvara gdje nakon šuta Beckhama te obrane Mikhailova lopta se od ilieva odbija u mrežu za 3:1. Odmah u sljedećem napadu Owen ubacuje na drugu stativu gdje Heskey nogom pogađa mrežu, ali s vanjske strane. Bugari su uzvratili preko Stoichkova gdje njegov udarac glavom s crte izbija stoper Gordi Albiona. Konačni rezultat postavlja P. Neville koji odbijanac posprema u svoju mrežu. Velika stvar je napravljena za 2. krug. Pobjeda protiv izravnog konkurenta s dobrom gol razlikom. Malo i previsoka pobjeda jer je moj golman sjajno reagiro u par navrata te sretno mariu dalje.

4UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 pon vel 09, 2015 1:38 pm

hawks91

hawks91

Espana 0:3 Deutschland (Voller 35', Klinsmann 38')

Puno je ovo 15min, ko dvi utakmice, prilika je bilo na obe strane po 15ak komada i moglo je biti svasta

5UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 pon vel 09, 2015 3:19 pm

chule

chule
Admin

Hrvatska-Engleska 2:1 (Šuker 24', Boban 30' / Owen 14')

Teška utakmica protiv jake Engleske i vrlo važna 3 boda za mirniji nastavak natjecanja. Poveli su Englezi preko brzonogog Owena koji je u ovom slučaju bio brzoglav na Beckhamov centaršut. Klasična engleska akcija preko boka. No ubrzo je Hrvatska izjednačila preko Šukera koji prima loptu na 16m a Seaman izlazi i prerano pada na pod ko krava, a Šuker ga mirno zaobilazi i poentira. Samo 6 minuta kasnije Prosinečki izvodi korner i pronalazi natrčalog kapetana Bobana koji postavlja konačnih 2-1.
Hrvatska je imala još nekoliko izglednih šansi u prvom dijelu, a u drugom dijelu je Engleska potpuno zagospodarila terenom, ali osim jedne savršene prilike gdje Owena ruši Ladić ali sudac ostaje nijem, nije stvorila pretjerano puno prilika. Hrvatska se u drugom dijelu orjentirala na obranu i kontre te čuvanje lopte i u tome je uspjela. Domaćini su nakon dvije odigrane utakmice u vrlo teškoj situaciji.

6UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 pon vel 09, 2015 5:03 pm

The Phantom

The Phantom

Njemačka - Nizozemska 1:4 (Hassler 48.min - Witschge 9.min,Bergkamp 21.min,70.min,Seedorf 36.min)

Veliki derbi starih rivala te možda i najjači par na papiru po kvaliteti. Dosta golova i to neobičnih. Poveo sam jako čudnim golom, Witschge puca glavom prelagano i to lopta ide pored gola međutim jedan Njemac udaraca glavom i zabija 100% autogol,ali KONAMI ga piše mojem igraču. Već u 21.min je 2:0 za mene i opet neobičan gol. Bergkamp glavom gađa sredinu gola,ali se odbija od jednog stopera te vara vratara i to je gol. Korner Koemana koristi Seedorf i postavlja nevjerojatnih 3:0 već u 36.min utakmice.
Drugo poluvrijeme Nijemci su bolji, konkretniji,a ja se orijentiram na kontre. Brzo im se isplaćuje, opet čudan gol na utakmici, Hassler malo iskosa sa nekih 20-tak metara puca lagano po sredini gola,ali u nekom luku i vara der Sara. Mala panika se tada uvukla u moje redove pogovoto jer se pritisak nastavio i nakon nekoliko minuta Klinssman promašuje vrata u jako izglednoj prilici. Trenutak utakmice je bila 70.min, kada Bergkamp vara jednog igrača te iskosa izva kaznenoga gađa suprotnu malu mrežicu. Napišem nakon gola mali Dennis na što moj protivnik odgovara puši penis i izbacuje mi time joystick iz ruku koliko sam se nasmijao. Do kraja rutinski privodim kraju utakmicu.

Zaključak, možda i jesam bio bolji,ali sigurno ne za 3 gola jer mi je 2 poklonio KONAMI,ali nakon stiska ruke sa protivnikom i čestitke najavio mi je osvetu u finalu.

7UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 pon vel 09, 2015 10:00 pm

bhoys

bhoys

Češka - Bugarska 1:7(1:5)
Koller 6. / Stoichkov 29, 42, 71, 83; Penev 11, 38; Kishisev 19

Visoka pobjeda, najviše zbog ranog crvenog kartona.
Česi sjajno otvaraju utakmicu kada Koller zabija glavom u 6. minuti. Udarac glavom od poda koji se odbija 5 puta dok je ušlo u gol prolazi 10 cm od Mikhailova koji se bacio tek nakon što je lopta ušla u gol. Do 20. minute bio je velik promet prilikama i događanjima, prvo Penev s centra juri te njegov udarac brani Cech, ali zato u 11. minuti je bio nemoćan kada Penev zabija za 1:1. U 14. minuti situacija koja je promijenila tijek utakmica - Stoichkova ruši Cech te dobiva izravni crveni, a najstrožu kaznu Stoichkov ne realizira jer mu Kouba brani. Ta obrana je jedino što mu vidjeli od Koube jer je bio jako slab te mu 3 gola ide na dušu. Vodstvo donosi Kishisev prekrasnim golom s preko 30 m, a kasnije je rezultat išao kako je navedeno pod strijelce. Imala je Češka još neke prilike, ali za razliku od češkog vratara, Mikhailov je bio na visini zadatka.

8UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 pon vel 09, 2015 10:41 pm

bhoys

bhoys

Bugarska - Hrvatska 2:2 (1:0)
Letchkov 26., Guentchev 65* / Suker 60,63

Kao prema tradiciji, chule i ja smo odigrali još jednu tvrdu te neizvjesnu utakmicu. Potvrdu konačnog rezultata ćemo pričekati kada se objavi snimka jer postoji mogućnost cuta kojeg nisam vidio jer sam se više fokusirao na komediju konamija, ali doći ćemo do toga. Do prvog gola je došla Bugarska kada Stoichkova nakon kraćeg dodavanja iz skraćenog kornera ubacuje savršenu loptu koju je dočekao Letchkov te poslao loptu u lijevu stranu koja od stative ulazi unutra. Hrvatska je pokušala preko Šukera, ali Mikhailov je na mjestu. Šuker u 2. poluvremenu otvara sa nevjerojatnim promašajem kada sa 5 m prebacuje cijeli gol, ali onda se iskupljuje kada u 60. minuti zabija za 1:1. Dok izbornik Chule nije uspio ni napraviti konzultacije sa stručnim stožerom, Šuker radi novi dar mar te zabija za 2:1 u 63, ali spektakl ovdje nije završio. Novi pogodak,3. u 5 minuta djelo je Guentcheva, ali ponajviše zbog katastrofalne reakcije Ladića kojem lopta ispada iz ruke, pa pokušava uhvatit loptu te se ona opet odbija do Guentcheva koji zabija za 2:2. Tu je ta sporna situacija te je možda bilo cuta, ja se nažalost ne sjećam jer sam mislima bio uperen na show Ladića, ali ove situacije su dobre da se usnime pa da ovdje u budućnosti znamo kako postupiti u takvim situacijama. Do kraja utakmice je bilo prilika s jedne i s druge strane te je ovo i najrealniji ishod. Snimku ćemo čekat samo da potvrdimo konačni rezultat, ali to ne umanjuje moj dojam da je bio dobar meč.

Zadnja promjena: bhoys; čet vel 12, 2015 5:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.

9UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 uto vel 10, 2015 12:06 am

chule

chule
Admin

Hrvatska-Češka 3:2 (Prosinečki 44', Bokšić 56', Marić 66' / Koller 13', Nedved 77')

Rano vodstvo čeha nakon centaršuta Poborskog, Koller nezaustavljiv u 16m. Na izdisaju poluvremena lijepa akcija sa nekoliko kratkih dodavanja, završava duplim pasom Prosinečkog i Bokšića i Prosinečki ostaje sam na crti i lagano plasira loptu u gol. Nakon toga Bokšić preciznim udarcem sa 25m skida paučinu iz suprotnih rašlji, a 10min kasnije Silvio Marić koji je igrao zbog desetkovane momčadi na poziciji rezerviranoj za Zvonu Bobana, povisuje na 3-1. U jeku Hrvatskih napada jedna kontra čeha i Baroš u izglednoj prilici, konami odlučuje da je vrijeme za uklizat i Jerkan je krivac za jedanesterac koji Nedved mirno realizira za napetu završnicu. Do kraja je bilo nekih pokušaja s obe strane, vrijedi istaknuti stativu Silvija Marića, i Hrvatska je uzela očekivana tri boda za potvrdu plasmana u drugi krug.

10UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 uto vel 10, 2015 9:39 pm

du_zizou

du_zizou

Francuska - Španjolska 0:1 ( / Raul 11`)

Dobra, tvrda utakmica bez pravih 100% prilika, moglo je biti pogodaka na obje strane o eto završilo je golom Raula nakon kornera.

Admin

a evo i malo golova....drugi je onaj što je bio sporan iz utakmice Hrvatska-Bugarska 2:2. Ovdje se vidi da uopće nije sporan

13UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 čet vel 12, 2015 5:24 pm

The Phantom

The Phantom

Španjolska - Nizozemska 1:2 (Etxeberria 8.min - Van Vossen 21.min,Overmars 75.min)

Teška utakmica,velika borba na sredini terena koja je, očito, meni pripala. Poveli su domaćini, strijelac se našao na pravom mjestu nakon obrane der Sara. Nekako izjednačujem u 21.min, prvi udarac na vrata, Van Vossen loše puca iskosa,ali prolazi kroz vratara i gol je njemu na dušu. Prvo poluvrijeme završavam samo sa 1 udarcem u okvir i to je bio gol. Na poluvremenu uvodim Bergkampa koji je dodavao lopte za krila Vossena i strijelca brzonogog Overmarsa koji je nekoliko puta pobjegao po lijevoj strani i jednom poentirao za preokret i pobjedu. Nije to bila neka bajna partija,ali 3 boda su tu i to je najvažnije.

The Phantom

Nizozemska - Francuska 1:1 (Kluivert 40.min - Wiltord 69.min)

Jao,jao utakmice. Reću ću podatak da su Francuzi imali 3 udarca u okvir,a Nizozemska 15. Dalaj Lama branija sve i sva. A tek gol za izjednačenje je posebna priča. Brani der Sar i odbija se do moga igrača,ali Wiltord uklizava i lopta sa 2 metra na sat uđe u gol.

16UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 čet vel 12, 2015 10:44 pm

Mario.

Engleska - Češka 2-1 (Heskey 20', McManaman 81' / Kuka 58')

Lijepa utakmica gdje sam ja dominirao prvo poluvrijeme dok je tsubasa bio nešto bolji u drugom. Pobjedu je donio McManaman u 81'minuti lijepim golom iskosa (10-11m) u same rašlje.

17UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 čet vel 12, 2015 11:34 pm

chule

chule
Admin

Svaka čast, sve je završeno u roku. Ugodno sam iznenađen.

Strunz 9, Voller 35, 65 / Yordanov 18, Sirakov 26, Guentchev 36, Letchkov 80

Ljepotica u polufinale, gdje prilika nije nedostajalo, a vidjelo se čak 7 pogodaka. Povela je Njemačka kada je lopta se odbijanca došla do 2 m od mojih gola pa je nastao show u režiji mojih obrambenih, golmana te protivničkih napadača gdje lopta na kraju dolazi do Strunza koji je počeo ići nazad prema 16 m, ali svejedno bio dovoljno sabran te zabio za 1:0. Izjednačenje dolazi 9 minuta kasnije kada Yordanov se najbolje snalazi u konfuznoj njemačkoj obrani, a Sirakov sjajno zabija glavom sa vrha 16m za 1:2. Rudi Voller sjajnom majstorijom vraća stvara na početak za 2:2, a Guentchev postiže pogodak sljedeću minutu kada sretno dobiva loptu te u 1 na 1 situaciji izlazi kao pobjednik. 2. poluvrijeme bilo je prilika za povećanje vodstva, ali i za izjednačenje te upravo Voller pronalazi rupu u obrani te ponovno vraća utakmicu u egal. Na kraju u 80. minuti pobjednički pogodak postiže Letchkov kada sjajno vara stopere te zabija u daljnji kut za 3:4. Dobra utakmica, vrijedna polufinala.

19UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 pet vel 13, 2015 10:30 pm

The Phantom

The Phantom

Hrvatska - Nizozemska 1:2 (Silvio Marić 39.min - Kluivert 18.min,76.min)

Teška utakmica kao i uvik sa chulom,on u 3-5-2 sa polušpicom,ja u 4-3-3 sustavu,a kasnije čak i ofenzivnijih 3-4-3. Moja prva igla zabija u 18.min,a izjednačenje dolazi nakon prolaska Marića po desnoj strani,ulaskom u kazneni, onda lažnjak i udarac u suprotni kut. Drugo poluvrijeme iden dosta ofenzivnije pa mi je prijetio preko kontri,ali Hrvati nisu baš poznati po brzini. Napokon u 76.min Overmarsa probija livu strani gura za Kluiverta koji u gužvi sa pola metra zabija gol. Zadnji napad pripada Hrvatskoj, sjajnu priliku upropastio je Šuker tj. der Sar mu brani.

20UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 pet vel 13, 2015 10:31 pm

chule

chule
Admin

Hrvatska-Nizozemska 1:2 (Marić 39' / Kluivert 18', 76')

U tvrdoj utakmici, koja je ipak obilovala šansama, prvi su poveli nizozemci, u ranoj fazi utakmice poprilično sretnim golom, kad ladić odbija loptu od Kluiverta u gol. Do tada uspavana hrvatska kao da tek od tog trenutka počinje igrati i prijetiti nizozemskoj. Ubrzo lijepim golom izjednačenje donosi Silvio Marić. U nastavku je pobjeda mogla otići na obe strane, jaka nizozemska je imala inicijativu no ni hrvatska nije ostajala dužna. Ipak u 76' jedna 'školska akcija' do crte-povratna-šut i Kluivert je pored golmana i dva stopera najbrži za konačnih 2-1. U 89' Šuker propušta odličnu šansu za izjednačenje, odnosno Van der Sar brani i Nizozemska zasluženo ide u finale. Ostaje žal za malo regularnijim uvjetima, ali pošto se ne sjećam kad sam i jesam li ikad odigrao utakmicu protiv phantoma bez laga, to je bilo i očekivano. Bitno je da lag nije presudio kod pogodaka koji su pali u trenucima kad ga nije bilo.

21UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 sub vel 14, 2015 4:26 pm

bhoys

bhoys

Finale
Nizozemska - Bugarska 0:3 (0:2)
Stoichkov 5, 49 / Borimirov 34.

Rezultat stvarno ne pokazuje stvarno stanje na terenu. U prvih 30 minuta phantomovih 4-3-3 je izgledalo fantastično jer nije imao problema pri prijenosu lopte iz obrane u napad, a šanse je stvarao. Nakon jednog udarca Bugari fanstatičnim protuudarom izbjegavaju offside zamku te na loptu Letchkova Stoichkov ide sam na golmana te zabija i bliži kut istrčalog Van Der Saara za 0:1. Od 5. minute do 30. redale su se šanse Nizozemaca. Davids, Berkgamp i društvo nisu mogli probiti Mikhailova koji je bio sjajan, a najveći promašaj je zasigurno Van Vossena koji sa 4 m odbijenu loptu nakon obrane Mikhailova šalje u zadnji red tribine. Nakon tih 30 minuta morao sam intervenciju napraviti te sam odigrao 4-4-2 s rombom koji je bio ključ pobjede. U 34. minuti podebljavam vodstvo nakon malog flipera oko kaznenog udarca te na visoku loptu Borimirov prsima nosi loptu te efektno zabija za 0:2.  Imao sam i još jednu lijepu šansu kada Kostadinov prolazi Van Der Saara, ali odlazi daleko u kut te iz očaja dodaje u sredini gdje nije bilo nijednog bugarskog igrača te su nizozemci to riješili i brzo prenije na bugarsku polovicu gdje Bergkamp nije bio precizan.
U drugih 45 minuta Nizozemska je probala ugroziti Bugare i vratiti se u utakmicu sa 3-4-3, ali 2. poluvrijeme nisu posebno zaprijetili. Vidjeli smo još jedan pogodak, Stoichkov se oslobodio čuvara te naciljao suprotni kut za velikih 0:3. Bilo je još prilika, većinom bugarskih te na kraju EP osvaja Bugarska, ali opet kažem, previsokim rezultatom.

Da je phantom imao više sreće u prvih pola sata, bila bi drugačija priča. Hvala na dobroj utakmici te sretno u idućim turnirima, a ja sam iznenađem da sam s Bugarskom uspio doći do naslova pored sjajnih ekipa koje su bile na turniru. Čestitke svima i sretno u idućim natjecanjima.

22UEFA Euro 1996 Empty Re: UEFA Euro 1996 pon vel 16, 2015 12:18 pm