PES 6 Classic Online League
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum služi isključivo u svrhu druženja zaljubljenika u PES 6, najbolju simulaciju nogometa svih vremena. Na forumu će se održavati online natjecanja, poput turnira, liga, kupova...

You are not connected. Please login or register

Sezona 2001/02 - Kup (odabrao du_zizou)

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Sezona 2001/02 - Kup (odabrao du_zizou) Empty Sezona 2001/02 - Kup (odabrao du_zizou) ned vel 04, 2018 12:59 pm

Osijek - Hajduk

Zadnja promjena: chule; sub vel 10, 2018 11:43 am; ukupno mijenjano 7 put/a.

chule

chule
Admin

Hajduk - Cibalia 2:0 (I.Bošnjak 51',Deranja 78')

udarci: 11(6)-1(0)
posjed 60-40
žk: 0-2 (nisam uzeo sliku)

U četvrtfinalu kupa na Poljud su stigli vinkovački ''nebeskoplavi''. Utakmica je protekla u znaku Hajduka koji je od početka krenuo izrazito ofenzivno u 3-4-3 rasporedu i prilično lako dolazio u šanse. Ipak za prvi pogodak trebalo se čekati početak drugog poluvremena, kada Ivan Bošnjak prolazi vratara i neometan zabija za 1-0. Svoj jedini udarac na gol vinkovičani su uputili par minuta kasnije kada Domagoj Abramović, igrač na dvojnoj registraciji, tuče iz prve malo preko gola. Nastavio je Hajduk napadati, a drugi gol je stigao nakon neobjašnjivog izlijetanja gostujućeg vratara koji vješto koristi Zvone Deranja i sa 25m plasira loptu u gol, kroz šumu nogu.

Buggy

Buggy

Kamen Ingrad - Dinamo 2:1 (Popović 21', Perković 38' / Balaban 59')

U: 12(7) - 9(6)
P: 52% - 48%

Svakome je pripalo po poluvrijeme zbog laga, pa je pobijedio onaj tko je više zabio na svom hostu, u ovom slučaju to je bio Kamen Ingrad. Nadamo se ljepšim uvjetima za izbacivanje Hajduka

chule

chule
Admin

Hajduk - Kamen Ingrad 3:1 (I.Bošnjak 33', 37', 88'/Zela 63')

udarci: 8(4)-7(4)
posjed: 54-46

Na Poljud je u polufinalu kupa došao trenerski mag buggy sa svojim Kamen Ingradom. Iako je trener bijelih imao dosta ozljeđenih igrača u obrani, a dosta raspoloženih u napadu, iz strahopoštovanja prema protivniku, odlučio se na zatvoreniju varijantu 3-5-2. U identičnom rasporedu su izašli i gosti. Nakon početnog ispitivanja snaga, poveli su bijeli. Darko Butorović je probio stranu i centrirao u 16m, gdje usamljeni Ivan Bošnjak efektno i jako volejom šalje loptu u mrežu. Nedugo potom jedna dubinska lopta Igora Muse, svima na terenu, pa i domaćima se čini da je riječ o zaleđu, ali sudac ostaje njem i Bošnjak lako rješava situaciju 1 na 1 sa golmanom za velikih 2:0. U nastavku gosti kreću otvorenije i agresivnije, što im se u 63. minuti isplatilo kada Amarildo Zela sa dva igrača na leđima vara Balića koji je dobio šansu zbog blaže ozljede Stipe Pletikose. Nastavljaju se napadi Kamena, no nekih izrazitih šansi nije bilo. U smiraj utakmice Ivan Bošnjak jednom minijaturom izbacuje 2 obrambena igrača gostiju i lijepo pogađa za na kraju uvjerljivih 3:1 za bijele koji sada čekaju protivnika u finalu.

The Phantom

The Phantom

Osijek - Zagreb 2:0 (AG Vasilj 55., Krpan 67.)

12(7) - 4(1)
61% - 39%
bk

Nakon taktičke kocke u ligi sa 4-4-2 sistemom, vratilismo se korjenima i 4-3-3 i izgledalo je puno olje, sad je li to do nas ili protivnika, ko će ga znat? Vrata prolaska kupa je otvorio autogol golmana Vasilja nakon ubačaja sa strane, a konačnih 2:0 postavlja Krpan odmjerenim udarcem sa poludistance.

The Phantom

The Phantom

Hrvatski Dragovoljac- Osijek 0:1 (K. Vuković 31.)

8(1) - 6(3)
50% - 50%
žk: KIseljak/Ergović

Presudio je pas desnog beka za strijelca Vukovića koji je prije toga promašio zicer. Dragovoljac krajem poluvremena pogađa prečku. Kasnije se izmjenjuju napadi na obe strane, ali obrane su bile na visini zadatka.

žk: 1-0 (K.Brkić 71')

Osijek je furiozno otvorio utakmicu i u prvih 20' stisnuo Hajduk na svoju polovicu. Raspoloženi Vladimir Balić i panična izbijanja lopte s crte spašavaju bijele, koji su se nakon toga malo stabilizirali, ali nisu zaprijetili Osijeku sve do drugog poluvremena kada na Ercegov centaršut, deranja glavom u padu gađa prečku. Do kraja smo gledali otvorenu utakmicu, obe ekipe su imale šansi, a najbolja je bila Deranjina u 120. minuti, kada iskosa puca, pored gola. Presudili su udarci s bijele točke, gdje su više sreće imali splitski bili.

chule

chule
Admin

Pobjednik kupa 2001/02: HAJDUK SPLIT (chule)

SUPERKUP:

Zagreb - Hajduk 1:2 (Šabić 6'/Deranja 38',M.Bilić 64')

Statistike nema jer nas je bezobrazno izbacilo na kraju utakmice.
Zanimljiva utakmica u kojoj je prvak Zagreb brzo poveo bombom Nermina Šabića, koji je kod 1-1 na sličan način pogodio i stativu. Deranja je pred kraj poluvremena uspio izjednačiti, a Mate Bilić je doveo pobjednike kupa u vodstvo sredinom drugog poluvremena. Hajduk je uglavnom imao loptu i pleo mrežu oko Zagrebova gola, ali Zagreb je bio izrazito opasan iz brzih kontri te je osim Šabićeve stative imao i još jedan zicer Petra Krpana, koji je izašao sam pred Pletikosu, ali je traljavo pucao prema korner zastavici i tako ostavio pehar majstoru sa mora.